Споделена история от Секс и интимност

Гаджето ми смята, че не съм добра в секса
Преди месец започнах да водя полов живот. Едва след 4тия път гаджето ми ми каза, че не мога да правя секс и аз се отчаях. От тогава не сме и правили секс и мисля, че просто не искам да го направя пак от страх от нов провал. Въпреки че той винаги свършва, а аз никога до сега не съм, пак изказа своето недоволство, а аз съм едва "начинаеща" в секса. Ако може някой да ми даде съвет как мога да се подобря? Благодаря ви!

Коментари

1.   Гледай повече порно и прави нещата който мислиш че ще ти доставят удоволствие, кажи на гаджето си че искаш да те докара до squirt orgazm като е толкова отворен ;)

2.   Щом сега започваш... не се притеснявай. Опитът идва с времето и практиката. Вероятността да ти е единствен сексуален партньор в живота е нищожна. Ще имаш още връзки и партньори и ще се научиш.
Той като е толкова добър, че да съди другите... защо не може да докара приятелката си до оргазъм?

3.   Много мъка има по този свят...
Да очаква след четвъртият път да си някакъв сексуален атлет излязъл от порно филм. Много глупаво момче с малко сексуална култура и опит.
Не е в теб проблемът, че да се "подобряваш" - това става с практика, проблемът е в идиотът с който спиш.
Сексът трябва да е нещо специално и хубаво за една жена, а не състезание по задоволяване на мъже.
Никой не се е родил научен и щом той не си дава сметка за това значи е малоумен.
Разбирам поне той да те задоволяваше теб, ако беше така е нормално да очаква и ти да го задоволяваш...
Кажи му, че докато той не те задоволи и не стане по-кадърен и внимателен спрямо теб и ти няма да се стараеш.
Обсъди с него какво ясно и конкретно очаква от теб, както и ти от него.
И при следваща подобна или не унизителна спрямо теб изцепка директно му бий шута, както се казва.
Ти му даваш девствеността си, той се оплаква, че не си опитна. Ми, като е искал някаква секс богиня да е отишъл на проститутка.
Понякога ми иде да си удрям главата в стената от яд... Той хубаво е малоумен, но ти защо му даваш да ти се качва на главата и взимаш присърце думите му? Приятно ти е някакво момченце, дето явно си няма никаква идея за секса да се отнася с теб, като с боклук и да ти втълпява ненужни комплекси ли?

4.   Той свършва по 3-4 пъти, а аз нито веднъж о. о

5.   Дано да ти го е казал с умиление или шеговито, даже и да има резон. Но ако сериозно го смята за проблем - не е добре младежът. Правилно си спряла да правиш секс, не се насилвай за нищо, защото ще ти блокира развитието на сексуалността, просто го прави, когато си готова с някой, от който ще ти подкосяват краката и ще те зашемети до небесата. Няма как да не се появи, ще видиш, но се започва от емоцията, не от кревата.
И не се захващай зорлем с гледане на порно, особено ако не те влече - от написаното стигам до извода, че си малка и просто не ти е било още време.

6.   Всяка жена и различна, но общото мнение на лекарите е, че женското тяло се "събужда" за секса до 30-тата година, че и повече. Ти си малка и няма за къде да бързаш.
Кажи на момчето си, да не те ядосва. А да купи лубрикант или друго някаква безобидна мазнина. И слънчогледово олио може, да те стимулира с ръка и така. Ще видиш, че ако не влагалищен, то клиторен оргазъм, ще получиш.

7.   Аз си останах с 4-те пъти с първия с който го направих, бях се отчаяла от секса, болеше ме, беше ми неконфортно, някък си си мислех, че никога няма да испитам удоволствие, докато не срещнах един мъж с който правим невероятен секс и до ден днешен. Като не му харесва секса, светни го, че не се е родил само той с член в панталоните и си търси късмета при друг =)

8.   Ха-ха-ха я си гледай живота, не го слушай какво разправя, че той да неби да е някакъв страхотен майстор щом ти не свършваш явно не е, то това зависи от него не от теб. Кажи му да гледа по-малко порно просто защото ти не си от този бранш, а ако иска нещо такова да върви да си го търси другаде. Самоуважавай се и искай да те уважават и другите.

9.   Съветвам те да го зарежеш. Мъж, който не оценява какво му даваш- девствеността си, и мисли само за своето удоволствие- това е за съжаление приятелят ти. Секса е отношение, нежност, взаимност. какво значи че не си добра в секса? Та ти от вчера си тръгнала да го правиш, как да си опитна!?

10.   с повече практика

11.   Подкрепям номер 3 за всичко, което каза. Като много знае да види първо себе си... ако беше толкова добър в секса щеше и да те предразположи...
Устатник такъв!

12.   Като не е доволен да те научи. Нека ти каже какво и как иска да направиш, а ти ще се постараеш да го получи. За удоволствието не бързай, рядко се получава в началото. Трябва да се обиграеш малко и нещата ще се подредят

13.   Извинявай, но гаджето ти е глупак. Аз ако бях на твое място щях да му тегля една хубава.... словестна. Той като се има за толкова добър.. ми да те научи и теб. Ти сега започваш, какво иска той. Нека ти каже какво му харесва, как му харесва. Той веднъж постара ли се и ти да свършиш?? Я, не се сдухвай ами давай с контраатака. Кажи му, че ти се успяваш да свършиш. Че искаш да се постарае повече. Не позволявай на кефешчета да ти мачкат самочувствието.

14.   твоят проблем на фона на световния глад е нищожен, трябва ти само време и практика, но не с този приятел, и не безразборно... ЗАРА 36

15.   Извинявай ти на 13 ли си... ако да той както очаква, не си правила секс, но да си супер добра..
Това са мъжете искат девствени с опит, е това няма как да стане..
А ти да не би да си много дървена, на мъжете не им допада ако само лежиш и не взимаш никакво участие.. покажи малко повече страст, целувай го, докосвай го... Бъди ти иницяторка за някой пози..

16.   Щом той свършва, а ти не, значи той е по-куц в секса. Я, не се връзвай на глупости, а си смени гаджето!

17.   Гаджето ти е пълен малоумник!! Какво по дяволите очаква от тебе, след като от месец водиш полов живот? Разбира се, че ще си неопитна, и още по-нормално е да се срамуваш, и да не си сигурна кое ще доставя удоволствие и на двама ви. За един месец никой не може да разгадае езикът на тялото на другия така че... Кажи на твоя "умен" приятел да спре с порното!!!

18.   Намери си приятел, който те обича и не е с теб само заради секса!!!

19.   Номер 8, абсолютно съм съгласен с теб, само искам да обърна внимание на два детайла, които явно убягват на повечето коментирали, тъй като гледат от твоята (женска) гледна точка:

"Сексът трябва да е нещо специално и хубаво за една жена, а не състезание по задоволяване на мъже. " -- Същото важи и за мъжете, и за тях сексът не е или по-точно не трябва да е състезание по задоволяване на жени. Сексът е отборна игра, истински добрите резултати, тия дето те карат да летиш в небесата, се получават, когато играчите са в синхрон, а не когато единият е секс-роб(иня) на другия. Това, дето казвате, че той не я задоволявал, пък се оплаквал от нея - няма как един мъж да задоволи жената, ако самият той не е задоволен.

Проблемът не е в това, че момчето иска да е задоволен - това е нормално - а в това, че иска да го задоволи момиче, което прави секс от един месец насам. И човек, който ОЧАКВА да се случи, е пълен кретен. В това съм съгласен с всички коментирали.

"Ми, като е искал някаква секс богиня да е отишъл на проститутка. " -- Проститутките нямат нищо общо със секс богини. Те са малко по-интелигентни секс кукли, но не могат да ти задат този секс, от който да се почувстваш бог(иня).

На авторката мога да кажа, че и аз клоня към мнението на номер 18 - ако ти ги е казал тия неща, значи просто си те чука и тва е. В което няма лошо, но трябва да си наясно с това и да не си градиш излишни очаквания и илюзии. Ако това те урежда - ок, стои си с него и се учи, но НЕДЕЙ да се комплексираш от простотиите му. Ако искаш момче, което да те обича и държи на тебе - шут в гз на момента, и продължаваш нататък.

Кубрат

20.   На 16 съм.. Не мисля да го зарязвам заради неговата забележка, но ще се постарая да задоволя нуждите му като поговорим.

21.   20, естествено, че няма да го зарязваш заради едната забележка, а заради това, което той е - и което си ЛИЧИ от забележката.

Но като не искаш не ни слушай, даже може би така е по-добре - като се преебеш веднъж на 16, на 20 вече няма да се забъркваш с такива :-)

Кубрат

22.   Номер 19/Кубрат,
"Сексът трябва да е нещо специално и хубаво за една жена, а не състезание по задоволяване на мъже. " -- Същото важи и за мъжете, и за тях сексът не е или по-точно не трябва да е състезание по задоволяване на жени. Сексът е отборна игра, истински добрите резултати, тия дето те карат да летиш в небесата, се получават, когато играчите са в синхрон, а не когато единият е секс-роб(иня) на другия. Това, дето казвате, че той не я задоволявал, пък се оплаквал от нея - няма как един мъж да задоволи жената, ако самият той не е задоволен.

Не те разбирам. Значи първо тя трябва да го задоволи, за да може после той да задоволи нея?
Не съм мъж (както ти вече констатира), но щом свършва значи му е приятно, нали?
А тя не само, че не свършва и не й е приятно, но и й се подиграват.
Подигравка е, защото когато един мъж, достатъчно опитен и уверен, че да знае какво му харесва и какво не, очаква от едно девствено момиче да се сети сама какви са интимните му предпочитания.
Тя е девствена и от него се очаква да й помогне да разбере какво в сексът й доставя удоволствие, а не да й се кара, че не знае какво му доставя удоволствие на него.
Сексът е отборна игра и когато в отборът ти има нов член, който не знае правилата на играта се очаква да му ги обясниш и да му покажеш, не да му говориш как никога няма да се научи да играе.
Ако тя не беше девствена бих била съгласна с теб, но ти явно не можеш пък да видиш нещата през гледната точка на една жена;какво е да си отдадеш девствеността и т. н.
Най-малкото е имало далеч по-красив и уместен начин да й (по)каже подобно нещо, а не да е толкова груб и егоистично настроен, че да я откаже от секса (било то и за месец).
Ти, ако искаш си крещи на момичето решило да ти се отдаде сексуално за първи път в живота си и после си оправдавай съвестта с това, че не си роб, но нито е редно, нито честно, нито възпитано.

"Ми, като е искал някаква секс богиня да е отишъл на проститутка. " -- Проститутките нямат нищо общо със секс богини. Те са малко по-интелигентни секс кукли, но не могат да ти задат този секс, от който да се почувстваш бог(иня).

Знаеш много добре, че това беше само пример.
Ако е искал момиче, което да знае как се задоволяват момчета е можел да намери далеч по-опитна, че даже и професионалистка.
И точно, защото се очаква това, че го прави със своето момиче, решило да му отдаде девствеността си да му е достатъчно на този етап, а той въпреки това мрънка, което говори, че явно само с проститутки ще му е наистина хубаво и ще има право на всякакви претенции - все пак ще си плаща.
За пореден път виждам, че изразяваш мнение за проститутките в теми, където те на са били главният разговор, така че ако си имаш някакви лични неприятни изживявания се опитай поне да не ги пренасяш и в сайта.

Номер 3.

23.   22, Кубрат вече доказа, че приема всичко, което се каже за буквално, а след това "налива мозък" в главите на "глупаците". :)
Съгласна съм с теб и за останалото.

24.   Номер 3/22, верно не си ме разбрала. Мисля, че достатъчно ясно започнах и завърших с твърдението, че съм 100% съгласен с тебе, дори накрая давам съвет абсолютно аналогичен с твоя и на останалите, освен това получи и 5 точки от мене, и накрая пак аз съм кривия... Подай пръст, да ти изядат ръката...

Просто се спрях на два минимални детайла, които ми направи впечатление, че от мъжка гледна точка не са точно така, но те НЕ СА релевантни в конкретния случай - казах ги по принцип, извън контекста на историята.

"Значи първо тя трябва да го задоволи, за да може после той да задоволи нея? " - Не, никога не съм казал такова нещо. Когато си с неопитно момиче (престанете да наричате авторката девствена, защото вече не е) е НОРМАЛНО да не си задоволен и щом си се навил на тая връзка, значи си съгласен с това. И тогава задачата ти е да "открехнеш" момичето дотогава, докато стигне до твоето ниво. Тогава вече ще можете да се задоволявате взаимно и да ви е истински кеф. Преди това е някакво бегло подобие...

"Не съм мъж (както ти вече констатира), но щом свършва значи му е приятно, нали? " - :-) Това изречение е много иронично, защото от втората част може да се направи извод за първата. Няма мъж, който да каже, че щом свършва, значи автоматично му е приятно - това явно е доста разпространен мит сред жените. Еякулацията и оргазмът са две различни неща, които по физиологични причини се случват по едно и също време, но на различни места - едното някъде между ташаците, простатата и пениса, а другото в мозъка. Това не значи, че всички оргазми са еднакви, както всички празнения са еднакви. Точно както вие имате оргазми, при които ти иде да пробиеш с глава през тавана, а има и такива дето си викаш "тва ся можеше и да си го спестя", така е и при мъжете. За съжаление не всички са наясно с това, защото се концентрират твърде много върху празненето. Но оргазмът, или поне качественият такъв - продължава и след като празненето е приключило.

Очаквате мъжете да са наясно с женската сексуалност отпред назад и отзад напред, а вие не сте наясно с мъжката.

"За пореден път виждам, че изразяваш мнение за проститутките в теми, където те на са били главният разговор" - Изказването за проститутките го направи ти, аз просто ти отговорих, че примерът ти (да, знам че беше само пример) не беше подходящ.

22, няма такава ирония, досега обяснявам, че мене са ме разбрали твърде буквално, после аз съм приемал буквално...

Кубрат

25.   Ти хубаво, Кубрате, ги виждаш тези детайли, но не разбираш за какво съм ги написала.
В едната тема ми правиш забележка, че не общувам с тинейджърите, така че да ме разберат сега, когато давам подходящи примери, които АВТОРКАТА да разбере (не ти или мъжкото съсловие) ми се дървиш, че не давам примери, които ти да разбереш.
Ами, в случая не може и вълкът сит и агнето цяло.
Аз съм сигурна, че авторката ме е разбрала.
Притрябвали са ми петте ти точки, написала съм го заради момичето не заради теб.
Девойката не е длъжна да проучи сексуалността - без значение твоята или на всички мъже, за да се отдаде на любимият си.
Въпросът е, че в случая момичето се старае да угоди на момчето и той действително получава повече удоволствие от нея, но пак мрънка и пак има нереалистични изисквания (които дори и момичето не знае какви са).
Нали си сещаш, че за да имаш високи изисквания трябва и ти да имаш какво да предложиш.
Аз не твърдя, че той трябва да е наясно "отпред назад и отзад напред" с женската сексуалност; ако момичето не познава тялото си и си няма и идея какво й харесва; лежи, като дърво и очаква мъжът само да я пипне отдолу и тя да свърши (и съответно, ако не може да направи такова нещо нито е мъж, нито добър любовник) е ясно в кого е проблемът. В случая обаче ми се струва, че момчето има такива очаквания от нея.
Просто не е честно.
В този конкретен случай момичето не е на състезание по задоволяване на мъже и в този конкретен случай, ако момчето е толкова недоволно и незадоволено може спокойно да отиде на проститутка и там жена наясно със сексуалността на мъжете би го накарала да си "пробие главата в тавана" (щом това да го прави с любимата си не му действа така).
Момичето явно има желание да го задоволи напълно (самата тема е доказателство за това), но като при него липсва такова желание (да сподели очакванията си и да задоволи нея) няма как сексът да е удовлетворяващ и за двамата.
Пиша по конкретната тема и се обръщам към авторката, за да й помогна, а не изразявам мнението си към мъжете, жените, сексът, проститутките или еякулацията.
Ти от друга страна почна да ми обясняваш за проститутките и какви трябва да са сексуалните отношения по принцип.
Както в една друга тема стигна до там да ми даваш съвети как да си отглеждам децата.
Моля ти се, спри се - знаем всичко, което и ти знаеш, но просто не го констатираме във всяка тема, защото е излишно и ненужно.
Не знам какво удоволствие ти доставя да всеки път да пишеш неща от типа, че небето е синьо, а тревата е зелена все едно разкриваш някаква държавна тайна на нас - невежите... Явно не се досещаш как изглежда отстрани.

3/22

26.   Оф Боже, правил съм й забележка...

Някъде около "ми се дървиш" спрях да чета - това беше последното, което ме убеди на 100%, че няма смисъл.

Кубрат

27.   Кубрат, възможно най-правилното решение.
Аз още преди това щях да ти казвам да не си губиш времето.

Лоша

28.   авторке, постарай се повече, защото ще те зареже,
питай насам натам какво да правиш,
ако не, ядеш дървото, ще те ритне по гъзо,
не ги слушай тия дърти кобили дет ти дават съвети,
че приятелят ти бил глупав и т. н.

29.   Е, тъкмо се заформяше прилична интрига и се отказа. =((
Хубаво, ще си намеря друго другарче.

30.   Бях я забравил тая тема. Номер 29, там е, че изобщо не беше "прилична", нито беше интрига. Тва беше селско наддумване на махленски кокошки, на което не знам защо се вързах в началото. Ако искаше интрига, трябваше да се постараеш повече.

Кубрат