Споделена история от Секс и интимност

Мнението ви за суинга?
Не пускам темата, защото смятам да го практикувам. Напротив - не ме влече изобщо самата идея. По-скоро искам да прочета мненията ви, какви са вашите виждания относно този вид секс. Разбирам, че както има хора, на които това им допада, така има и такива, които не са привърженици.

Преди няколко дни в разговор с моя позната случайно минахме на такава вълна. Тя ми сподели, че не би имала нищо против да си потърсят друга двойка с нейният приятел и да правят там каквото ще правят. Скоро в един сайт попаднах на истории на сравнително млади хора, женени, с дечица, които обаче си имат една или повече двойки, с които излизат, забавляват се заедно и междувременно си разменят партньорите в секса.
Е виж това не го разбирам, аз ли съм старомодна, или какво, но не проумявам как можеш да правиш секс с друг човек пред очите на този, който уж обичаш. Някак прекалено ми е. Знам, че това е вид разнообразяване на сексуалния живот според някой, но от друга гледна точка... та аз бих убила някоя жена, ако я видя в леглото с приятеля ми. А мъжката ревност и тя уж е пословична, моля ако има тук мъже които практикуват суинг да ми разкажат как не полудяват при вида на мъж, който си прави кефа със собствената му жена, която стене от удоволствие... наистина интересно ми е какво е мисленето на такива хора конкретно в този аспект.

Коментари

51-59 от 59

60.   Аз имам желание да опитам подобно нещо, тук във чужбина е доста нашумяло, само незнам как да попитам или предложа на жена ми, ако някой е имал подобна случка моля да сподели съвет, благодаря предварително

63.   Пробвахме 1-2 пъти с жената. Нещо, обаче, не ни привлече тази идея. Решихме, че сме си добре един за друг.

64.   Суинга си е направо оргия. Или греша? За мен е много по-различно от тройка и размяна на двойки. При тройките третият може да се подбере според собствени критерии. При четворките е значително по-сложно. При суинга е "няма не искам". Не го отричам - за някои явно си е накаква тръпка, но аз не го възприемам.

65.   Интересно е и възбуждащо. Три пъти с жена сме правили секс с други двойки. Но беше преди 15 и повече години.

66.   До 64. Не грешиш, но самите суингъри НЕ го приемат така. Ако имате пропукана връзка, по-добре недейте да се хващате, освен ако не искате да участвате в оргия, но при реалните суингъри нещата са много по-различно - жена ми не искаше доскоро. сега си търсим партньор за 3-ка, а после и половинката му да включим. На мойта кака показах човека за който иде реч, но без хуя му! След, като приказвахме, тя каза, че можело това да стане, но 1-во трябва да си направим изследване и 4-та и жена му да е ок, и т. н. Така, че накрая станаха много но-та, но аз я хванах на тясно преди време и я запознах с него. Пича сега не може да се отлепи от мен. Запозна ме с жена ли - стана весело. Разказах им, защо кое и как. Мацката много се била накефила - пича ми каза, че направо щяка дс

67.   66, почти нищо не ти се разбира.

68.   Причините за пристъпване към суинг могат да са различни от любопитство, от глупост, от някакъв комплекс от детството и т. н., но щом правещите го са съгласни другото е без значение. Ревността е най-голямата опасност, винаги я има, в определени количества е убиец на връзката, а в други е онази "подправка" която дълго време ви държи на "върха на вълната".

69.   Мнението ми е само положително. Не е за ревниви хора. Правили сме го до сега само с ТРИ двойки. И с двете двойки сме семейни приятели вече. Третата, не живеят вече в БГ, но поддържаме връзка и с тях. Най напред се опознахме, намерихме общ език, допаднахме си.. Разговорите вървяха на всяка тема. Обсъждахме и сексуалния си живот. Просто по свободно поведение и разговори. Хареса ни на нас както и на тях. Но нищо повече. Една вечер бяхме на гости в тях и домакина неволно застана зад жена си и нещо по врата я масажираше и я хвана за гърдите.. Тя не отреагира и друг път го е правил.. Но продължи и ги изкара навън. Тя "е прекаляваш вече". Тогава погалих моята по бедрата виждаше се, но тя не каза нищо. Той дръпна жена си и я сложи на дивана, като я целуваше по гърдите. Полата и се беше събрала. Черни бикини. Ние гледахме. Прегърнах жена си. Отидохме на дивана при тях. Целувахме се. По едно време, аз погалих другата дама по гърдите.. Тогава мъжът целуна жена ми по зърната.. Беше върховно.. Станах за да се съблека докрай и тогава кавалера завря езичето си между бедрата на жена ми. Аз се прехвърлих на неговата.. И така започна всичко.. Не мога да опиша колко бяхме доволни и щастливи.. Е случвало се е да ме поканят на вечеря в тях и да направим тройка както и да поканят жена ми ако съм в командировка и да се забавляват. Както и обратно вкъщи, но както тя така и аз го правим със знанието на другия. По свободно поведение и никога зад гърба на другите... За тези които само си мечтаят и говорят, че нямало партньори... Има много, но ние не търсихме само за секс. Търсихме приятели с които да се забавляваме взаимно...

70.   Опитахме веднъж с бившата ми жена. Другата двойка бяха по-големи от нас. Не стана кой знае какъв секс, на бившата ми жена никак не и хареса. На другият мъж така и не му стана както трябва, жена ми я заболя устата да му прави свирки. На два пъти той опита и го вкара, но не ставаше. Другата жена пък беше на другия полюс, фурия. Здраво ме изпоти! А мъжа не стига, че не му ставаше, но и започна да мърмори, да не чукам жена му отзад. Щял да и се разшири гъза, той никога не я чукал там. Казах му, че тя сама си го сложи отзад, не съм я карал, но той продължаваше да мрънка. Тогава жена му само каза "млъкни, бе", а ме придърпа "давай, давай, не спирай, ... ". Аз така и свърших и като излязах, презерватива наполовина стърчеше от гъза и. Тръгнахме си разочаровани, особено жена ми.

51-59 от 59