Споделена история от Секс и интимност

Секс - гаф - ескапел - бременност?
След като правих секс с гаф, изпих ескапеле, няколко часа по-късно. След 2 дни имах зацапване. След седмица горе-долу в деня, в който очаквах да ми дойде имах отново такова по-обилно зацапване и кървене. Минаха 3 седмици, в който пак правих секс, но този път нямаше гаф, макар че никога не може да си сигурен до доказване на противното.

Сега трябва да ми дойде, но не идва. Усещам се наедряла, гърдите ме болят, ходя често до WC, напрегнато ми е. Ходих на гинеколог прегледаха ме с ултразвук отвътре, каза, че нямам бременост.

Възможно ли е, да е извънматочна и затова да съм имала кръв? Възможно ли е ескапеле да разбие до толкова хормоните, че теста да е положителен. Препоръчайте ми добър гинеколог в София. Бях максимално сбита да не ви отегчавам, дано става ясно! Благодаря!

Коментари

2.   Първо, кажи ти тест правила ли си?
Ако си правила и е ОТРИЦАТЕЛЕН значи не си бременна.
Ескапеле в никакъв случай НЕ МОЖЕ да фалшифицира тест, освен това и да е имало някакви странични ефекти, те трябва да са отминали - отдавна си разградила и изхвърлила съставките на хапчето, няма начин просто да е от него.
Ходи на гинеколози и нека те ти изследват хормоните. Виж дали не си въобразяваш. Задържането на течности и чувството за тромавост са характерни и преди да ти дойде менструацията, ако те болят и гърдите и имаш главободлие - скоро ще ти дойде. Спокойно!
Аз два пъти съм пила хапчето, само ми се размениха дните леко на менструацията - единият път ми дойде рано, другият път със закъснение, но в едно бъди сигурна - не си бременна, ако си взела хапчето в първите 48-72 часа.
И да е имало странични ефекти, след като ми дойде, всичко си продължи нормално.
Ако обаче не си взела хапчето навреме... не знам, може и да е цветна или извънматочна бременност - и двете се откриват с най-евтин дори тест за бременност - ако е положителен - на лекар!

3.   Преди много години имаше описан такъв случай - в СССР, в Сибир, една така 'забременяла" още от първия си полов контакт, с абсолютно всички симптоми: спрял и мензиса, гърди, корем, повръщане и т. н., и като дошло време да ражда - само води и топъл въздух!
Психосоматиката, самовнушението или плацебото са велико нещо!

4.   ЗДравейте, не съм бременна, дойде ми. Забравих да кажа какво ми каза гинекологът - Момиче, ти се едно от малкото при които ескапеле е подействало. Напоследък правя аборти само от ескапеле! ХМ! Внимавайте, че освен тялото си, увреждаме и психиката си!