Споделена история от Секс и интимност

Какво ми става?! Не искам секс
Напоследък имам проблем с тоталната липса на сексуално желание и направо не знам какво ми става. Винаги съм била много активна, обичам секса. Дори във връзката ми като че ли аз повече си съм си искала, отколкото моя приятел.

Обаче от известно време на сам не изпитвам никакво сексуално желание. Не само към него, а изобщо. Дори не ми се мастурбира. А преди бях ненаситна, множествени оргазми... изпитвала съм огромно удоволствие от секса и изведнъж всякакво желание изчезна. Дори последните пъти го правя почти насила. Не ми е хубаво. Свършвам, но едва едва и изобщо не ми доставя удоволствие оргазма.
На някой друг случвало ли му се е и как го преодоляхте?

Коментари

1.   Източила си се душевно. Така става. Не се притеснявай. Време е да се огледаш и за други неща в живота след като погледът ти вече не е замъглен от сексуалните мечтания.

2.   Какво те притеснява? Просто израстваш духовно. Колкото и забавна и увлекателна да е играта на кукли за малките момиченца, в един момент те порасват и зарязват кукулите. Същото е и при тебе. Защо искаш да се върнеш назад - пак ти се играе на кукли ли!?

3.   Здравейте, това все едно жена ми го е писала :). Преди повечето пъти тя поемаше инициативата, а сега все едно я насилвам да правим sex. Не знам къде се крие проблема, но е много тежко така. Когато говорим по въпроса, казва че просто не и се прави и не е в настроение за това. Обичаме се, и искаме да сме заедно, не искам любовта ни да се превърне в платонична.
Може би е хормонален проблем, знам ли???
Ако някои знае решение и аз ще се радвам да го науча.

4.   В момента и аз съм така. Приятелят ми се дразни. В чужбина сме, живеем заедно и нали знаеш проблеми всякакви. Пробвай с въздържание 1-2 седмици. Без маструбиране и без секс. Аз поне ще пробвам така.

5.   Да, на мен и не съм го преодоляла. Лично аз мисля, че не получавам това, което искам и затова престанах да изпитвам уводолствие.

6.   Коментари 1 и 2 са направо нелепи. Тоест следвайки тази логика израствайки духовно(и възрастово) постепенно желанието за секс секва. Пълни глупости!

8.   ако имаш някакви проблеми, притеснения може би заради това ти се убива желанието или просто страста ти към него е изчезнала

9.   В момента се намираш в друго състояние. Понякога човек, като изпитва удоволствие и от други неща, които насищат душата му и я изпълват до степен на сексуално удоволствие, се случва така, че организма се пренасища. Дори един допир в интимната зона може да подразни. Например- удовлетворява те работата, комуникираш свободно с хората и се забавляваш, смееш се, играта във връзката с приятеля ти и невероятни моменти с него, които са много по- силни от сексуално сношение. Случва се понякога и да изпитваш най- прекрасното удоволствие само от присъствието му и обичта, която усещаш непрекъснато, както и ти да изпращаш към него от този тип енергия. Пък и не сте заедно само заради секса. Остави организма си сам да поиска. А на приятеля си можеш да доставяш удоволствия в този период, без да правите секс, така че да не е ощетен.

10.   Колко време сте заедно? Не, че има значение. На времето си имах един приятел, бяхме 4 години заедно, 2 от които живеехме под един покрив. В началото, когато заживяхме един с друг сме правили секс по 3-4 пъти на ден.

Почивахме си само в неделя, защото работата му беше такава, че почиваше само тогава и използвахме този ден за безцелно скитане и висене по заведенията.

Една вечер си спомням, че правихме цяла нощ секс, буквално като невидели. И оттам като се започна, сигурно 2 месеца спяхме в различни стаи, така се бяхме пренаситили. Не сме се карали, нямаше някакъв срив в отношенята, напротив бяхме много забавни "Айде, аз си лягам, ще дойдеш ли да ме завиеш и цункаш за лека нощ". И никой от нас не се е чувствал изнервен или пренебрегнат. Просто понякога човек има такива периоди. И има и нужда от тях, после като се отприщиш.... ехааа :))) Весели празници