Споделена история от Секс и интимност

Има ли повод да се тревожа?
Здравейте, с приятелката ми сме заедно от 3 години и половина и от скоро живеем двамата. Тя е на 19. Изключително сексуално отворени сме един към друг и за нас няма табу в това отношение помежду ни. Скоро обаче се натъкнах на нещо интересно. Търсейки нещо в нейният телефон попаднах на историята и на търсене и видях порно сайт. Разбира се, че знам че е нормално да гледа и да мастурбира но ми направи впечатление нещо друго. Видеата които беше гледала бяха само хардкор секс и тройки. Върнах още назад от любопитство и видях, че доста е гледала и секс между млади момичета и възрастни мъже. Не знам дали има за какво да се тревожа или просто да я оставя да се възбужда защото е ясно, че всеки има някакви фантазии.

Коментари

1.   Сподели ли с нея какво си видял в нейния телефон? Предполагам, че ти е разрешила да се ровиш, но го обсъди го с нея, особено щом го мислиш.
Иначе, не, не е повод за притеснение. Това е често срещана фантазия - да бъде доминирана от някой с по-висок статус, вероятно шеф, доведен баща и т. н. Не значи, че би го направила наистина.

2.   Еми за мен не е нормално порното, което се гледа в наши дни, в миналото като е нямало, кво са правили хората?
Не виждам нужда да се гледа нещо такова, ако искаш секс намираш си човек, не е нужно да гледаш такива неща.

3.   Много е пу**нско да ровиш в чужд телефон. И явно не я задоволяваш достатъчно, нищо чудно да ти изневерява с някой от старата школа, който знае как се е*е.

5.   Замисли се тя какво би намерила, ако рови в твоя телефон - сигурно секс с милфки, черни, тройки и каквото там правят в порното. Тя трябва ли да се притеснява?

Много млади момичета правят секс с възрастни мъже (казвам го като мъж на 50 на който сегашното "гадже" е на 20) Това не е толкова сериозна връзка, колкото тръпка, която никой 20 годишен не може да даде - бил съм и на 20 - помня какво беше. Сега е много по-различно.