Споделена история от Секс и интимност

Близане на анус
Здравейте! Аз съм мъж на 32 години и НИКОГА досега не съм близал анус. Някои от моите колеги и приятели казват, че това е отвратително. Мисля, че просто е нужна здрава хигиена. Обръщам се към вас, за да ви питам дали е толкова отвратително близането на анус на жена. Някой от вас пробвал ли е накога?

Коментари

51-81 от 81

59.   прочетох, че слабите ездачи лижат ануса... ала-бала за ануса... ануса е маана небесна... ануса енай-гнусното място...
скъпи заблудени, храносмилателната система започва с устата и завършва с ануса. всяко едно прикосновение, в състояние на сексуална възбуда върху органи, различни от половите, се нарича ИЗВРАЩЕНИЕ. да, докато вие романтично целувате приятелката си, вие извършвате извращение.

60.   Мъж на 38г. Това наистина е многooooo яко изживяване.... Мисля, че съм пристрастен към точно това усещане, мисля че имам някакъв фетиш към женския задник, към големината му, към извивките му, към формата му, дори как изглежда отвора, ануса и, възбуждам се дори само да гледам красива надупена жена и само как се наслажадавам на тази гледка.... и отпускам фантазията си, .... а и просто не можете да си представите какво сексуално удоволствие изпитвам аз когато чукам с език женски чист с перфектни форми хубав анус, да си навирам езика колкото може по дълбоко и го правя с най голямото удоволствие на света но... колкото се кефя да го правя сигурно 100 пъти се кефя да го получавам :) Само така усещам истинския секс, само така се чувствам напълно задоволен... последно време имам връзка с една омъжена жена на доста отговорна професия, която изглежда просто фантастично. Излъчване, стил, начин на обличане, формите на тялото и са толкова секси, че лигите ми текат само като я гледам. Неверноятно красива, изискана, стилна, и толкова силно секси излъчване... ухажвана от много, многоооо мъже.... понякога се чудя как успях аз :) но, основното което аз исках да кажа е, че съм го правил с доста други как да кажа, изглеждащи по нормално, по обикновенно, но когато го правя с ТОЧНО с тази жена , може би от красотата и ли... не знам но, това за мен е въхра на удоволствието, да усетиш как толкова красива жена, с такава отговорна професия, и вид на строг и непреклонен началник да те чука с езика си, лиже ти дупето и си навира езика с такова желание и удоволствие в теб... това господи ме влудява. Да успееш да навиеш мацка която да изглежда фантастично да изпълнява най перверзните ти желания , това е супер супер яко :)

61.   И аз съм го правил, и на мене са ми го правили (с жени, да не си помислите нещо друго! ) - страхотен кеф е. Изобщо, подкрепям онези коментиращи, които споделят, че когато двама души се обичат и желаят няма "забранени" или "гнусни" действия.

62.   Мъж на 39 - правя го с удоволствие, усещането е невероятно приятно за езика, няма никакъв вкус и миризма (е поне при елементарна лична хигиена) а мястото е невероятно нежно, като коприна... Но има едно НО - от втълпявания ли в детска възраст или от нещо друго - правя го само когато обичам и когато знам че ме обичат.. само тогава ми падат всички задръжки. Още по приятно е, защото знам, че и за нея е страхотно удоволствие.

69.   На мен повече ми харесва от самия анален секс - няма я болката в началото. Но съпруга ми не винаги иска
Ж, 29

70.   Мъж съм на 31. Лизал съм анусите на повечето жени, с които съм спал. Голяма част от тях са лизали и моя. Харесват ми и двата варианта. Дори като видя някоя красива жена едно от първите сексуални неща, които си представям е как и разтварям бузките и пъхам езика си в "дълбините на канала". На мен си ми харесва.

72.   Правил съм го много пъти с приятелката ми, но предварително я питам дали е идеално чисто и много ми харесва и да и пускам пръстче отзад. Никога преди никой не й е близал дупето и не е правил анален секс с нея, даже го мразеше от някакви лоши опити и гафове с някакъв глупак, но аз й показах, че може да се побърква от това и се побърква

73.   Отново много изтрити коментари.....
Явно ги е метнал Модератор с пуритански разбирания :)
Коментарите ги няма, но номерата им остават.

Y D

75.   Ти си готов за президент на България, за политик, за депурат! За тези длъжности, лизането на ануси е от голямо значение! Я виж Плевньо как лиже черния гъз на Обама и на всяко западно мекере което дойде в БГ-то!

76.   Аз пък искам да си направя свирка сам, но не мога... съдба

77.   Всички жени с които съм бил, са били адски чисти и готини, ама това не мога го направя гадно ми е. И аз се чудя защо така, дори с пръст ми е гадно да ги човъркам там - но съм го правил. Затова не карам и жените да правим анален секс, само при тяхно желание, аз такава страст нямам.

78.   №76, трябва упоритост и постоянство ;)
Дерзай

80.   Харесва ми! Любовницата ми ми го прави. За съжаление ме е срам да поискам от жена ми

81.   Малко по-нагоре четох за папане на ако, сега близане на анус... за чий дявол да ядеш фекалии и да ближеш отвора от който са излезли?

82.   81, а бахур в свинско черво ядеш, нали? След като е измито дупето, какво ще ти стане да го целунеш? Кефа е не толкова за устата или дупето, а кефа е за главата, по скоро за самочувствието на дамата. Какво по голямо доказателство иска, щом мъжа с нея е готов да и целуне дупето, това значи, че той не се гнуси от нея и е готов всичко да направи, само да й достави удоволствие.

83.   @82, примера ти кърти :)))
Човек се храни, когато е гладен, а бахура е храна. И за щастие не е пълен с фекалии, бактерии и микроби.
Лично аз ям бахур, но не ближа ануси.

85.   Ако мацката пази хигиена няма проблем. Обожавам да чукам с език и жените си умират за това. Не се притеснявай за вкуса. Няма вкус на дупе.

87.   85, не каза на какво има вкус?

89.   #69 как да се намерим с теб? Толкова обичам женското дупе!Чувствам се истински мъж когато жената изпитва онова силно удоволствие когато я чукам там!
М-38

90.   Тези които го правят, явно не са чували за ешерихия коли! :)

91.   Ако това те успокоява, устната кухина е много по-богата на бактерии и е най-мръсното място в човешкия организъм, а се целуваш нали. Както и да е, но с повечето от тях сме свикнали, докато тия от ректума ако попаднат на ануса са гадни копеленца. Медик съм, изисква се безупречна хигиена. Изплакни се предварително с вода за уста антибактериална, тя да се измие с анти-бактериален сапун преди това. След това си направи гаргара с разтвор клеева тинктура или нещо друго смрадлика каквото имаш, фейс уош гел, пак вода за уста, без конци зъбите за да не разкървавиш нещо и да лепнеш по- лесно хепатит. Има шанс да се оттървеш без нищо, но бъди готов в най-лошия вариант за едни гъбички, които между другото минават адски трудно по езика и устната кухина, пак зависи колко дълбоко ще ровиш с език и от нейната хигиена.

92.   Ами на мен почти всички партньори са искали да ми лижат халкичката. Тъй като на езика трудно може да се сложи презерватив често ми се случва да им откажа. И тъй като зная какъв кеф е, не изпускам случай да олижа жена си. Тя още не ме е лизала, но тя си умира от кеф.
Anallenka

94.   Гнус ме да й ближа вагината, какво остава за ануса. Хората, които казват, че го правят са болни! И според мен само си лалат.... нормален човек, не би го направил!

95.   Зависи колко си възбуден и трява да е чиста естествено иначе е голям кеф да си толкова одървен и да го полизнеш и после да и го вкараш отзад.

98.   Да близала съм ануса на мъжа ми но искам да остана девствена и това говоря и на дъщеря ми!

99.   И аз съм лизала ануса на мъжа ми едновременно до каго му правя чикия .не дава и дума да става за пръст или друго нещо просто нежно минавам с езика навсякъде и му пипам топките а той винаги е много чист и хубово мерише там.
на него много му харесва а на мен още повече.странно е нали но като побъркана съм като му лижа ануса и ми говоря от време на време мръснишки неща и той все ми вика леле ти си неповторима :)

103.   Близането ми изглежда прекалено. Но виж да целунеш анус си е готино!

104.   Аз лично обожавам да лижа ануса на жената, която обичам. Но все пак мисля, че водещото за това деяние е любовта. Казвам го, първо за да обобщя и поясня противоречията до тук и второ, аз самият съм бил с жени, където не съм си и помислял да припарвам до тази зона. Обикновенно мачовците, неспособни да вложат чувства в леглото, е*ът и бягат, без да се интересуват от желанията на жената до себе си. Те са доволни и на 3 минути, колкото да се "запишат". Когато обичаш обаче, нещата придобиват съвсем различен ъгъл. Естествено, че хигиената е важна (къде ли не е), и ябълка да ядеш я миеш. За мен няма нищо по съкровенно от това, жена да ти позволи да я докосваш, целуваш и проникваш в ануса. Това е не само доверие в момент на уязвимост, но и любов. Обичайте се и се забавлявайте в леглото и не само там... На всички отвратени мога да кажа едно: не сте намерили подходящия партньор на когото да ви се прииска да оближете всяко милиметърче от тялото и да проникнете на места, където никой не е бил.
Владислав.

107.   В секса няма забранени неща! Въпроса е и двамата да ги искате

108.   Както ти решиш според мен е яко а на тези които им е гадна тяхна си работа пробвай 1 после 2 ако ти хареса браво ако пак нети няма проблем.

110.   Предпочитам член в ануса си вместо език. Явно си е до човек. Самата аз никога не съм му го лизала ануса. Само с пръст съм бъркала там.

51-81 от 81