Споделена история от Секс и интимност

Вечно подмокрена, откакто съм сама
Здравейте!
Историята ми може да ви се стори глупава и незначителна на фона на трагедиите описани в сайта, но мен ме мъчи.
От няколко месеца нямам приятел, сексуален партньор, нито пък съм фенка на свалките за една нощ. Студентка съм, трудна специалност, супер натоварено ми е. Ако не съм ангажиране с учене, гледам да си почивам, да разпускам а у.. обаче нон стоп чувствам дискомфорт, не мога да си живея спокойно. Напоследък постоянно съм влажна и никакви ежедневни превръзки не ми помагат. Отначало помислих, че е течение или съм настинала - прегледах се и нищо. В отлично здраве съм си, но вечно влажна. Не знам дали се дължи на липсата на сексуален живот или просто съм в по-активна фаза. Нямам конкретен обект на желания, но мисля за секс по-често, от колкото пия вода.

Ужасно притеснено ми е.. постоянно се разхождам с интимни кърпички, салфетки и посещавам тоалетна по 50 пъти, когато седнем в заведение. Къпя се още по-често от обичайното, все имам усещане, че съм мръсна... а просто съм влажна. В чантата си имам мини аптека. Винаги е било така - жена съм все пак, но сега количествата са промишлени.

Не знам какво да правя, наистина. Имали ли сте подобен проблем?

Коментари

1.   Да, от липсата на секс е това. Имах подобна приятелка - тя се потеше и на работата си сменяше непрекъснато ризата, не беше правила секс от над 2 г.
Купи си вибратор, от хубавите и деиствай! Можеш и някакво момче да използваш, но аз бих препоръчала вибратора - изключва се, когато си свършила

2.   Мила нуждаеш се незабавно от секс!! Липсата на секс не ти влияе добре честно казано ;)
Бате Шаро :P

3.   Не съм имал подобен проблем, тъй като съм мъж, но знам какво е решението!

4.   Да, постоянно. Но при мен не се дължи на това, че мисля за секс. Просто от край време съм си мокра и то бая..

5.   Защо не пробваш да компенсираш липсата на сексуален живот с мастурбация? Поне временно :Д

6.   Намери си някой свестен колега от университета и се вземайте.

7.   Или защо направо не пусхеш на асистент?

8.   Влез в някои секс шоп. Ще видиш колко хубави начини има една жена да си се задоволи сама. Естествено, че нищо не може да замени секса с истински мъж, но има толкова секс играчки които да ти помогнат в периоди "на сухо". Аз лично си имам вибратор и като нямах приятел доста често си го ползвах. Има по секс шоповете вибратори със всякакви размери, има надуваеми столчета с пениси, които можеш да яздиш, абе поогледай се малко!

9.   ПСИХОГЕННО.

1. "Къпя се още по-често от обичайното, все имам усещане, че съм мръсна... "
2. "Студентка съм, трудна специалност, супер натоварено ми е. "
3. "но мисля за секс по-често, от колкото пия вода. "
ВРЕМЕТО лекува.

P. S. иначе, водата е за къпане.

10.   Благодаря за коментарите, първо.
Мерси за насоките на 7. Колежката със 6-ците е в друга тема :) За мен и поправката е вариянт, сексуалния умения - на други места демонстрирам. Много симпатична шега, иначе!

Не съм се оставила в никакъв случай. Не го споменавам. но сама се грижа за себе си доста добре. Носи ми приятна емоция, но.. мъжът си е мъж. Играчки имам достатъчно- с последния ми приятел си направихме прилична колекция, но е факт, че не съм задоволена. Ако наистина има зависимост липса на секс - постоянна възбуда.. значи много ми липсва сексът.
Не е проблем, с който мога да се справя на момента.. ще си паля свещички вечер и ще се къпя по няколко часа за сега, пък другото само ще дойде.