Човече, имаш проблем!
Здравейте.
Преди 4 години се запознах с едно момиче. По-това време бях на 16 години. С въпросната дама много си паснахме, но уви, само като приятели. Говорихме си по цели нощи, споделяхме си и се смяхме. Никога не се бях чувствал по-щастлив в целия си живот!
Но не след дълго започнах да изпитвам чувства... чувства които не бях изпитвал преди.
Събрах смелост и споделих с нея. Но тя ми каза че има приятел с който са в сериозна връзка. Като един истински мачо, запазих усмивката си и казах че всичко е наред и ще се радвам да си останем приятели. Но всъщност бях съкрушен!! Колкото и клише да звучи, света ми беше преобърнат. На пръв поглед нищо не се промени между нас, все си бяхме същите другарчета. Но аз започнах да пия... по-често и в по-големи количества. Не че преди не съм купонясвал и не съм се напивал. Случвало ми се е, но след тази случка, наистина започнах да пия! И както се очаква, започнах да върша глупости... неоправдана агресия, грубост, звънях да приятели по сред нощ и т. н.
Най-добрият ми приятел, човека с който съм израснал и ми е като брат започна да страни от мен. В един мрачен ден човека с който съм се напивал и съм купонясвал ме погледа в очите и ми каза - ''Човече, имаш проблем! Спри се! ''
Света ми беше преобърнат отново... Не знаех какво става. Но това не е всичко... започнах да се държа като абсолютен задник с момичето от началото на историята, но бяхме прекалено близки, за да ме отблъсне.
Един ден нейното гадже ми писа във facebook. Разбрах че тя му се е оплакала и той реши да ме заплашва! Да съм я оставел на мира и да не съм се правел на интересен. Започнах да се карам с него във виртуалното пространство. Но тогава се случи най-ужасното... Момичето на мечтите ми ме отряза тотално! Смени си номера, блокира ме във facebook и скайп и изчезна безследно от живота ми.
Ненужно е да казвам че тогава отново посегнах към чашката... и влязох в още по-дълбокия ад. Изгубих приятели, проблеми със семейството, пропуших цигари и посегнах на леки наркотици като трева и гъби. За мен нямаше нищо на този свят вече. Нищо нямаше значение, тя си отиде...
Сега вече съм на 20. Пораснал. Ако някой ме попита ще кажа че съм я забравил вече, но все още си мисля за нея преди да заспя и все още й виждам лицето в непознати момичета по улицата. Все още пуша, дърпам козче от време на време и пия, но не както преди. Смея да кажа че съм чист и трезвен. Имал съм няколко неангажиращи сексуални връзки след нея, но нищо сериозно. Тя все още е извън живота ми и за хубаво. Сега осъзнавам какъв глупак бях да се тровя за едното нищо. Не говоря за нея и за това което преживях и за това реших да си споделя тук, напълно анонимно.
В крайна сметка, живота си продължава със или без нея.

Коментари

1.   Уф.. Не ми се пише, просто искам да ти пожелая късмет и успех от сърце! Разбирам те. ГОВОРИ пред приятелите си! Разкажи всичко. Ако ли пък не можеш - ЗАДЪЛЖИТЕЛНО смени приятелите! :)

Всичко най-хубаво! :)