Споделена история от Секс и интимност

Не съм добър с ръце, проблем ли е?
Не съм особено добър с ръцете... знам къде е клитора, но на сегашната ми приятелка, все не мога да "уцеля" темпото... Някой път иска силно, друг път леко да я пипам, 3-ти път да разнообразявам и да правя различни движения.

"Компенсирам" с добър пенис - 19см и широк, също и спокойно издържам по около 30 мин и т. н. Обаче с ръцете съм зле, това "dealbreaker" ли е за повечето жени?

С френската уж повече се получава и понякога е свършвала за 30 секунди, друг път е мъка.

Бил съм с жени, които свършват без да ги пипам, просто си ги любо страстно/диво.

Всички жени ли имат нужда от асистенция с ръка? Или съм си избрал "трудна" жена, която не мога да задоволя заради това че не знам какво да правя с ръката си точно.

Коментари

3.   С ръце и езици си помагат тези, които не могат с х.. да задоволяват жените. Като е толкова претенциозна и "специална", кажи ѝ да си търка клитора сама.

4.   Сефте чувам за "широк" пенис - ашколсун, интересна гледка ще е това.
Жените са различни, органите им са различни и оргазмите им са различни.
Няма как да има еднозначен отговор.

5.   Не всички жени имат нужда от "асистенция" с ръка. Но като цяло е хубаво да си имате всички екстри. Иначе има хора, по цял живот не ползват никакви "екстри", но е малко мъка без разнообразие. М38

6.   Избрал си откровен ажена, не трудна.
Аз съм от щастливите с множествени оргазми и ти казвам на 100% че другите са Симулира ли, тази не. Радвай се, че си попаднал на такава, води се по усета си, пък и по нейни "направления" щом трябва.

7.   Питай някои с опит, това е решението.

8.   Пич, имаш добър размер.. което за един мъж е голямо предимство и гордост. Браво! Виж сега, малко не те разбирам.. Това, че с ръцете не се получава, трябва ли да те тревожи, при положение че имаш голям атрибут. Все пак атрибута е този, който ще свърши работата и жените, ще търсят него. Той е този, който жените ще искат да стискат, правят фелацио, да обгрижват! Няма да търсят ръцете ти.

9.   Няма нищо по-хубаво от вагиналния оргазъм. Клиторният е плосък. Опитай да правиш секс с нея без да я стимулираш по клитора, след като си го вкарал в нея. С клитора само се разконцентрира.

10.   Всяка жена харесва различни неща. Имах бивш, който също изобщо го нямаше с пръстите. Казвах му, показвах му как и къде да пипне, той след пет секунди пак си прави неговото. Страшно много ме възбуждаше, но правеше нещата болезнено, съответно не стигах до удоволствие. Проблемът не е, че не ме свършваше, а че не слушаше какво му говоря. Ако имаш желание да се научиш, помоли да ти каже/покаже как тя самата харесва. Не е срамно, нито според мен би ти отказала. Малко време и ще свикнеш как да го правиш правилно, не се тревожи. Просто прави това, което тя обича.

12.   #8

По принцип да, ама в случая не знам какво ме вълнуват другите жени, като аз съм с тази (една) и тя е такава.

13.   Всички жени ли имат нужда от асистенция с ръка?

Не всички! Това са някакви изчанчени филмирания!

Така, че не се занимавай с глупости, а й кажи като иска асистенция с ръка - да си се пипа сама!

14.   Виждам, че в отговорите има доста невежество относно задоволяването на една жена.

По-малко от 20% от жените имат оргазъм без клиторна стимулация. Има си научно обяснение защо и то зависи от анатомията на жената. Общо взето, колкото по-голямо е разстоянието между клитора и входа на вагината, толкова по-малко вероятно ще е жената да има оргазъм без ръчна стимулация. Става въпрос за милиметри, но в случая са от значение и има изследвания по въпроса. Който иска, да потърси в Гугъл на английски.

Та авторе, жените които нямат нужда от ръчна стимулация, са малко. Затова и толкова много жени изценират оргазъм без да са имали такъв. Сигурно се питаш защо. Ами защото ако не го направят, самочувствието на мъжа ще бъде засегнато. Ще си мисли че е скапан, че му е малък и тъй нататък. Е, много жени не искат партньора им да се комплексира затова че те не достигат до оргазъм и им е много по-лесно да се престорят че са на върха на удоволствието, отколкото да седнат да обясняват сложностите на женската анатомия.

Да не говорим че повечето мъже са груби с ръцете и като прибавим че всяка жена я възбуждат специфични движения... става доста сложно за мъжа. Неминуемо за една жена е много по-просто да достави удоволствие на мъж, отколкото обратното.

Сега си попаднал на честна жена. Бившите ти е много вероятно да са симулирали. Ако искаш да доставиш удоволствие с ръка, остави жената да ти покаже къде и как. И ако въпреки това не винаги се получава, не се притеснявай. Щом с френската става, не виждам проблем.

15.   13, ами ако органа не върши работата добре, хубаво е да се научи да ползва и ръцете си ако не иска всички да му бягат след първият път.
А иначе и за теб, защото явно не знаеш: добрият любовник е добър с цялото си тяло, не само да ръга... Ти въобще с жива жена, която да не е проститутка правил ли си секс?

16.   Действията с ръце са 50 процента от секса. Докосване- клитор и зърна, притискане, галене, придържане при някой пози, първично пронкване прди същинското. Много е важна силата която изплзваш и честота в движенията и повторенията. Уреда 19 см е много добре но не е достатъчен, а и за тези сантиметри трябва много пред игра.