Споделена история от Секс и интимност

Не мога да проумея...
Здравейте на всички! Млада жена съм на 23 и за втори път срещам мъж, който твърди, че не обича да прави френска любов на жена, не било неговото. Досега не съм имала проблем с това, т. е. преди тези два случая, аз не съм срещала мъж, който да не иска да ми доставя такова удовствие. Човека отсреща дори сам е започвал да го прави, без аз да си искам, просто защото се е усещало, че го искам и не е трябвало нито да намеквам, камоли да си го казвам директно. Сега при този втория случай, той иска да му правят орална любов, но той не искал да прави такава, не му харесвало, не било неговото и т. н. За мен това е много важно и е най-интимното и сближаващо нещо, дори повече от самия сексуален акт. Разбира се никога секса не е бил най-важен за мен, но все пак е важен и трябва да има взаимност в нова отношение. Наистина за мен това е важно и недоумявам как е възможно, предположение че не ми се е случвало такова нещо преди това. Струва ли си да се занимавам с този човек изобщо, без значение дали наистина не харесва това или просто е егоист и иска да получава, но да не дава.

Коментари

1.   Явно имаш голяма база за сравнение, след като тези 2-мата са малка част от всички. Замисли се, дали точно това не е проблема.

2.   Кажи, че и на теб не ти харесва да го правиш.

3.   Е то щом си на 23 и си имала двама "такива" и всички други "онакива", значи е ясна работата...

4.   Ами добрия секс не е за гнусливи! Най-обичам да се омажа до ушите в женски сок!

5.   Зарежи го и не се занимавай с него. Това е абсолютен егоист и никога няма да му пука дали жената до него е задоволена или не, защото го интересува само неговото. Такива мъже са много лоши любовници. В секса човек не трябвада е егоист, още повече, че не става въпрос за някаква кой знае каква жертва или извратена фантазия. Същото се отнася и за жените. Ако една жена харесва или обича един мъж, за нея няма да е проблем да му направи орална любов. Дори да не е практика, която и доставя някакво физическо удоволствие. Естествено, става дума за партньори с отлична лична хигиена. Та, авторке, въпросният мъж или е крайно незрял и още не знае как се прави хубав секс, или просто е ужасен егоист. Във всеки случай, не си заслужава да си губиш времето с него.

6.   Не, не се занимавай.

7.   Виж сега, човек в любовта не е длъжен да прави нещо, което не му е приятно!

Има хора(и от двата пола), които са по-гнусливи и им е неприятно да правят такива неща! И това е съвсем НОРМАЛНО!

По-скоро се замисли над това, което са ти написали в коментар 1!

И се старай да си намериш подходящ човек за твой съпруг, с който да се обичате и да си подхождате, и не толкова в интимната област, а иначе! И заедно да сключите брак, да създадете семейство, да имате деца...

8.   Допълнение от последния коментиращ:

Само, че му кажи, че в любовта е добре нещата да бъдат равнопоставени!

И че той няма право да изисква нещо, само за него, без сам да е готов да направи съответния жест за любимата си!

10.   При нас е обратно, жена ми не обича да и правя, но прави на мен. Много рядко ми дава да и правя орална.

11.   Аз съм мъж на 30 години и съм имал доста момичета в живота си, но съм правил орална любов само на определени момичета, и то от хигиенна гледна точка. Лично много държа на хигиената и не всяко момиче поддържа такова ниво на хигиена, което аз бих искал. Все пак, като мъж, няма да ти обяснявам колко козметични продукти използвам, за да съм сигурен, че имам добра хигиена – без миризми или подобни проблеми. Така че, може би е добре да помислиш дали проблемът случайно не е в теб. Успех!

12.   Не се знае каква е причината, може и в теб да е авторке! Доста жени имат миризма на развален лук отдоло и често не могат да се справят с нея. Да не говорим за вагиналната сухота и другите пикочни проблеми.
Или просто не обича миризмата на пу*ка. Другото е може даа обича да лиже, ама да са задници или курове! Всякакви хора има!

13.   Че какво толкова е станало. Явно не е неговото. Преди много години едно момиче ми правеше свирка, а много по късно вече се стигна до секс. Та аз без да ме е молила реших да и се отблагодаря и преди секса хубаво я излизах. Щом тя може да ми прави свирка то и аз реших, че трябва да и доставя същото удоволствие. За съжаление жена ми не обича такива ласки. Също за свирка трябва да се моля. Така или иначе вече и секса отиде в киречя дето се казва и ми е все тая. Явно го е гнус тоя твоя мъж ли е, ебач ли е. Ебач не е... ако беше ебач щеше да те задоволява отвсякъде за да летиш в облаците. Аз така го разбирам.
М52

14.   7 Аз сигурно съм най- гнусливата на света, винаги си мия ръцете преди да ям, гнус ме е ако някой ми е пипал храната и такива неща. Няма да казвам колко си мия ръцете, но за орална съм в настроение и там не ми пречи, имам си желание.

15.   "Човека отсреща дори сам е започвал да го прави, без аз да си искам, просто защото се е усещало, че го искам и не е трябвало нито да намеквам, камоли да си го казвам директно".
Искам да попитам авторката: Как така "се е усещало, че го искаш" и "не е трябвало да намекваш или да си го казваш директно"? Ти какво правиш, че да се стигне до усещането у него, че го искаш? Без нищо няма как да стане. Може би чрез някакви сигнали, предизвикателно облекло, общуване? Сподели

16.   Не знае как и няма мерак да се научи. Но пък няма проблем ти да правиш, което си е егоизъм.

17.   Много просто, не правете орален и готово. Да ти имам проблема. Нито ти ще правиш, нито той на теб.

19.   До номер 1 и 3 - някъде случайно да съм написала с колко хора съм била и задължително ли е да съм била с много, предположение че предвид възрастта ми, това е невъзможно? Защо е нужно веднага да си вадите грешни изводи?
Благодаря на всички, които проявиха разбиране!

От авторката

20.   Ами мъже, както и жени всякакви. На мен например жена като ми прави френска ми е малко скучно, но пък аз обожавам да го правя на партньорките си. Но за всеки случай авторке, виж дали нямаш някакво течение или миризма отдолу и пичът да го е срам да ти каже. Не казвам че си някаква мърла, просто понякога и най-големите чистници пропускат някои неща. Все пак оная ти работа е на много гадно място и нито можеш да си я подушиш, нито можеш да си я видиш без огледало. При нас мъжете е по-друго.

21.   Ако си напълняла нормално да не искат, нищо лично

22.   Жена съм и не обичам да ми правят френска, нито да ни ровят с пръсти или само да стимулират клитора.
Няма нищо по-хубаво от вагиналния оргазъм. Друго си един теърд и пулсиращ във вагината.
Не може да се сравни с нищо.

23.   Той просто се държи като теб. Едни и същи сте.

Ти пишеш за своето удоволствие, как се е усещало, а той ти казва, че той иска удоволствие без да ти намеква.

Ти поставяш своето удоволствие пред него с твоето неразбиране, а той поставя своето удоволствие пред теб, като иска същото, което не дава.

Той иска ти да си подчинена на неговото нещо, а не той на твоето, като, буквално, кляка пред теб.