Споделена история от Секс и интимност

Вярно ли е че при много анален секс...?
Вярно ли е според вас, че ако жената прави много анален секс дупето И става по-голямо или е мит?

Аз просто не виждам връзката, но кажете каква е логиката на това изказване?

Коментари

1.   ХхХАХАХААА Дупето и НЕ-СТАВА по-голяма, просто сфинктера и се разхлабва с времето ;) Ххаха

2.   Логиката е като при вагинално раждане - когато влезе в теб нещо голямо после дупката не може да си върне същия размер. Аз съм чувала, че разширяването става от много анален секс.
~~~Приказната кралица~~~

3.   Глупости!

4.   Да, при много анално глезотене трътката започва да изпуска! Особено на стари години!

5.   Това са пълни глупости. Някоя от вас жените поглеждала ли е колко дебели лайна сере. Сигурно са по-дебели от член. Тогава вие постоянно би трябвало да се изпускате)))

6.   Не е вярно.

7.   На стари години изпускат всички гъзове и други неща ;). Не вярвам да е от анален секс

8.   Там не се чука.

9.   Някакво разширяване - ок! Но я пробвайте половин, една година да не го правите - всичко си е по старому и пак доста боли първия път при проникване.
Та... ако всеки ден се практикува и то много и прекалено грубо, с мушкане на разни предмети - шишета, тапи и т. н. може и да има някакви неприятни последици.
Но това, че аналния секс води до изпускане - не!
А и... как може да се изпуска човек... вие какво - чакате лайното да ви дойде до дупето и тогава ходите на тоалетна, така ли? След като си ходиш нормално по голяма нужда, отвреме навреме си прочистваш дебелото черво с клизми и си правиш упражнения на мускулите, намиращи се в интимната част - къде точно е проблема?

10.   Пълни глупости! Няма такоа нещо!

11.   Леле хора на възраст и какви ГНУСНИ и ТЪПИ работи обсъждате !!!
Момиче на 14.

13.   Разширение, хемороиди, изпускане. Анусът не е направен с тази цел да бъде в разширено състояние дълго време.

14.   Споко, номер 11. След време ще се срамуваш, че си се срамувала. Ще доиде и твоето време... ;)

15.   Не е вярно. А ще се разшири, ако го правите по два пъти на ден по 1 час

16.   Ами ако анусът се отпуска при анален секс и след това не може да се затвори? То устата какво прави след свирка? Зяпа ли?

17.   № 11 на 14 години си, ВЪРВИ ДА СИ ПИШЕШ ДОМАШНИТЕ НЯМАШ МЯСТО ТУК!

№9 Е ПРАВА ИЛИ ПРАВ. ПРАВЯ АНАЛЕН СЕКС ОТ ГОДИНИ. ИСТИНАТА ПРИ МЕНЕ Е, ЧЕ КОГАТО НЕ ГО ПРАВЯ МЕСЕЦ, НАИСТИНА ВСИЧКО Е ПО СТАРОМУ, НАБОЛЯВА ВЛИЗА ТРУДНО ВСИЧКО Е СТЕГНАТО. КАТО ЗАПОЧНА ПАК ДОРИ НЯКОЛКО ПЪТИ СЕДМИЧНО ВЛИЗА ЛЕСНО, НО ТАКИВА РАБОТИ КАТО ИЗПУСКАНЕ И ДРУГИ НЕ СЪМ ЗАБЕЛЯЗАЛА ОСВЕН В ПЪРВИТЕ МИНУТИ СЛЕД АКТА-20, 30, УСЕЩАШ НЕЩО КАТО ЛЕКО ПРЪЦ, НО САМО ТОВА. КАЗВАМ ФАКТИ. И ГОВОРЯ ЗА СЕКС С ЧОВЕК НЕ С ПРЕДМЕТ. ПОЛЗВАЙТЕ ЛУБРИКАНТИ!

ж, 36г

18.   Съвет към притеснената авторка и към всички жени - абе ползвайте си гинеколозите за тези справки, какво, срам ли ви е? Или не ходите на лекар??? Ако е истински професионалист и добър лекар, той ще е и слушател и с готовност ще ви отговори на тези важни въпроси, вместо да ровите в нета.

19.   Въпроса беше за големината на дупето, а не за разтягането на ануса. Ако те шибат така, че да ти излизат мазоли и мехури сигурно ще е по голямо. Но те мехурите след ден два се пукат и дупето ти ще се свие до първоначалното си състояние. А виж халкичката си остава хлабава завинаги, но няма опасност от изпускане. А за хемероидите е пълна глупост, че са предизвикани от анален сакс. При мен се получи обратния ефект, след като ми се поразпусна ануса, не ги чувствам както преди. Вероятно сфинктера вече не ги притиска така както като бях девствен(а)
Tranyanka

23.   Не знам. Жена ми е все още тясна отзад. Не знам моя ли омеква вече, или на нея халката и се стяга. В началото и усещам мускула супер стегнат.

24.   Нормално е да стегнат мускула, ако го правите от време на време, като нас. Не съм съгласна с №19, че халкичката остава хлабава завинаги. На 47 съм и нищо не ми е разхлабено, отзад де. Отпред не е така. Все пак две естествени раждания.

25.   Не знам, дали става по-голямо дупето, но познавам вече две, който им се налага да винаги да носят резервно бельо в чантата, защото системно се посират... Много е важно мъжът да знае какво прави и да е внимателен, иначе много лесно може трайно да те увреди, ако блъска или действа рязко, особено пък ако e по-надарен.

Към номер 18 - необходимия специалист в случая не е гинеколог, а проктолог - лично аз не познавам жена, която да ходи на проктолог често, профилактично или просто за да се информира. Същото впрочем се отнася и за мъжете. Никой не му е приятно да се надупи, да му бъркат с ръкавица в задника. До прегед за съжаление се стига, чак като се появи сериозен проблем.

26.   Интересно, как винаги се намира някой, който познава жени, които се посират от анален секс, а аз, дето съм запален ебач на дупета, за такъв феномен даже не съм чувал. Освен в разни анонимни форми от типа на "един приятел на съседа на баджанака каза". Няма надежден медицински източник, който да подкрепя тезата, че аналният секс води до системно посиране, че дори и до инцидентно.

Дядо Торбалан

27.   Е хаааа, познаваш две, които си носят резервно бельо в чантата.... А един мормот завиваше шоколад!

28.   Не бих позволила такова нещо никога..само щото някой иска да си го пъхне в нещо тясно.. ако жените нямахме тая дупка..много ми е интересно къде ли щяхте да искате да ни завирате коловете си...може би в ушите? Това нещо винаги ме е отвращавало... Навремето майка ми имала колежка..развела се е... Съпругът й я блъскал само там..тя влизала с кръвоизливи постоянно по болници ..но той ме спирал..искал само там... Отпред много рядко..накрая жената се развела..след това починала от рак на дебелото черво... Незнам .не съм специалист в тази област..това само лекар може да каже има ли връзка.. но факт..от зор да си го завират по тесни дупки някои мъже изобщо не си дават сметка за някои неща.. другото гнусно нещо, което са ми казвали че някъде говорил пред приятелите си как като го мушнал и после извадил ..имало изпражнения....бре.. много странно нали, чудя се бисери ли е искал да извади от там?!
Може много жени да ме нападнат.. тук пишат всякакви..но това е въпрос на лично мнение..а и сайтът е затова!
Няма да правя кефа на някой само защото не се задоволява с органа ми, пригоден за секс!
Ж. 32

29.   Аз гледах онова предаване на Гала, с италианския лекар по хемороидите. Интересно беше, че всичките жени в студиото бяха любопитни как влияе аналния секс на хемороидите. Човекът каза, че няма медицинско изследване за това, но от неговия опит може да каже, че жените, които го практикуват, нямат хемороиди. И веднага женската аудитория го засипа с въпроси, той препоръчва ли да се прави анален секс като превантивна мярка. Много им беше весело на дамите. Той отговори, че този секс е въпрос на личен избор. Съвсем ясно си пролича, че на тези четири жени никак не им е неприятен аналния секс, и по-скоро търсят оправдание да го практикуват.

30.   Става, става и накрая ще сереш като самосвал!

31.   Аз се виждах с една разведена, много еблива. Не беше красива, но имаше стегнато дупенце и малки цици. И често като си лежим след секса, тя ми казва, че я посещавам само защото ми дава отзад. Аз се опитвам да я убеждавам, че не е само за това, но тя ме прекъва: Няма проблем. Ако не ми хубаво, няма да го правя.

33.   Много рядко жена си признава, че и харесва отзад. Моята приятелка, вече годеница, и в най-интимните ни разговори се изчервява и не говори на тази тема. А като правим анален секс и започне да свършва (с моя помощ, галя и клитора), и пада пердето, и да не ви казвам какви неща говори! По-скоро е някакво съскане през зъби, и неща като "о, да, чукай ми дупето" и "не спирай, еби ме отзад, свършваааам", са най-благоприличните. Казва ми, че не помни какво говори в тези моменти, но не и вярвам.

34.   Хххаххх егати темата наистина! А ти бе дядо Торбалане....не знаех, че си "запален ебач на дупета" хах как само звучи... ама по дупето само на една жена, или на всичко живо що хвърчи..? Като гледам начините, по които се изказваш в темите.. ми става ясно що за човек си! От доста време ти чета коментарите и си личи как ти се иска да се изказваш най-компетентно по всякакви въпроси тук,
но със сигурност има доста хора тук, които не са впечатлени, също като мен! Аз зная, че ще се направиш на интересен и ще коментираш след моя коментар но не ми пука да ти кажа!
Просто ми стана супер гнуснен начина ти на изказване, как с бил запален ебач на дупета, как наистина звучи само! Явно през живота си не си се задоволил само с едно дупенце- на приятелка, на съпруга да речем, предвит това, че не знам семейното ти положение, но като съдя наистина по начина ти на изказване си доста мръсен човек! От тези долните, мръсните... а се предполага, че жената трябва да бъде третирана като принцеса, като дама, като личност.. Както и мъжете, трябва да са благородни и добри... че като се вземат една жена за своя съпруга или приятелка да речем, да се държат с нея както подобава!
Интересно ми е как на повечето мъже тук след като си хванат свястно момиче, ама наистина свястно, как аджеба подхващат темата за "дупенцето" на момичето! Сигурно дядо Торбалан й казва: "хайде мила, хайде красавицата ми, хайде малката, дай ми дупето сега..." и тя решава да го подаде с поглед на изплашена кошута навярно!
Повръща ми се! Незнам някои жени ли са си мръсници по рождение, или мъжете ги правят такива, мъчейки се да ги направят точно такива, каквито ще им се харесат, обсъждат тук "тесни пичета", коя колко го поемала с уста, коя как смучела... А наистина жената трябва да се третира като любима, да се уважава като майка, като човек, като всичко свято в този живот! Явно мъже като теб Торбалане, по скоро би им отивало: "Лягай ма, краво, мършо, долна курво" и тем подобни приказки! Интересно ми е как мъжете обичат да им правят такива неща, може би си мислят, че и сексът с любимата трябва да прилича на извадка от някой долнопробен порно филм, явно за да е наистина "любима" жената на бай Торбалан трябва да е секс фурия в леглото! Интересно ми е тогава защо жените се делят на свястни и мръсни курви и куп други..Затова ли мъжът залита после по курветини, които не им дреме за дупките им, в които мъжете ще си завират митите или недотам измити ******? Понеже жена им вече се е разхлопала след раждането, или от работа и грижи по децата е заприличала на парцалива прислужница? Защото някои жени не обичат нестандартен секс и мъжете решават да поебват палавите партизанки, че чак ги сравняват с жена си! Затова навярно има толкова и разводи напоследък!
Други мъже, качествени мъже, защото има такива, дори не биха си помислили да правят такива неща с любимата си жена, да искат да я третират като героиня от порно филм, да я блъскат и мъчат! Един истински мъж, който уважава жената до себе си, няма да си помисли за тези неща! Жалко как само порното промива мозъците на хората, някои мъже си мислят, че така трябва да се прави и с партньора, но уви...после тая била задръстена, оная печена..
Ама за мен има само два типа хора, те са наистина два типа, добри и чисти, и лоши и мръсни! Тези добрите и чистите уважават човека до себе си и го ценят, не го нараняват, обичат го..истински, а тези които са от вторите, често пишат тук, как изневеряват, как се гаврят, как на някой му го слагат...
Е да ама всеки иска жената да е "еблива" мръсница в леглото, ама и да де добра къщовница, да е красива с големи гърди и хубав, стегнат гъз, ама да е и умна, да е от добро семейство, да готви на пръдльо хубави манджи, да работи и тя все пак, а не да лежи, да гледа децата, да глади и пере хахах ама ако може задължително да НЕ изневерява...
Но почти съм убедена че такава комбинация няма, затова са и разводите! Пуяците много изискват, ебльвците нали, щото те нали изкарват многото уж пари, хвърлят ги на масата за сметките, и ако може да им е сервирано, да им е изчистено, да се напапат, да се изсерат и НЕ измият, пък после те хващат за косата и претендират как искат да ти гло сложат отзад, че отпред им е широко... или пък се нагъзат и искат ти да им близкаш косматия гъз на тези посерковци!
Само царевични кочани заслужавате вие да ви ги забодат отзад, точни вие с многото изисквания към жената и каква точно трябва да бъде, ама незнам защо и жените ви се водят по акъла..
Тук дядо Торбалане, запален ебачо на дупета, не си прав! Това, че не си чувал, съвсем не означава, че не е вярно! Та наистина ми стана интересно, ти като си толко запален ебач на дупенца, какво толко има в тея дупенца, че толко обичаш там да поебваш? Къде ги поебваш тея дупенца, съвсем инцидентно ли, къде ги намираш? Явно си нямаш жена, за да поебваш нейното само, или имаш, ама тя не отговаря на абсолютно всичките, гореопоменатите критерии за ИСТИНСКА жена спрямо съвременния мъж? И може би понеже ти се иска, ако имаш все пак жена, да не е все тази раздърпана вкъщи, чорлява домакиня, родила ти деца и с разшляпана кофа, както почти всички мъже се изказват. Навярно затова поебваш дупенца, намирайки си дашни сладурани! :) А много ми е интересно, защо постоянно пишеш тук и се правиш на велик, на такъв какъвто не си? Мислиш си, че си адски остроумен нали?
Иска ми се да знам, че всичко идва от възпитанието! Иска ми се всички мъже да се отнасят към жените си с уважение, както към майките си!
Жената дава живот, възпитава детето си, сина си! Иска ми се всички жени да бъдат с добре възпитани мъже, които да оценяват, че тази жена е ибрала именно тях, да имат привилегията да са обичани от такава жена!
А нашитв мъже, впечатляващи се от тесни дупки и дупенца, които тайно си пишат тук.. горките им жени!
Дядо Торбалан дай си и ти поне веднъж дупето, пък после имай претенции към чуждите...
Жената я направихте на торба, всеки блъска, исползва, а после хайде хоп на боклука! Направихте я на курветина, тоя я блъска, оня и накрая парцал! После търсите за женене някоя свястна, много интересно защо..за да се хареса на строгите ви майки!? После жените били парцали! И какво, ожените се, народи ви деца, после след време вече не е интересна, а? :)
Това не се отнася за всички мъже, четящи тук в сайта! Отнася се за... хах те си знаят кои са, ще се познаят! Не само по коментарите после!!!!!

35.   И на мен ми е адски гнусен тоя с напъните си да се изживява като разбирач и да си налага жалкото мнение.

36.   Торбалане, измислен си, като филма, от който е и името ти. Вземи да бегаш от сайта и да си намериш хоби, щото ти липсват доста неща в живота. Не се обиждай, ама си смешен.

м23

37.   В другата тема, където се обсъждаше кои да бъдат баннати от сайта :), някой беше дал линк към блога на дядо Торбалан. Влезнах от любопитство и зачетох малко от първия разказ, който ми попадна... знам, че има всякакви аномалии, но ми е трудно да приема, че сексуално задоволен човек ще се занимава да пише порнографски разказчета. Не бих се изненадал, ако тази тема е негово творение. :)

38.   Не виждам какъв е проблема с аналния секс, ако момичето няма нищо против!? Виждаш, че и харесва. Дори ти подхвърля шеги по въпроса, и ти прави намеци къде очаква посещение довечера. Всичко е съвсем нормално.
Какви глупости сте писали, резервно бельо, памперси, уважение,... !!! В кой свят живеете!? Този който го е писал, има само теоретични познания за секса, гаранция!

39.   34, олекна ли ти сега като изписа цял ферман?
Знам, че няма смисъл да ти обяснявам каквото и да е, но все пак заради другите потребители ще се опитам.
1. Не всички жени, даващи отзад са курви, разпоретини и каквото още там се изрази (не съм ти чел всичките излияния). Даже много от изброените всъщност не дават там, както и много порно актриси, така, че тезата ти е несъстоятелна.
2. Дай научно обосновани факти, че въпросния секс е вреден. Какво е казала съседката на чичото на 7-та братовчедка на продавачката в магазина не ме интересува, както и голяма част от потребителите на форума. Разрови се в нета и намери публикация в сериозен научен източник, че нормалното практикуване на този вид секс води до изпускане, както твърдите тука всичките феминистки. До тогава и тази теза се смята за несъстоятелна.
3. Мъжете, които искат този вид секс не са автоматично курвари, извратеняци, мъжки кучки, педали и каквото още се изписа. Повечето сме съвсем нормални мъже, които го искаме точно от жените си, нищо, че са такива както ги описваш. Въпреки, че е изнервена грижи и работа, че не винаги е сресана и гримирана, аз я желая по всички възможни начини. Но това такива като теб няма как да го асимилират.
Повече не ми се занимава да ти оборвам глупостите, има достатъчно изписано по темата в съвсем сериозни източници, както и все повече жени практикуват този вид секс без да се притесняват от предразсъдъци.
Пак ще го напиша, като не ви харесва, не го правете, не е задължително. Обидите в случая говорят само за вас самите.

40.   Дядо Торбалане, значи ти хем Не знаеш до какво води аналния секс пък хем си запален и го подкрепяш и ти харесва..... следователно, ти мислиш Само и единствено за твоя кеф, ами супер, браво на теб! Защо изобщо даваш постоянно мнение относно аналния секс, като нямаш надежден източник да потвърдиш дали е полезно, вредно или безвредно, а това че си запален ебач, какво значение има? Демек, ти потвърждаваш само една теза и тя е, че мъжете сте повечето пълни Егоисти!!! Сори, ама е факт.

41.   Подкрепям те 34!!! Грубо ти е изказването, но има много истина в него, за съжаление жените са третирани като разпоретини и не знам мода ли е, какво е, откъде дойде точно, всичко ли вече е изкривено, това лапане на пишки, лизане на задници, ебане отзад и т.н. Нормално ли е, модерно ли е, от любопитство ли е, унизително ли е...... вече не мога да си обясня, къде е истинската любов и кое всъщност е нормално за нея. Ето и аз имам приятел, който ме лиже, който се възбужда от това да го целувам там, тоест пишката, който се възбужда и от мисълта за анален секс, а аз се чудя нормално ли е, не е ли.... да го правя ли, да не го ли..... Вече наистина не знам, а нали казват, че като обичаш всичко е нормално. Не знам, изкривихме ли се от това порно, то ли ни проми мозъците, пусти моди ли са това да пробваш различни неща в секса, ами то всички попадаме сякаш в класацията извратени.... Ето пробвах анален без да зная до какво води, вреден ли е, извратен ли е, не знам вече хора, ако щете ми пишете, че съм побъркана, но съм адски Объркана!!!

42.   Много жени не обичат анален секс и това е причината мъжете им да търсят момчета за анален секс. Много по-лесно се намира момче за секс,защото сексът е на първо място. От вратата за краката, тупа-лупа и кой от къде е. А днешните момичета и жени искат ухажване,заведения,подаръци и т.н. Някои обвързани мъже гледат само да се отскубнат от жените си и да ходят по момчета или плащат на травестити. В един сайт ми писа семеен мъж и аз го попитах дали жена му му дава в задният двор. Отговори,че му дава. Тогава го попитах защо търси момче. Отговори,че с момче е по-хубаво. В тези среди съм все пак и понякога съм виждал мои секс партньори под ръка с жените си на улицата. Модерни времена настанаха.

43.   Аз го казах в друга тема и сега го казвам. Бан за този незадоволен извратеняк.

44.   Агитката феминистки, знаем че може да тролите и да обиждате, няма нужда да го доказвате. Обаче хайде сега дружно се напънете и изровете някоя публикация в сериозен източник за вредата от аналния секс. Моля без цитати на Библията, Корана и други свети писания, конспиративни сайтове, цитати от бг-мама (не, че и там темата не е разисквана на дълго и широко, и половината мами си признават, че го правят и им харесва) и тем подобни.
42, значи според теб мъжете искащи анален секс имат обратни наклонности. А дали пък гей-мъжете си падат по анален секс с жени, как мислиш?

45.   Че се разширява ханша от анален секс? Жена ми се глези така, докато започваме отзад. Аз съм бил виновен за фигурата и, тя колко била примерна, а аз съм я направил перверзница, ..

46.   Няма логика, разбира се. На порно звездите им скъсват дюзите от анален секс, но имат страхотни тела!