Споделена история от Секс и интимност

Болка след душене (искам женски съвет)
Здравейте,
Преди два дни имах опит с душене. Беше за кратко, заболя ме само накрая. И това беше някаква силна болка, а в рамките на нормалното. Вратът малко ме боли. Не мога да преценя дали е от това или е защото съм настинала. Нямам някакви белези, както описах всичко беше в рамките на нормалното откъм време и болезненост (поне според моя праг). Усещам лек дискомфорт като преглъщам, и като се завъртя настрани. Въпросът ми е насочен към дамите - случвало ли да ви се боли след душене при любовна игра, колко време трае болката, трябва ли да взимам мерки?
Преди също имах партньор, който ме душеше, но не съм усещала болка след това. Искам споделяне на опит и уважителна дискусия, благодаря.

Ж, 24

Коментари

1.   Ти луда ли си?
Душенето е опит за убийство.
Иди в полицията и на съдебен лекар. Докладвай психаря, преди наистина да те е удушил до смърт
Щитовидната жлеза се намира на врата и е много деликатен орган.. Не знам с какъв акъл се навивате да ви малтретират?
Няма как да имам подобен опит.

2.   Правете още глупости от порното, та ще вземете накрая да се удушите. Това не са нормални любовни действия, това са абсолютни проститии..

3.   Нямам никакъв опит и не ща и да имам. Това си е опит за убийство, дегизирано като секс. На днешно време всеки може да си излива агресията чрез душене, биене, стискане в леглото, ужким правейки секс. Това си е опит за убийство.
Чудя се с какъв акъл позволяваш подобно нещо. Някой така ще се вживее някой път, че ще стане белята за теб.

4.   Следващия път като те удуши нацяло - няма да чувстваш никаква болка!
Защо позволяваш да те третират като парцал? Да те душат, после да те боли гърло, врат и да чувстваш болка? Любовта не боли, секса не боли - ако болят значи те използват!

6.   М 23г, Аз съм имал гаджета които се кефят на тези (извращения) и в 100% от случаите са имали тежко детство или са израснали без мъжка фигура. Тъй че момичета, по-добре посете терапевт и си разрешете проблемите за които не подозирате, от колкото случаят с Дебора която беше нарязана с макетен нож, да се повтаря отново и отново.

7.   Аз си мисля че ще стане от играчка, плачка. Играете си с огъня. Има редица други бдсм практики, които са безопасни.
Относно въпроса ти, не мога да ти отговоря конкретно защото този вид секс не е по вкуса ми.

8.   Имах такъв опит само че не беше любовна игра, а си беше спор и насилие. Чувствах затруднение при преглъщане и странно усещане в шията. Мина ми за около 1-2 дни. Ако при теб продължи повече посети лекар.

9.   Мъжете, водете записки за женските изискванията в днешно време
- дълъг и дебел
- добър с ръцете
- добър с езика
- да знае как да души

А тези дето много се "възмущават"... това е реалността в днешно време. Повечето млади жени се кефят поне на някаква лека форма на садо-мазо. То е част и от животинската ни природа, и доста народ за кефа ще направят всичко. Вие мъже чакайте жена на 24 да мине с вас под венчилото, да ви прави бебе и да е с вас "докато смъртта ви раздели"... Тя чете 50 нюанса сиво и гони най-големия изрод в квартала докато вие и подарявате цветенца и романтични картички... Това е реалността. Особено хората над 40-45, това правят дъщерите ви, не си крийте главите в пясъка като щрауси.

11.   Едно разбрах- няма перверзник, садист, психопат, идиот и пълна отрепка, за който да не се намери една глупачка и мазохистка да му позволява да се гаври с нея, да я ползва като жертва на извратените си желания. Ега ти любовната игра, даже е доволна, че не я боляло нямало белези... Сами се правят на парцали.

12.   Не трябва да се прави толкова силно. А до коментиращите бейбй бумъри, които не са компетентни по темата няма абсолютно никакъв смисъл да коментират.

13.   Мило момиче, душенето не е любовна игра. Самата идея на любовната игра е да изразява любовта между двама души - нежност и близост, които да те предразположат за върха на интимността - това да споделиш тялото си с човека, когото обичаш. Да оставиш някой да ти причинява болка и да се наслаждаваш с извращение на това не е правилно.
Ако ти звуча като някоя закостеняла лелка, представи си, че имаш дъщеричка - би ли се радвала, ако партньорът и я души по време на секс? Би ли окуражила това, ще и дадеш ли съвет какво да прави, за да не я боли гърлото после? Ти също си нечия дъщеря и едва ли майка ти и баща ти ще се зарадват, че оставяш някой-си-там, с който вероятно даже не сте във връзка (но дори и да сте! ) да те души и го приемаш за нормално. Трябва да имаш себеуважение и любов към себе си най-напред.
Насилието не е любов, да се унижаваш не е готино, а порното е въплъщение на злото. Психологическите травми, които те водят към извращения, могат да се излекуват.
За болката - направи си компрес с лавандулово масло. Можеш да си вземеш от ДМ или аптека, слагаш върху тампон или памук и го оставяш да постои върху мястото поне половин час преди лягане. Лавандулово масло успокоява мускулите.
Но не прави повече така, обичай себе си и не позволявай да се отнасят с теб като към животно. Ти си ценна и заслужаваш любов. Дай я на себе си първо! Всичко добро!

14.   9, не се кефят жените. Правят го някои, защото се почва с обидите:" Много си скучна, много си задръстена, голямо дърво си. За нищо не ставаш. Бившата ми даваше, а ти не искаш. Не ме обичаш". И това може да кара доста жени да позволяват подобни неща като душене, биене.
Реалността е, защото мъжете зяпате порно и въздишате. Ама изключвате фактът, че това са актьори и всъщност никой нищо не им прави. Всичко е сценарий, а не реалност. Ама вярвате сляпо, че жената се кефи.

16.   Толкова ли ти е скучно, че даваш да те душат.
Повече не давай да те душат, може да е фатално.

17.   Обичам усещането за недостиг на въздух.
Но онзи, който би ми се навил - ме беше страх, защото не е внимателен.
Със сегашния правя друго - в 69, но той е отгорре. Онази му работа е в гърлото ми, а топките му покриват ноздрите ми.
Контролът обаче си е в мен, защото винаги мога да си осигуря въздух и това ми носи спокойствие, и се отпускам. Като включим и неговата работа по мен - оргазмът ми е...

21.   Психопати, въобще няма общо при какви обстоятелства. Душене знаеш ли какви последствия може да има лигавщината ви?