Споделена история от Секс и интимност

Да споделим най-мръсните си фантазии
Моля администраторите за червена точка!

Отправям едно предизвикателство на всички готини и разкрепостени хора тук! Нека си разкажем най-мръсните, тъмни и тайни фантазии. Кое ни се иска, но никога няма да посмеем да поискаме от партньора си, кое тайничко се надяваме да ни се случи, но знаем, че няма и какво в крайна сметка ще си позволим да пробваме наяве.
Знам, че сексуалната разкрепостеност е на различни нива и ако за мен някоя мърсотийка е нещо нормално, за друг същата ще е едва ли не табу. Затова смело!

Но наистина мръсни фантазии, от онези, които те карат да се подмокряш (или надървяш). Фантазии, излиащи от границите на... ми мечтая си за вечеря със свещи и продължителен секс, еротичен масаж. Сметана, ягоди и т.н. Не казвам, че са лоши, даже напротив - много е красиво и естествено да си мечтаем да се почувстваме като Холивудски звезди. НО в тази тема нека става дума за нещо по-така: фистинг, анален фистинг, свършвания, писинг, тройки, оргии, играчки, сценарии, грубости... ВСИЧКО!!!

Моля за детайлни описания!
Анонимно поне можем да се отпуснем и да бъдем себе си, нали?!

Коментари

501-550 от 1643

561.   549 - отношението ти към приятеля ти може би е малко нечестно. Имайки предвид какво ти се иска на теб, това че те "изнасилва" докато спиш не е кой знае какво :) Все пак ти искаш той да се гаври с теб, нали така. Ами ето че го прави по свой си начин. Ако все пак не искаш да го прави и знаеш за това най-добре му сподели и недей да имаш задни мисли и да се тормозиш с тях. Не мисля че има психически проблем.

558 - адски много ми харесва фантазията ти. Аз съм мъж на 29 и някои от моите фантазии изглеждат по подобен начин - да чукам анално някоя мацка безмилостно :))) То за мен това не е само фантазия де. Понякога е и реалност ама напоследък си е само хубав спомен :(

563.   Жена 21
Много често си представям, че ме изнасилват ама не грубо и гадно, и болезнено а нежно :D примерно да ми сипе някой нещо в напитката да ме заведе до леглото почти заспала и така... :D и троика съм си представяла с двама мъже но де да ме чукат брутално а целта им да е те да задоволят мен. Какво мислите странно ли е?

564.   Не е странно, аз също съм си го представяла. Има различни начини за "изнасилване", в твоята фантазия някой просто се възсползва от теб, идеята, че не те пита дали искаш е възбуждаща според мен.

565.   Аз съм мъж на 23
До номер 14 ами според мене и приятеляти си ги мисли тея работи до някъде. Според мене пробваи по време на секса да вкарваш по нещо което си фантазираш и ще си доиде от себе си. Ама съм сигурен че нема да ти откаже на повечето.
Успех ти пожелавам

566.   ... аз обичам да си представям двама мъже които.. да. И да спокойно, момиче съм. Не, не съм болна или ненормална. Съжалявам хора които не са от tumblr във фандомите (нарича се yaoi)

567.   Здравейте, момиче на 22години съм. Преди около 10 години, че и повече гледах 1 филм за който повечето хора са наясно. Филма се казва "Писък". От тогава той стана любимият ми филм, сигурно съм го гледала над 200 пъти всички части. През годите той ми остана любим, само че се промени доста се начина по който гледам на него. Като малка първоначално се кефех на тръпката на филма. Сега гледам не него по следния начин... Това е извратената ми мечта, която за жалост няма как да се осъществи. Няма просто толкова луди хора. Харевам roleplay sexa с игра на сценки. Но това не искам да roleplay искам да е истинско.
Та мечтата ми е следната... искам някоя тъма и страшна вечер, леко прохладна да е лято, gsma ми да звънне- да пише "непознат номер".
-Aло?
-Ало. Л.? - много странен и страшен завладяващ глас, но секси.
- Да? Кой се обажда.
- Кой искаш да бъде?
- Не си падам по игрички. Кой се обажда?
- Познай!
- Немога и не искам- казвам аз и затварям телефона. След малко пак същия глас само, че леко по- ядосан.
-Ало? - вдигам аз нетрърпеливо.
-Защо затвори?
- Защото не ми каза, кой си! - казвам аз по- ядосано.
- Мога да ти покажа. Л.
- Откъде знаеш името ми?
- Аз знам всичко за тебе! От много време те наблюдавам.
- И какво знаеш за мен?
- Знам къде живееш, кой са родителите ти, знам къде обичаш да излизаш и страшните филми който гледаш, почти всяка вечер с бира в ръката. Знам коя е компанията ти- те не са една а много!
- Хм Добре тогава, кажи името на най- добрата ми приятелка?
-М.
- Приятел?
- Те са двама- Р. и А.
- Добре. Имаш вниманието ми. Какво искаш?
-Искам да се видим.
- Защо? Аз дори не те познавам. Но ти изглежда знаеш много за мене.
- Обещавам няма да те нараня.
- Аз си имам приятел.
- Тук, вече излъга! Аз знам, че нямаш приятел, но аз мога да бъда- продължи потайно гласът.
- Откъде да знам, че няма да ми направиш нещо.
-Доведи някой със себе си ако искаш.
- Къде искаш да отида?
- Улица К. Ч номер 5.
-Изоставената сграда от лявата страна на улицата?
- Да!
- Не искам да ходя там.
- Обещавам няма да те нараня.
-Добре, ще дойда, но ще доведа поне 2ма човека.
- Добре, но само, че те няма да се качват горе. Ще чакат долу.
-Какво точно искаш от мене?
- Ще видиш. Не е лошо.
И така аз да се обадя на 2мата ми най-добри приятели да дойдат с мене в изоставената сграда и да чакат долу.
- Ако стане нещо с мене ще ви клипна имайте готовност да се обадите в полицията.
- Все още не разбирам защо рискуваш толкова много!
- Защото предчувствам, че няма да е лошо.
- Чакаме те.
- Поне 20-30 минутки изчакайте. Ако до тогава не дойда елате да ме търсите.
И така поемам аз по стълбите нагоре в изоставената сграда и използвам фенерче.
Стигам до 2рия етаж- нищо. Вървя бавно пристъпвам тихо и сърцето ми удря в гърдите, но все пак любопитстото е по-силно от страха. По едно време на 3тия етаж както стоя на едно място- някаква силна ръка ме сграбчва изотзаде. Аз немога да мръдна. Това което виждам само е силен мъж с маската, костюма и обувките на убиеца от филма "Писък". Едно към едно. Дори върху главата да си е сложил тази секси обемиста качулка. Да се опитам да изкрещя, но той да е запушил устата ми. И да прошепне:
- Няма да те боли.
Да ме постави по корем върху маса с гръб към него. Да разсъблече дрехите ми нетърпеливо. И да откопчае само долната част на костюма си. След малко да проникне в мене хем грубо, хем адски възбуждащо. И така докато не свършим и двамата. След секса да не каже нито дума. Просто да си тръгне. Аз да се прибера. След няколко дена пак да се обади и така редовно и да се срещаме там да правим секс и да незнам кой е! След няколко месеца той да разкрие лицето си- да се окаже някое много красиво младо момче. И някой ден да се оженим :)

568.   хора казвайте какво да правя? много искам да чукам тъщата, докато тръмбовам жената и все за тъщата си мсиля. аз съм на 36г тя е към 56, руса с много хубави гърди, стегнати крака и дупе. представям си е с окосмена силно путка и направо се надървям, искам да я лижа и да ми свърши на лицето, да ми духа, да и лижа ануса и да я прасна и там, направо съм се побъркал много я желая. дори сега като пиша и съм надървен и пак ще лъскам бъстуна с фантазии за нея

569.   С жена ми сме женени от доста време и се разбираме прекрасно. Сексът по между ни също е наред и нищо не ми липсва в него. Жена ми изключително много държи на съпружеската вярност и е образец на такава. Аз пък не съм – изневерявал съм й два пъти, много много предпазливо, за да не си разваля семейството. Може би защото хората винаги си фантазират обратното на това което имат, моята извратена и перверзна фантазия е жена ми да почне да ми изневяра. Представял съм си нещата в следния ред от по-софт към по-хард:
1. По косвени но недвусмислени белези да я заподозра, че ми изневерява, там както си е реда - отсъстващ поглед, зачестили оставания след работа и извънредни командировки и т. н. ;
2. Да започна да се измъчвам от ревност, да я следя и накрая да я хвана как се натиска и целува на излизане от някакъв хотел с друг мъж;
3. Да и дигна страхотен скандал, да настоявам да ми разкаже всичко и да я заплаша с развод, а тя да си каже всичко (кога, от колко време, къде и как ), и как този друг мъж - шефът й я преследвал и ухажвал отдавна, и тя се поддала на натиска, за да запази кариерата си (а тя много държи на нея), накрая да обещае че ще прекрати тази връзка за да запази семейството ни и с цената на кариерата си;
4. Да се окаже че нищо не се е променило и тя все по-явно и безочливо без да й пука от мен да продължава да ми изневерява с шефа си, като накрая ми заяви, че всъщност не го обича, но изгаря от страст по неги и че никой до преди включително и аз не съм я карал да се чувства толкова много жена, а аз да няма сила и характер да я напусна и да и кажа да продължим така, докато не реши какво да прави с живота си;
5. Като види какъв съм плазмодий да почне да се гаври с мен, като прекрати всякакви интимни и сексуални контакти с мен (с много редки изключения - като милостиня на просяк), като ме оставя в къщи сам да гледам детето, когато отива да се чука с шефа си, да ме пита дали и отива бельото и т. н, а после да се връща по след нощите изтощена, след като съм я чакал буден и без да ме удостои с поглед да се бухне в семейното легло и да заспи;
6. Накрая шефът и да се насити и да я захвърли, но тя междувременно да е станала ненаситна курва и да продължи да се чука явно и открито, с който и падне, а хората да почнат да ни одумват;
7. Да се върне някоя ранна сутрин в къщи с раздърпани дрехи и размазан грим, прилично мотана да се разплаче и да почна да се вайка каква долно курва е как и могла да падне до толкова, да ми разкаже как си е тръгнала от някакъв бар с двама мъже, и са я завели в някакъв апартамент, а там имало още двама и после всички и се изреждали навсякъде и я спукали от ебане и как работата напълно излязла от контрол и започнали да я унижават и да я карат да прави разни гадни и извратени неща и да я бият като не се подчинява, но на нея всъщност и харесало … а аз да й помогне да се разсъблече, да я сложа да си легне, да милвам синините по тялото и да я целявам по косите и устните и с вкус на чужди курове и да и говоря колко много я обичам, независимо от това колко ниско сме паднали, че тя продължава да е моя и никога няма да я оставя каквото и да направи;
8. Това да продължава така и да ми се обади някой ден като ми каже, че има изненада за мен, затова да изпратя малката при родителите ми и да приготвя вечеря, а аз да я чакам с нетърпение и да си мисля как накрая и е дошъл акъла в главата и е решила да се промени и да почнем отначало, накрая да дойде с още трима души, пълни селяни, простаци и грубияни, да седнем заедно да вечеряме на прекрасната маса с романтични свещи, а тримата хубавци да почнат да се държат като у дома си, да почнат да ми правят „комплименти” каква невероятна жена съм имал и да подмятат какви неща може да прави и да плюскат като прасета изисканите ястия, които съм приготвил и да се наливат със скъпите ми вина, а жена ми да се хили като луда и да ме пита дали ми харесва изненадата, да разправя, че драгите гости са много свестни момчета и че тепърва ще има още изненади; по някое време когато нерезите вече са на градус и аз се пържа от самосъжаление и яд, жена ми да стане от масата и да каже, че трябва да се приготви по така, накрая след около половин час да дойде облечена само по прозрачна мрежеста дълга рокля, коланче с жартиери и сутиен, който разкрива зърната на гърдите, перфектно гримирана и напарфюмирана като за най-изискано парти, да пита гостите дали я харесват така, да се завърти около тях да клекне пред тях и да почне да им върти свирки; после по нейно разпореждане нерезите да домъкват от спалнята матрака да го просната на пода, а жена ми да свали каквито дрехи са и останали и да легна разчепена на матрака и да почне да ги подканя да започват, после всички едновременно да почната да я чукат без презервативи навсякъде и в най- различни пози, а тя да им се нанизва яростно и страстно на куровете, да им ги поема в устата и да стене от удоволствие във все по високи оргазмени тонове, без на някой да му пука че и аз съм там и това става пред очите ми; в някакъв момент изпразнени в жена ми омиротворени нерезите един след друг да започнат да се връщат на масата за почивка, цигара и питие и да се опитват да си говорят с мен; накрая да ме пратят да купя бира и ракия, защото вината ми били свършили пък и не ги бивало много; аз да изляза да им купя още пиене и цигари и докато се върна да видя, че пак са почнали да се изреждат на жена ми но един по един, а свободните от смяна да гледат някакъв мач, като видят, че не ставам за събеседник; всички да направят по още един два тека, на всеки колкото са му възможностите, а жена ми да не мирясва и да повтаря че иска още; по някое време вече по малките часове да се развъртят телефони и нерезите да разправят, че има тука една ненаситна курва, „ма много яко парче” и да дойдат още и да има още от същото, но вече без мое присъствие защото цялата оргия вече ми е станала непоносима; да я оставя и да ходя да си легна но да не мога да заспя, а се въртя и измъчвам докато слушам през стената техните гласове, смехове, музика … и да се чудя кога ще свърши това.

571.   Имам нещо като молба към момчетата и мъжете в сайта
Аз съм момиче на 17 с дълга тъмна коса и тъмни очи. Нисичка съм, не съм нито супер слаба, нито дебела, същност определям себе си като "сочна". Момчетата ме харесват и казват, че имам страхотни цици и дупе. Котенцето ми обикновено е гладко и редовно с егрижа за него, като почне да става пухкаво.
Иска ми се момчетата или по-младите мъже, които харесват този тип момичета/жени като мен, да споделят някоя своя фантазийка с мен, като си ме представят от описанието. Надявам се да мога да прочета това онова и да се възбудя, а после може и аз да споделя някоя мръсотийка! :)

572.   До 571 от мъжле на 30г.

Адски много си падам по малки момичета под 18г например като теб, обичам и дългата коса, допадат ми не слаби и не дебели момичета, а такива като теб сочни :) Ето и както си представям с теб:
Минавам покрай училището където учиш случайно, а ти в почивка между часовете си седнала на пейката до училището. Първия ми поглед в теб се удря в страхотните ти и големи цици и си помислям- ех да може да ги мачкам, смуча... минавам по бавно покрай теб и ти казвам: Едно време и аз учих в това училище.... какви палави години бяха. Както лудории правихме в училището а и в тоалетните, салона за физическо.... а ти ми отговаряш: то и сега ги има, на което аз се учудвам и се обръщам към теб с невярваща физиономия. Казвам че съм имал една мечта едно време а именно да ме чука ученичка в салона за физическо но все е нямало възможност а и е бил пълен с хора.
На тези мои думи ти се обръщаш с усмивка и ми прошепваш тихичко че господина ти по физическо е млад и има свободни часове без класове и може да е сам в салона в стаичката му. Аз се приближавам към теб и ти казвам: Искаш ли да пробваш най лудото нещо в живота си? Хващам, те за ръката нежно и тръгвам с теб към салона.
Тръгваме към стаичката на господина ти който е не повече от 32 г, млад, симпатичен... казвам ти да изчакаш пред салона а аз влизам да говоря с него... забавям се 5 мин в приказки и идвам към теб и те приканям да влезеш в стаята му защото те вика за нещо.... влизаш вътре и какво да видиш: чисто гол е, надървен и си бие чикия за да се втвърди до МАКС. ти ахваш от изненада и тръгваш към него, коленичиш и започваш да му правиш яка свирка. бавно след това влизам и от гледката се възбуждам адски.... идвам към теб докато правиш свирка на господина ти, хващам те за циците, мачкам ги яко, започвам да те лижа по гладкото ти коте, а ти мъркаш като писанка от кеф... след 10мин лизане от мен те обръщам към господина ти и той вкарва надървения си пенис в теб а ти започваш да ми правиш свирка на мен. Гледката е неповторима. Всичките пъшкаме от кеф, цялата стая се оглася от гласовете ни.... по едно време след като те е изчукал хубаво доста време и си още върху него аз наплюнчвам пръста си и го вкарвам леко в дупето ти, . В началото се стряскаш защото никога не си го правила там... било ти е само любопитно.... пъхам 1, 2 накрая и 3 пръста, за да разширя анусчето ти... и докато си възседнала господина ти по физическо, аз заставам над теб и вкарвам надървения си пенис в дупето ти. Гледката е невероятна. 2ма мъже те обладават едновременно, а ти така силно викаш че се чува чак извън салона.... чукаме те 2мата страстно и от шумовете твоята най голяма приятелка е чула и са и казали че си ти в салона. Идва до стаичката на господина ти и почуква... ние сме стъписани 3мата, но аз отивам да отворя. При отваряне на вратата тя се изненадва адски виждайки теб върху гоподина ти а аз надървен. хващам я бързо за ръката и я вкарвам в стаичката, заключвайки. ДОкато се усафери какво става, съм я съблякал и започвам да я чукам още надървен от дупето ти. 2те с нея пъшкате до неузнаваемост, на момента започваме да се сменяме с господина ти- аз чукам теб а той се премества на приятелката ти. По някой време и казваме на нея да почине докато ние с господина ти те 4укаме 2мата едновремено в дупето и путето ти, а тя гледа острани и си търка клитора.... накрая 2те с нея заставате на колене а ние свършваме на лицата ви и сте целите в топла сперма... избърсвате се, обличате и отивате към пейката отвън. Аз стискам ръката на господина ти за довиждане и си тръгвам... вие изтощени седите на пейката ас приятелката ти и несмейте да си кажете нищо, само мълчите... и 10 мин по късно влизате в час.

573.   Това е доста извратено! С учител никога не съм имала фантазия, а точно тоя по физическо въобще не е мой тип.
Еми харесвам разкрепостени хора, обаче не давам наистина отзад, а моята най-добра приятелка не би се навила, защото с нея идвете сме девственици.
Но все пак виждам, че имаш голямо въображение.
Мерси, че сподели фантазията си! :)

574.   Ако започнете да давате отзад можете да запазите девствеността си до сватбата ;)

Иначе и аз се кефя на идеята да изчукам 17 годишна пухкава ученичка. Искам да те изнудя по някакъв начин да ми направиш свирка. Даже не веднъж ами постоянно да ми духаш. Като те повикам. Ама без да те свалям. Без разни лигави глупости. Ще бъдеш моята малка придворна минетчийка и понякога ще те викам да духаш и на приятели. На теб всъщност това започва да ти харесва и тъй като знаеш, че съм мръсник и са падам по мръсните приказки веднъж ме питаш директно: "Искаш ли да ме наебеш? " Аз ти отговарям, че само анален секс без презерватив представлява интерес за мен. Тъй като си адски възбудена доста лесно се съгласяваш. И не след дълго ставаш моята малка анална курвичка. Парцалче, което би направило всичко батко и да цопне голямата си пишка в загорялото и анусче. Evil laughter!

Космясал неандерталец на 29 години, който обича да удря жени с бухалки по главите и да се сношава с тях след това :)

575.   от авторката

Така значи, няма ме известно време и разводнявате темата ми - ще се караме :)

До онова момиче, което иска да й разказват как си я представят. Слънчице, напълно разбирам, че хаоса на хормоните ти поражда в теб всяакви емоции, които се сменят с шеметна бързина, прекрасно разбирам също огромното ти любопитство към секса. Съзряваш - нормално е, но моля те, нека не превръщаме темата в задовляване на тийнейджъркото ти его? ОК?

до 556
"555, това с тайландките е ясно, че е породено от прекомерното гледане на порно, но останалото ми говори, че си не само педофил, ами и изнасилвач... Честно казано съм потресен!"

Порното не е някакво незвисимо от човека явление. Написано е от хора, които имат своите фантазии и въображение, изиграно е от актьори, които да предадат тези фантазии на публиката.
Хайде стига сте заклеймявали порното!!! Смешно е!
Изкарвате го сякаш, то е правено от някакви компютри, а не от хора със своя си вътрешен инимен свят.

Благодаря на 569 за споделената фантазия. Но... според мен поне и детайлната картинка, която описваш като развитие.. или изпитваш вина заради изневярата на жена си или те е яд, че не можеш да я обичаш и е толкова праволинейна. Иска ти се да те унижи, да те накаже - може би тази фантазия е сигнал на твоя вътреша неудоволетвореност. Потърси малко в съзнанието си!

Благодаря на всички за смелостта и откритостта!
Дерзайте!
Продължаваме

Плам

579.   Пфф , номер 574 наистина е голям неандерталец ! :Д
Споко Плам ! Аз "тийнейджърското си его" мога да го храня и другаде , просто твоята тема много ме вдъхнови , това е.

момиче на 17

580.   Аз съм момиче на 17.
Представям си как съм в къщата на гаджето ми. Стоим и гледаме телевизия и изведнъж той се надървя и аз забелязвам. Докосвам го леко там а той изненадано се отдръпва. Пита ме какво ми става, а аз не му отговарям - действам! Махам му боксерите и му правя фелацио. Той свършва обилно на лицето ми и аз лижа спермата му.. >////< Събличам се, лягам на леглото и той вкарва двата си пръста в мен, а след като съм готова - вкарва и "инструмента" си.. Оф боже толкова съм перверзна! >///< Предпочитам да си задържа това за себе си, никога няма да го споделя с партньора си.. >//, //<

581.   Толкова отдавна не съм писала фантазии ,че вече не знам коя по напред да споделя.Започвам от последната ми.
Хижата в Швейцарските алпи се оказа точно това,което съм мечтала.Дървена,уютна и същевременно луксозна.Внимателно се обличам за коледната вечеря.Дългата черна рокля винаги е на мода.Слизам в залата и очите ми магнетично са приковани в неговите.Не знам кой е ,но не мога да отлепя поглед от неговите черни като нощта очи.Тъмните очи и коса издават южната кръв.Чак краката ми се подкосяват.Боже треперя цялата имам отчаяна нужда от въздух..Излизам навън и тръгвам напосоки.Въобще не мисля ,че студа и снега могат да ми изиграят номер.Не знам колко време съм вървяла напосоки,но ръцете ми вече започват да замръзват,краката ми също.
сядам на снега да си почина.Очите ми бавно натежават,затварят се.В просъница усещам как някой ме вдига на ръце.Не мога да стоя будна ,унасям се.Рязка мъжка заповед едва достига до слуха ми
-Не заспивай,по дяволите.Стой будна ,ако ти е мил живота.
Лесно му е ,нали не му се спи на него.Толкова е приятно в ръцете му.Силно хлопване ми показва ,че зад нас се е затворила врата.Дори не мога да мисля от студ.чувам късане на дрехи и лек полъх по кожата ми.Явно съм гола.Усещам как някой ляга на пода до мен.Чувствам гола кожа до себе си,и две силни ръце ме прегръщат здраво.Съня отново затваря очите ми и същата заповед да стоя будна.
не знам колко време е минало преди да почна да се затоплям.Обръщам се да видя спасителя си.-невероятно красивия мъж от хижата.
-Би било жалко да те намерим замръзнала,след като ме изяде с очи моля довърши започнатото.
Боже,значи е разбрал,че го гледах като разгонена кучка.
_Ах,виждам,че те е срам.Тогава започвам аз.
Топлите му устни докосват веждите ми,очите ,страните и достигат до врата ми.Толкова нежно и същевременно грубо,завладяващо.Продължават пътя си надолу по гърдите през корема и по краката ,за да се върнат пак до врата ми.
кръвта ми вече кипи,възбудата ме завладява.Пак се спуска надолу и езика му оставя влажни следи по цялото ми тяло,за да достигне там където е най силното ми желание.Тръпки минават по кожата ми,въздуха ми излиза със свистене.ноктите ми се впиват в гърба му,за да оставят свойте следи там.Така както и езика му влиза в мен,за да призная,че му принадлежа.
-Моя си,чуваш ли,моя,само моя
Рязко прониква в мен и ръцете му стискат моите ръце,сякаш никога няма да ме пусне.Нежно отвежда тялото ми до върха на удоволствието,за да спре за малко и да ме изкачи наново до върха.-Няма да ме оставиш,никога,чуваш,защото ми принадлежиш
Тежкото му дишане в ухото ми кара кожата ми да настръхва,така както тласъците му карат кръвта ми да кипи.С последен тласък тялото му се освобождава в мен.Прегръща ме дори по силно от преди.
-Не можех да те оставя,исках те,ти си моя.
Вече очите ми се затварят пак,но знам че не е опасно да заспя.Знам,че той ще ме пази.Топлата му прегръдка ми дава уют и в просъница дочувам думите му
-Спи сладка,моя.Сега си в безопасност.
Очите ми се затварят за да потъна св най сладкия сън.
Маги.

582.   Маги, добре дошла отново в темата ми. Удоволствие е за мен да чета твоите фантазии, като че съм разтворила някой от онези булевардните романтчета - пълни с приключения, емоции и страст :)

авторката

583.   до 580 :)

Слънчице, толкова ти се израдвах, особено на момента с "о, колко съм первезна" Благодаря, че сподели, хубаво е да прочетеш и нещо малко по-софт понякога, (като историята на Маги)

Както казах още в самата тема, разкрепостеността е в различни степени при различните хора. За мен си описала съвсем нормален момент на страст :)

Споделай на воля, затова е темата... да се отпуснем.

А ето и нещо мое... ама много мъничко...

Представям си какво би било усещането да правя секс чисто гола в някоя дълбока снежна преспа и след оргазъма, веднага да продължим в добре затоплена стая, на пода пред бумтящ огън. Играта на студено-топло адски много ме възбужда.

Спокойна нощ на всички!

584.   така-а-а-а
Не зная как е при повечето жени, но при мен и при приятелки, с които сме обсъждали въпроса - по време на цикъл срашно много ни се прави, много, много разкрепостен, мръсен и перверзен секс.

То това луда работа - ставаш сутрин и започват да ти прииждат някакви картинки в главата. Била съм с двама мъже и сегашния ми партньор, понеже категорично отказва да ме пипа в тези дни, фантазиите ми за мръсен секс са свързани, волю не волю, пак с първия.

И без повече увъртания. Въпреки че сега се сещам, че когато за първи път изпитах силно сексуално желание към него бях в цикъл - това се случи при първата ни целувка. както се сещам и че, понеже той беше първия ми любовник, на него се падна честта да се оцапа с девствената ми кръв... явно кръвта ми действа възбуждащо по някакъв начин. Но ме възбужда за мръсни изпълнения, BDSM игрички, болка. Странно! Трябва ад се поразровя малко и да потърся защо това е така.

Фантазията, с която се събудих този ден е нещо крайно... дизгастинг, както бяха казали, почитателите на мисионерските изпълнения.
Не зная как да я опиша като история, защото в главата ми по-скоро са само някакви картинки, елементи от целия акт... седят във въображението ми като слайдшоу, а не като пълнометражна прожекция ;)
ето няколко:

1. Лежа гола и разчекната на някаква маса, а ръцете ми са привързани за крачетата на масата със шалове. Той е облечен, държи запалена свещ и оставя горещи, парафинови следи по кожата ми. Накрая една капка отива върху клитора ми, с изящна прецизност. Изкрещявам от болка, смесена с наслада и страст.

!!! (при възбуда и умение това да се прави - кожата не може да пострада!!! ако нямате нужната подготовка и сте на 17 и не обичате човека, с който го правите, моля пподминете коментара ми и изчакайте сексуалната ви култура да се разшири)!!!

2. Оцапване. От една страна ме кара да се срамувам пред него, но от друга този срам ми действа като афродизиак. Оцапваме се взаимно с всички познати вам течности, с които се сещате, че телата ви биха моли да произведат. Навсякъде по нас има остатъчци от кръв, урина, фекалии, сперма и плюнка, а ние лежим един до друг и се усмихваме щастливи и изтощени на жалкия си вид. Следва продължение под душа

!!! (Хигиената е нещо много важно при изпълнение на подобни игри, както и здравето. Добър хранителен режим поддържа организма здрав и съответно изхвърляните атериали не могат да бъдат с лош мириз или вкус. Преди писинг и поглъщане на семенна течност, добре е мъжете да се информират кои храни и напитки и как действат на вксовите данни на урината и спермата им. При жените - клизмата преди анален секс, ще ви даде спокойствие и повече конфорт, ще можете да си отпуснете мускулите максимално, без страх, че ще се наакате и това ще намали болката до усещането за приятно разтягане, което е много възбуждащо)!!!

3. Анални изпълнения. Аз на него, той на мен. Представям си и една дълга играчка, с два накрайника, която да използваме взаимно. Тоест, едновременно да си натаковаме дупетата с помощта на секс-играчка.

!!! (Преди да заврете нещо в дупето на мъжа си и за да не се почувства като кокошка, приготвена за изкормване, моля, прочетете повече за т. н. "простатно измузване" и обработете областта около ануса му поне няколко пъти преди това, с пръстче, езиче и леко вкарвайте върха на езика си там, изследвайки реакциите му. Секса трябва да бъде приятен и за двамата. Когато всеки мисли за това как да е по-добре на другия, секса е много по-удоволетворяващ и добър)!!!!

Толкова и от мен и последна забележка с няколко удивителни

!!! обичайте се. Любовта е способна да изгради доверие за изпълнения в кревата, които никога не ст мислелеи, че ще ви се удаде случай да изпробвате. Любовта прави дори болката и мърсотиите - приятни. Любовта спомага общуването, а правилното общуване и говорене за въпросите, свързани със секса - укрепват връзката ви!!!!

авторката

585.   Да си призная честно влизам в този сайт заради тази тема, на която попаднах преди, докато си търсех информация в гъгъл за аналните фетиши. Досега само съм чел и не съм писал, но искам сега да се обърна към авторката. Скъпа, очарован съм и изпитвам уважение към теб, способността ти да се изразяваш, разкрепостеността ти, откровеннстта ти и желанието ти да обогатяваш постоянно, както собствената си секс-култура, така и сексуалния си живот. Изчел съм по няколко пъти всичките ти коментари и съм научил от теб повече за секса и усещанията на жените, отколкото съм научил от собствените си секс-партньорки. Благодаря ти, че те има и правиш споделянето нещо така леко и естествено. Благодаря за тази тема и коментарите ти. Не само ни разказваш свои фантазии, а никога не забравяш да вмъкнеш и нещо друго, някакъв съвет, нещо, което си разбрала и анализирала. Страшно много ми харесва точа, че на нищо не реагираш остро, за теб сякаш наистина няма табута, а ако има такива - бързаш да ги разчупиш, да ги пробваш.

Мечтая да срещна такава жена - умна, разкрепостена, мила и добра. Жена, която умее да слуша, да говори и да пипа. Дано в света са повече жените като теб, та и ние мъжете най-сетне да се почувстваме като истински мъже.

Ето моята най-мръсна и извратена фантазия. Не съм я споделял с абсолютно никой, защото си мислех, че е нещо срамно и перверзно. Жена ми (бившата, разведен съм преди 2 години) все ме ограничаваше в секса, нямаше желание за игри, правехме хубав, но монотонен секс. Никога не поемаше инициативата за свирки, за анален. Съгласяваше се насила, защото много й се молеех и после бързаше да демонстрира колко й е неприятно, че го е направила. В един прекрасен, пролетен ден тя ми заяви, че отдавна не ме обича и че е с мен заради децата ни. После останах без доходи - съкратиха ме от работа и два месеца след това тя подаде молба за развод. Оказа се, че не е с мен заради децата и навика, както твърдеше, а защото осигурявах живота, който още нейните родители я бяха научили да води - почивки, глезотии, съботно-неделен пазар по Витошка. Съжалявам, че се отплеснах, но тук е толкова лесно, защото някак знам, че ти ще ме разбереш.

Най-перверзната ми фантазия е свързана с така наречените "лолитки" Представям си я една такава руsичка, мъничка, с малко дупе и закачлив, наивен поглед, жадна да опита всичко, което й предлагам. Искам да я сложа на един диван, да я накарам да си играе с катеричката, а главата й да виси от облегалката и докато гледам как пръстчетата й потъват в розовата й сочна путчица, да я чукам в гърлото и да усещам как топките ми покриват нослето й. Тя лежи по гръб, а главата й виси наобратно. И ще я чукам така, докато се задави от гъстата си слюнка и спермата ми, която няма да се спирам, а ще пускам нарочно на малки порции. и малко преди да повърне върху кура ми и върху лицето си, а може и след това ще се изпразня на невинните й очички, а после ще й се изпикая в устата и ще накарам да преглтне. Когато си почине, ще я избърша хубаво с една мека кърпа, ще я сложа в скута си и ще смуча от гърдите й, сякаш ме кърми, а тя ще ме гали по главата и врата и ще ми говори нежни и мили думи.

Това е от мен. Забравих да кажа, мъж на 35 години съм.

586.   Светофара светва зелено и колата ми потегля. Обичам високите скорости, зареждат ме с енергия. Излизам от града и потеглям по магистралата. Километража ми залепя на 180 и не знам как не виждам колата срещу мен. Челния удар е ужасен, добре че поне се отварят въздушните възглавници. Врата ми се отваря и красив мъж ме пита дали съм добре и имам ли нужда от помощ. Изважда ме внимателно на ръце и ме слага в колата си. След кратък размисъл обаче ми казва, щом съм добре да карам аз. Сдрачава се, вали дъжд, а аз съм с непознат мъж в неговата кола, Карам внимателно, защото дъжда се усилва. Ръката му внимателно си проправя път под полата ми, очите му не ме изпускат. Сега знам защо е искал да карам аз, за да може да ме опипва. Пръстите му отмествам прашките ми настрана и продължават да милват. Отбивам встрани и спирам. Вече съм почти разголена и ръцете ми са внимателно завързани за облегалката. Устата му милва гърдите, корема без да се докосва до там където бяха пръстите му. Реагирам инстинктивно на докосванията му, знам че го усеща. Явно и той не може да се въздържа повече. Отвързва ме и излизаме на дъжда. Капака е горещ под гърба ми, а студения дъжд охлажда пламналото ми тяло. Внимателно влиза в мен и краката ми от само себе си се кръстосват зад гърба му. Ръцете му са в косата ми и това още повече ме нажежава. Колко ли още мога да издържа така, всичко около мен губи очертанията си. Само аз и той и силата на нашето желание. Обръща ме по корем и пак прониква, нежно и грубо. Толкова много усещания ускоряват пулса ми. С последен тласък се освобождава в мен. Изправя ме и подпира единия ми крак на бронята. Този път езика му не пропуска целта си. Токова нежно влиза, че това ме довършва.
-Хайде, сладка моя, успя да забравиш, сега имаш отчаяна нужда от хотел и храна.
Странен метод имаше този невероятен мъж да ме накара да забравя, но определено подейства.
Спорен ден на всички.
Маги

587.   Аз споделям с моя приятел всичко и ще пробваме скоро всичко което не сме направили но това не сме и ще го разкажа тук. Искам да ме завържат и краката и ръцете. Даме чукат анално и с вибратор да стимулират клитора ми след това да ме чукат и анално и вагинално да ме пошляпват. хихихи.. да ме чукат и едновременно да ме лижат..

:)
това е от мен ;)

588.   До авторката моля те кажи ми твоето мнение за моите фантазии 367 и 368 аз съм момчето на 19 моля те искам да чуя коментара ти за тях.

589.   до 588 Обещавам да го направя още тази вечер, слънчице. Само я пак върни номерацията, за да сме сигурни, защото под 368 е мой коментар.

Много искам и да изкажа мнение и благодарност за похвалите 585. Искам да ти кажа няколко неща във връзка със споделенето. Ако не беше разказал за брачния си сексуален живот, нямаше да ми хрумне, но после, че сега бързам.

Маги, теб само ще те прегърна. Хайде, замисли да напишем една книга с подобни "мокрещи" разказчета :)

Браво за смелостта... споделянето е чудесно нещо.
До после

авторката

590.   до 588

То ясно, че първата ти фантазия е свързана с мъже. Да духаш на изкуствени курове, едва ли е възбуждащо. Какво да ти кажа... супер е, че си открил и тази своя страна на сексуалността, в която толкова смело си участник в хомосексуални актове. Не зная как определяш себе си, но това в крайна сметка няма и кой знае какво значение - в себе си, дълбоко или не чак толкова дълбоко, всички сме бисексуални. Какво друго - направи ми впечатление колко детайлно описваш самото отвличане - търсиш повече приключения в живота си. Мазохизмът, който прозира и в двете ти фантазии и явното желание да бъдеш доминиран е търсене на начин да достигнеш по-голяма свобода и да изживееш катарзис (пречистване) Странно е как болката, срама, унижението и подчинението могат да действат толкова възбуждащо, нали? чак си мислим, че нещо сме се чалнали или сме излезли извън границите. Ами да - извън границите сме, но когато там ни е добре, всичко е ок.
Много внимавай да не пренесеш този мазохизъм в социалния си живот и да позволиш на своя партньор (или бъдещ такъв) да те малтретира психически и да те наранява емоционално. Нека мазохизма си остане само сладка игра в кревата, за да бъде връзката ти пълноценна и от към емоционално и от към сексуално изживяване.

Пробвай и друго! Пробвай другата страна на камшика - в доминирането също има чар. Между другото, хората, които изпитват потребност да доминират сексуално партньора си по общо постановление са по-слабите психически и по този начин търсят да излекуват неувереността си. И обратното - "слугата" в един подобен плей е по-наясно със силата ан своята психика и е много по сетивен. Той няма проблем да "слугува", защото Егото му не е в силна позиция, което принципно, извън (а и вътре) в кревата е ок.

Сметнах, че си сбъркал и взех под внимание коментари 367 и 369 ;)

591.   до 585

Неудоволетвореността от сексуалния ти брачен живот, последвалия развод и предполага се няколкото кратки връзки след него са те довели до остра нуда от ново начало. Аз не съм нещо изключително, просто ти виждаш в мен онова, което искаш да видиш. нормално!
Особено ме трогна във фантазията ти, момента, в който тя те кърми с почти майччина ласка.
Ти имаш нужда от жена - страстна и открита, която да бъде подходящ партньор за твоята сексуалност, но имаш нужда да получиш от нея и другото - грижата, ласката, утехата. Явно и това е липсвало в брака ти...

Пожелавам ти от цялото си сърце да намериш своето момиче и да не повториш грешките от първия си брак.

А това, чее "лолитка" си го обяснявам с това, че търсиш невинността в една жена. Не, защото те възбужда толкова сексуално, а защото искаш тя да има чиста душевност, да не е покварена.

Търсиш в момента идеала, с който да опиташ втори рунд и е нормално фантазиите ти да са свързани с това ти желание.

Благодаря за смелостта да споделиш и горе главата. В теб има тъга. Знай, че някъде там твоето момиче го има и ще дойде, за да я отмие от очите и сърцето ти.

592.   момче на 17 години
аз пък се възбуждам при мисълта че жената с която го правя я боли и плаче и моли за помощ да спра. На аз не спирам докато на получи на силния оргазъм на света. Но разбира се това са само фантазии. :)

593.   От пост № 325 се разбра, че авторката се назовава с псевдонима "Плам". Срещал съм, с този псевдоним да са подписвани много коментари в различни теми, но най вече на сексуална основа. В повечето от тях, авторката се вживява като много веща и си позволява да дава съвети или упорито да опонира на другите, които не са съгласни с нейните виждания. Ако се проследят нейните коментари във времето, ще се разбере, че тя има много объркан живот. С неясни представи за това, какво всъщност иска от живота, тя лъкатуши между реалността и фантазиите. Нямам време, по задълбочено да проследя нейните душевни терзания, но от тези коментари които успях да разгледам, стигам до заключението, че в написаното по различни теми, свързани със секса и семейният живот, има сериозни разминавания. Това аз наричам двуличие, да мислиш едно, а да вършиш друго.

Пост № 9, от автора: -"Отворих тази тема ей така, за да си отпуснем мръсното подсъзнание, защото все го има и е жалко ако отричаме. " - признава си, че подсъзнанието й е мръсно, а в друга тема пише, че ще се занимава с деца. Не разбрах дали като възпитател или като родител, но все едно. С такова подсъзнание, на какво ли ще научи децата?

Пост № 29. от автора: "Най-тъмните и гнусни неща, които си фантазираме, са всъщност точно това - стремеш към свобода! " - Мисля, че не е свобода, а свободия, щом ги смятате за гнусни!

Това е коментар от съфорумник, чието мислене споделям:Пост №61. "№60, човек е такъв каквото е съзнанието му, ако има болна фантазия, и мечтите, и мислите, а в крайна сметка и целият му живот е едно пропаднало вегетиране. Празен, ялов живот. Дано Вашият да не бъде такъв, пожелавам Ви го! "

Пост № 102. "До 98... това със кучето често съм си представяла, "- Това не е мръсно подсъзнание, това си е мръсно съзнание! Щом в главата ти се върти мисълта да правиш секс с куче, дали това не е проблем на вътрешното "АЗ"?

Пост № 131. авторката
"Доскоро имах връзка със семеен човек и неизбежно си имах комплекси от жена му... и съм си представяла и аз разни неща. "- Човек който се смята свободен, не би трябвало да има комплекси, а Плам се смята за свободен човек. Пак разминаване. Комплексите са най голямото ограничение. Отново двуличие(не ползвам думата лицемер, защото е много грозна)!

Пост № 134. авторката до 130
"То... след като ти написах коментара. Май моето е проява на ниско самочувствие, но винаги спрямо нея... нямам иначе притеснения от други жени дори да са 1000 пъти по от мен и това да се вижда и с просто око. Но примерно при мен си е стара болка, защото той просто я предпочете някога още за съпруга, а мен ме остави. После се събрахме пак, та при мен си е някаква емоционална травма, която ми се иска да превъзмогна и като си представям, че той се държи грубо с нея, че я унижава и т. н. ми става някак хубаво.. нещо като реванш ми е. Просто ми омръзна да си мисля как се държи мило с нея.. ей такива глупости. - Отново противоречие:- Завистта също е грозна черта от характера, която трови душата и ограничава свободата.

От авторката, пак в същият пост: "Не обичам да изтезавам никого с единствената цел да го смачкам, просто хедонизма в мен не е развит, не искам и да го развивам, защото това ще означава да изневеря на женската си същност, която е много по-различна, която изпълва, променя и служи за пълнеж на света. :) Внимавай с подобен род жени, които изпитват неземна наслада от това да убиват? " - а по горе, авторката е готова на саморазправа със жената на любовника си. Отново лицемери!

Пост № 263 от авторката
"Еманципацията еба майката на жените и в по-голямата си част днес всички сексуални проблеми (а в това число включвам и разговорите за секс) са инициирани или режисирани от жените. "- това е твърдение на Плам! Отново лицемерие, а в други теми е "ЗА" изневярата и за свободата на половете, говори за равнопоставеност.

Пост 265
Написано от Плам: "Между другото - жените са в 90% от случаите или директни инициатори или индиректно отговорни за разпад на връзката. "- отново лицемерие, в повечето си постове твърди обратното, че мъжете са виновни за разпада на семейството. Прегледайте постовете и ще се убедите!

Много е хубаво, че имаме възможност да изразяваме мнения и да коментираме житейски проблеми, но моля Ви бъдете обективни и принципни, не маскирайте лични комплекси, в теми подобни на тази!

дядо Мраз

594.   Дядо Мраз, може пък Плам да е зодия близнаци. :Д

595.   Дядо Мраз, естно.. много ми е забавен коментара. Може ли още, моля!

Колко изтрещял трябва да си, че да влезеш в тема, която не ти допада, да изчетеш 600, толкова унизителни за теб коментара, да изваждаш цитати, с единствената цел да се заядеш?!

Следващият път опитай с думи прости - ето давам ти пример.

Плам, хайде да се заяждаме, защото не ми харесват хора като теб!

1. ЗНАМ, че не си мъж!
2. Само за тва ще коментирам, че заради такива псевдоморалисти, сексуалната култура на децата е под всяаква критика. Възпитанието не изключва секса, свободните отношение родител-дете, предполагат откритост. Докато едно ете се държи под стъкления похлупак на заблуди и наложени ценности, до тогава е непълноценна личност.

Въпроси имам, но няма да си ги задам - честно, не ми се занимава с подобни на теб, защото знам, че е едно безмслено губене на време. Зрелостта ти не е достатъчна, за да се разберем. А няколко нива надолу не ми се пада.

Поздрави и един съвет!
Като мислиш, че фантазиите и т.н. "гнусни"и "мръсни" неща са недостойни за теб, какво правиш в тази тема, чието заглавие е ясно и недвусмислено отразяващо тематиката й?

596.   Плам, щом интелектуалното ти ниво е толкова високо(това е по твоя оценка), защо не искаш да си дадеш координатите, много твои съмишленици искат да кореспондират с тебе лично, а не маскирана в разни анонимни форуми? Дълбоко се заблуждаваш, че някой иска да се заяжда с тебе, ни най малко това ми е целта. Просто не обичам лицемерието и всячески се боря, то да бъде ликвидирано! Допускайки, че в такива теми то изобилства, поглеждам бегло смисъла на темата и си правя заключения. Да, наистина темата ти ми е отвратителна, но не това е най важното, любопитно ми стана да видя в какво общество живея, с какво мислене(подсъзнанието е също мислене, то е вътре в твоята глава, не в моята) са хората около мен. Затова си направих труда да прегледам цялата тема и когато разбрах, че автора се подписва Плам, пред мен се очерта образа на лицемера. По горе написах защо виждам така нещата, защото на други места се показваш съвсем друга, раздаваш го възпитател. Целта на моят коментар беше, не да се заяждам, както виждаш, нямам никаква насоченост към тебе, нито ти задавам въпроси или искам обяснения, целта ми е да разоблича лъжата и лицемерието. Искам да насоча вниманието на тези които слепешката се увличат по твоите сладки и увлекателни(бих казал ненормални) измислици. За тях аз мисля, не за такива като тебе. След като разбрах какво ти е подсъзнанието, а вече и съзнанието, ни най малко искам да кореспондирам с тебе. А кой на какво интелектуално ниво е, ще го определят околните около нас и в крайна сметка, ще го покаже живота. А и тези форуми, макар и анонимни, добре показват умственият капацитет на коментиращите. Дерзай Плам, ще продължа да следя умственото ти развитие и дано на този етап да не се налага да възпитаваш деца! Като помъдрееш може! - "Само за тва ще коментирам, че заради такива псевдоморалисти, сексуалната култура на децата е под всяаква критика. " - Нека хората си направят извода, кой е моралиста и кой е псевдо- такъв.
Дядо Мраз

Модератор - не публикуваме контактни данни

598.   Да ви кажа честно и аз се учудих, като видях , че Плам е автор на темата, понеже съм виждала някои нейни постове в други теми, с които претендира, че е едва ли не интелектуалец. Но като се замисли човек, не е нужно да си глупак, за да имаш мръсни фантазии и не е нужно да си сексуално задръстен, за да си умен.
Ако става дума обаче конкретно за Плам, ще си запазя мнението.

599.   до 596 и 598

Човек вижда в другите единствено онова, което познава от собствения си свят и себе си

600.   Така е номер 599, ама аз нищо лошо не съм казала. :)

601.   Охх моля 337 да даде подобна фантазия :p

602.   Ето плода от интелектуалният труд на секс фурията Плам! : На 12г. правих свирки на момче и сега ме наричат свиркаджийка
Здравейте.

Историята ми е такава: Преди година, бях на 12 и излизах с едно момче от моят клас също на 12. Много се харесвахме. Един ден той ми писа по фейс, че иска нещо повече от целувки, тогава му предложих да му направя свирки. Той се съгласи и в последствие му ги направих. Мислихме и секс да правим, но той каза, че съм малка за секс и затова не го направихме. Сега обаче се скарахме и той разпространи в цялото училище това и всички съобщения които сме си писали. Всички се обърнаха срещу мен и се чувствам много гадно. Почнаха да пишат по столовете "Правя свирки евтино: и моят номер". Много ми е гадно.
Какво да правя?

Ето как въздейства на децата(момичето е едва 12 годишно). Нека кака му Плам й даде съвет какво да прави. Да те разчуят веднъж из цялото училище, иди после гради име, но такива като Плам не им пука за децата. После се сърдим защо ни смятат за най загубената нация в ЕС. От любопитство, децата се ровят най вече в подобни сайтове и попиват всичко пошло. Решават, щом кака Плам го може и ние го можем. А после? Какво да правя, дайте съвет?

Мъдрата мисъл на кака Плам!
"2. Само за тва ще коментирам, че заради такива псевдоморалисти, сексуалната култура на децата е под всяаква критика. Възпитанието не изключва секса, свободните отношение родител-дете, предполагат откритост. Докато едно ете се държи под стъкления похлупак на заблуди и наложени ценности, до тогава е непълноценна личност." ---- Добре е, че ги има такива като кака Плам, че да има кой да възпитава децата ни и да маха стъклените похлупаци, с които искаме да ги задушим с морал! Иначе ще останат непълноценни личности. Изберете деца, дали искате да Ви викат "СВИРКАДЖИЙКИ" или искате да растете с достойнство?
Дядо Мраз

603.   :))))
Много ме забавляваш.

Не разбрах защо извади тази тема, но "кака Плам" е отговорила там.

19 коментар

Плам

604.   Представям си как съм в училище по една къса поличка и учителя по математика ме вика на дъската да ме изпита... не мога да реша задачата и поглеждам към него с умоление, а всъщност виждам че както е седнал на стола той зяпа задника ми.... решавам да му пусна с цел да се отърва от двойката... правя редовния номер правя се, че изпускам маркера и се навеждам за да го взема с дупето към учителя.. поличката е толкова къса, че се вижда всичко отдолу, а аз съм забравила да си сложа бикини... звънеца бие и всички се разотиван, и с учителя оставаме сами... аз сядам на бюрото точно пред него, разкрачвам се и откопчавам ризата си така, че гърдите ми да се виждат изцяло... учителят не се сдържа, бута ме назад и започва да ме лиже.. после той ляга на бюрото и разкъсва всичките ми дрехи.. аз съм отгоре му, разкопчавам колана му и налапвам пениса му след още няколко минути започвам да втривам вагината си по пениса му... след това той ме зграпчва и ме събаря в легнало положение, вдига ми кракът на 90 градуса и ми го напъхва минават 15 минути в охкане и съученикът ми влиза и ни сварва... аз отивам до него клякам и започвам да му правя свирки докато учителя ме обарва отзад после съученика ми ляга на бюрото и аз започвам да му се натискам отгоре докато същевременно правя свирки и лапам изцяло топките на учителя а съученика ми смуче циците ми... после влезе и трети съученик и изобщо не се замисли си го завря в задната дупка всички са толкова груби и одзаде всичко ми е сцепено и в сперма циците ми са като изсукани с кръв и следи от зъби по зърната.... а сливиците ми са се подули от толкова голям кур... малиии.... ;dd A И.... заживели щастливо!!! : )

605.   споделям какво ми се случи- ммм, една от най-сладките фантазии. днес докато се целувахме с приятеля ми на леглото той стана, погледна ме и тръгна да си разкопчава колана като аз си помислих, че тръгва да се вади кура, обаче той вместо това си свали колана, сгъна го на две, пошляпа ме по дупето да се наместя на задна и започна да ме удря с колана... ударите ставаха все по-силни, така ме болеше, виех от болка и мислих, че само тази болка съществува започна да ми ближе анусчето и си вкара пръста вътре, после втория, мен ме болеше но той искаше още и отново започна да ме удря и да ме ближе докато не ми го вкара в путенцето и започнах да викам а той продължаваше всеки път по-сило на ме удря с колана вкара ми го отзад после отпред после отзад и удряше без да спира болката беше чудовищна след това ме хвана за косата вкара ме го отзад и започна да ме дърпа адски силно към кура си започнах да му лапам опитвах се целия, но той не спираше да ме удря с колана после започнах да му ближа анусчето и топките и той свърши право на лицето ми.

606.   Кво е пък това, "Дядо Мраз"!?
Пеняви се тук, а не каза никаква фантазия.
А ве еййй! Темата тук е ФАНТАЗИИ, а не некви там интелектуални нива и как не ти харесвало лицемерието.

ФАНТАЗИИ - прочети го няколко пъти и се опитай да го осъзнаеш.

Значи може да се направиш на каквото си искаш, да си измисляш, това е идеята на темата.

Колко трябва да си малоумно, за да наричаш фантазията лицемерие. И за какво четеш и дращиш тук, като не ти харесва!? И като не те харесват.

Y D

607.   Дядка, кака Плам е психолог и завършва педагогика. В друга нейна тема, но няма да казвам коя споделя, че ще специализира сексология. Дядка, защо не си се кръстил "отче Мраз" Да, децата имат ниска култура относно секса и голямо любопитство, отноно същия. Кое е за предпочитане? Незнанието, което тика към опитване с неподходящи партньори в неподходяща възраст, пораждащо редица психологични, а понякога и физически проблеми. Или знанието. Евала на Плам, че обяснява и че го прави така подробно. Евала за смелостта да застане срещу подобни на теб и да каже "баста". Ти не можеш да разбереш новото време и новите му изисквания и ще умреш, заедно с всичко, което сега гние и потъва.
Много ми се иска и да ти обясня малко повече за това що е морал и за това какво лицемерие, но опасявам се, че ще се впусна в дълги философски речи, а на тях не им е мястото тук.
И... какво въобще търсиш в отдел "секс и интимност", когато за теб това са отвратителни неща. Или твоята тема не е събрала достатъчно коментари и си обиден на кака Плам? Или идваш тук да набиеш по една чикия, че жената не ти пуска? Аре да не говорим за лицемерие, а?

609.   Фантазии, а?
Ами аз съм на 21г., момиче, и искам Робърт Дауни Джуниър да ме чука до несвяст. Както, колкото и където пожелае.
Ето ви фантазия.

610.   Авторке, такава играчка с два накрайника има, или поне в лесбийското порно доста я употребяват. По секс-шоповете едва ли е проблем да се намери.

611.   А пък аз ви пожелавам да ви се сбъднат фантазиите:)

612.   20 годишен

Моята най-голяма фантазия е следната. Червенокоса жена, но от натуралните червенокоски, с луничките и всичко! Та въпросната червенокоска ме връзва на стол и ме прави нейната малка кучка! Удря през лицето, стиска ми го със сила, обижда ме, хапе ме страстно и ме дразни с леко близане по върха на члена. След това се тръшва отгоре ми и почва да се друса със сила! Не ме отвръзва! Нямам никакъв контрол! Удря ме отново през лицето със сила, след това ме целува страстно. Накрая се надвесва над мен и започва да ми го лъска със агресия докато не се изхвърля!

613.   Отивам на концерт на ONE DIRECTION и виждам как Зейн седи на една пейка зад кулисите и аз се чудя дали да отида при него... След това почвам да бягам към него и си натурвам циците в лицето му, и му хващам кур* през дънките.... оххххххх... После започвам да го целувам...! разкъсвам му фланелката! .... След това дънките. абе направооо ги късам и виждам как му се е надървил страшно много през гащите и ги събувам и ги слагам в устата си... След това ги фърлям върху му и започвам да лу го лапам, като порноактриса... и той започва да охка и казва да продължавам... Е аз продължавам естествено и смело и той ме объща и започва да ме лиже по влажната ми путк*, след т'ва почва да ми ма1ка циц*те и да ме ебе здраво... Оххххххххх искаммммммммммммммм!!!

614.   Тва последното е много яко. Аз пък си представям нещо подобно с Том Фелтън (Драко), дето играе в Хари Потър.

615.   ... Представям си как с момче правим секс в луксозен хотелски апартамент. Влизаме със страстни целувки и започваме да. се съблиичаме с уста аз него той мен започва да ме целува като стига до клитора и с език ме докосва после го вкарва в мен и от леко започна на много бързо темпо направо да счупим леглото после започвам да мму го ближа като взимам сметаната... Прехвърляме се в душ кабината и започваме да се целуваме и се обличаме аз си обличам жартиери и къса рокля и после му правя стриптис и го правим на масата после го връзвам на леглото и започвам да го цеелвамм и да го вкарвам в мен а след това той ме завръзва и прави всякакви неща. После отиваме в джакузито ии започваме да се целуваме и опипваме и така цяла седмица седим в стаята ядем и правим секс....

616.   Здравей те! На 33 съм името ми е Лариса
По озорих се докато прочетоха всичките 600 и няколко споделени фантазии и коментари. Естествено и аз както всички тук имам фантазии. Кажи речи получи се една от тях, но за жалост страдах след това, а не мисля, че си заслужава страданието. Малко увод за мен, че да ме съдите подобаващо. Имам мъж от 12 години и един малък ангел на 7 години. Сексуалния ни живот е :(((((( кофти работа, той е консерва от всякъде за разлика от мен. Правила съм опити за разнообразие като да му духам аз и още една след което само мен ме чукаше заради фобията си от болести. А аз исках да го гледам как чука друга, но всичко беше до там. И това ми не задоволяване ме побъркваше , вече и вибратора не вършеше работа. А бе с 2 думи исках сексссс, ма да е яка работа.
Та да се върна на фантазията която имах и бих казала, че се получи с малки разлики. Исках секс с непознат поне само за веднъж. Така и стана съвсем случайно както си бях в депресия, че вече съм на 33 и надали някой би ме желал, а бе луда жена. Във фейса получих покана за приятелство от доста по-младо момче на 24. Бре и как само ме впечатли с начина на писане и разбиране за живота. Повярвайте изобщо не е Брат Пит а и не съм търсила такъв, да не ме разберете грешно, всеки е красив по свое му. Та стана малка закачка и аз май забравих за депресията, чата се усили яка работа по 24 часа висях на камерата, правихме виртуален секс, а колко ми беше хубаво не е истина. И няма 2-3 седмици пишем и решихме че е крайно време да се видим :) Аз поех инициативата за пътуването защото той нямаше финансовата възможност. Отидох и за първи път очи в очи, а аз бях толкова стегната и притеснена, че докато пътувах 5 часа до там се чудех какво изобщо върша. И такааа когато отидохме в тях всичко беше прелестно, наредена масата с красивите ястия и питиенца. Чувствах се доста поласкана, вероятно защото никой не го е правил за мен по този начин (изненада за каквото и да било) Пиехме си хапвахме, а той през цялото време ми масажираше ходилата оооооооооох божествено след часове път на токове :) Цялата вечер мина в разнообразни разговори и теми, така не се бях чувствала от години. И да си дойдем на думата, метна ме на леглото с прекрасни думи и ласки, толкова ласка и нежност съчетана с лека грубост, не бях имала :( (жалко но факт)
Разтопих се в ръцете на на това очарователно момче което всъщност беше пълна противоположност за типът ми мъже.
Доста време траеше любовната игра, целувки слюнки езици на всякъде. Прекара доста време с обстойно запознаване с език на моето коте оххххх прелест за всяка жена. Последва бавно чукане като през цялото време гледаше как влиза и излиза, това го побъркваше както и мен. След това заваляха невероятни тласъци и изблици ту на агресивен секс ту истинско правене на любов, толкова бях мокра, че чаршафа беше влажен от моята течност. Вкарваше го от пред от зад в устните ми къде ли не ммммммммм и сега съм така възбудена както бях тогава. Свърши ми в устата и аз изпих и изцедих всичко от него, а как само ми хареса. Починахме си малко след това, пак пихме по едно и говорехме за какво ли не. Естествено последва и втори и трети и не знам още колко пъти чукане с невероятни оргазми както за мен така и за него. Сбъдната мечта, не знаехме почти нищо един за друг освен
, че се желаехме от самото начало от някъв тъп чат във фейса. Няма ла съм толкова мил и същевременно груб мъж, леко бунтар (което ме побъркваше най-вече татосите му защото и аз имам и обичам ) Продължихме с бурния секс цяла нощ, и аз естествено къръчето, когато отидох в банята бях прокървила :(((( шибана работа, но за моя изненада това не го притесни изобщо. Продължихме както в началото, но с разликата, че изобщо не очаквах пак да завре език там. Боже поредното ми изригване, караше ме да се вия като змия през цялото време. Е поизморихме се накрая и седнахме на масата за по цигара и глътка уиски, обаче аз явно не задоволената и в случая доста ненаситна за него не се стърпях и клекнах на земята като му залапах жадно пениса , харесваше да му го лигавя и да го трия в лицето си мммммм как само полудях от неговото доволно изражение. Май много се разтъкавам, но много ми се искаше да споделя това ми преживяване. И така два дни без да излизаме от стаята, само секс цигари и по малко алкохол :) Така и от града нищо не видях :D ма аз не бях и на екскурзия, само той ме вълнуваше. Правила съм го много пъти от зад, но да бъда честна не мога да кажа, че съм изпитвала кой знае какво удоволствие, но само да тогава. С него сама пожелах от зад, той го беше правил само веднъж, а последва яко чукане в моя анус. Ех то и аз не съм се дърпала де, исках го може би колкото него. Това беше моята история. Ще я спра до тук защото на там ми е малко болезнено за споделяне, все още имам нещо към него, затова си и закрих акаунта във фейса, не мога да гледам, че е на линия, а сърце не ми дава да го махна от приятелите. Не вярвах, че ще се влюба, но тва последва, а и не мога да трая когато ме ревнуват без основание :( Съжалявам, че малко го превърнах в искрено и лично, но имах нужда да споделя историята си. И все още искам това да ми се случи отново, но не мисля, че някога ще стане :)
Към авторката: страхотна си и ми допадат всички твои фантазии, бих споделила и мои които все се надявам да имам късмета да се случат , но сега достатъчно досадих ред е и на другите :)))
поздрави, Лариса :*

618.   Аз съм мъж на 25 :) Смятам, че съм доста извратен палав и разкрепостен, приемам го за нормално за себе си и често разкзвам на приятели, за нещтата дето съм правил или които искам да направя. За годините си съм бил с 10 на момичета, но смело мога да кажа, че една беше тази, която ми показа, какво е истински секс, другите бяха общо взето скучни, и все още имам много фантазии, и неща които не съм правил, въпреки, че съм правил почти всичко. Много интересни коментари, особенно от жените, аз стигнах до 90-я и мисля утре да изчета останалите, и сега погледнах последните и видях, че има активни хора, щото темата е от преди година. Мен общо взето ме вазбужда всичко в секса, стига да е с момиче, което ми допада. Жените с който съм го правил са били прилично изглеждащи, но не мога да кажа, че някоя е била адски красива. Обожавам най-вече красивите женски лица, те ме вазбуждат най-силно, очите устните носът, чертите по лицето, може би фантазия ми е как ще изчукам някоя много красива в лице девойка, ама от тези префарцунените, т. н кифли: :D. И как тази надута девойка, ще прави каквото и кажа и ще я унижавам по всякакви начини, а тя ще се радва и вазбужда от това.. а накрая да разлея спермата си по красиво и лице.. а ако съм с някой мой приятел ще се се получи още по хубаво... и лицето и ще стане още по-красиво.. Сега като пиша тук, много ми харесва идеята, някоя от жените, които четат, тук да е това, което търся и описах, някоя надменна, но много извратена.. да и хареса това, което съм написал и в нея да се породи същото желание както и в мен сега, и запознавайки се тук.. да го направим, по най-мраснишкия начин.. Е това ее фантазия.. :P

501-550 от 1643