Споделена история от Секс и интимност

Фетиш и въпрос към момичетата?
Момче на 18 години съм. 185 кафява коса , кафяви очи. Хубави черти на лицето , хубава усмивка. Внимателен съм към момичетата. Не съм някой простак.. и определено не съм тъп. Поддържам се , имам стройно хубаво тяло. С 2 думи , имам на предвид , че всичко ми е наред. Има доста момичета , които ме харесват , но ме е страх да изляза с тях. Ако ги поканя в нас и те се събуят , адски ще се възбудя от краката им. А знаете когато се възбуди мъж не е в кондиция... Просто искам много да им целувам краката, а ме е страх да си поискам.

Та въпроса ми е само и единствено към момичета. Вие бихте ли искали приятел , който се интересува от вас самата,но има такъв фетиш..
Благодаря, предварително !

Коментари

1.   Ако си толкова хубав всичко ще ти дам да целуваш. :D

2.   По принцип не виждам нищо лошо.

Ако поканиш момиче у вас и се възбудиш съм сигурна, че докато не й кажеш за фетишът си ще мисли, че е заради това, че си насаме с нея. Най-нормално е мъж да се възбужда от жена, особено пък, когато са насаме.
Ако толкова ти пречи, просто не ги карай да се събуват.

Лично аз смятам, че е хубаво допълнение към любовната игра.
Не мисля, че има момиче, което би отказало някой да почне да я целува по стъпалата, продължи нагоре по краката и свърши целувайки между бедрата. :)

Aко направиш така, че да е приятно и на жената не вярвам да се възпротиви.

Gia

3.   Не виждам лошо, дори ми действа доста подмокрящо идеята да ми целуват краченцата :) мм..

5.   Не виждам защо не. Даже ако аз съм едно от тези момичета, които си поканил, не бих имала нищо против, стига първо да ми кажеш за фетиша си. Иначе може да реша, че си се възбудил от самият факт, че съм в апартамента/къщата. Не мисля, че някоя жена би имала проблем с това, но мисля, че ще е добре да кажеш на момичето за това. Или може би да й го докажеш ;). С нейно съгласие, разбира се.

6.   Моят приятел има фетиш към крачета и близо 1-2 месеца се прикриваше, докато не изплю камъчето. :) Сега даже аз го карам да ми целува краката, хаха. Обожавам, когато засмуква пръстчетата ми и леко ме хапе по свода и петите. :))
Не се притеснявай да говориш за това, което ти харесва в секса. И моят приятел беше спекъл супер много и си мислеше, че ще го сметна за извратеняк. А то се оказа, че и мен ме възбужда много :)
Момиче на 24г. :)

7.   Дай и некви пантофи по космати, че ше земеш да я изплашиш ако ти стане просто така.... Особено ако е някаква малка 15 - 19 нишо чудно да и стане малко неприятно, ако и нагълташ пръстите преди да сте станали близки. Аз съм момиче на 20, и ми беше много неудобно да ме пипат по краката момчетата, от 2 год си имам приятел и с него ми е приятно и ми харесва, но ако ми го беше направил на първия втория секс така хубаво щях да го изритаммм....

8.   Аз даже не бих го оприличила това на "фетиш"... в смисъл, дори и някое момче да няма фетиш към стъпала, пак е супер яка част от любовната игра да те гали, и целува, и засмуква там... ох, отплеснах се :D Спокойно... ако момичето не се притеснява по някаква причина от стъпалата си, не би й било неприятно, даже никак, дори и да не са ти фетиш ;) Бтв, сега се замислям, че такъв фетиш наистина има... мъжът ми го прави от време на време и винаги ми е било кеф, ама никога не съм си мислела, че е нещо странно :)

Ж26

9.   ами ако миришат? :D :D :D

10.   Ооооо, колко хубаво :) Моя мъж още в самото начало ми каза, че обича да целува краченца, дори по - точно ми показа. Не знам някое по - малко момиче как би реагирало. Аз бих те посъветвала да не действаш от първия път.
Успех с жените :)))

11.   Не мисля, че това е някакъв фетиш, а дори и така да е не мисля, че е лошо. Моя приятел също много си пада по това и на мен ми е готино. А ако толкова се притесняваш, просто не ги карай да се събуват. А ако се стигне до секс ги събувай ти и започни да правиш това, което ти идва от вътре. Ако на момичето му е неприятно или притеснено ще си покаже по някакъв начин и толкова. Няма място за притеснение. Успех от мен и смело, жените обичат мъже, които знаят какво искат :):):)

13.   Може би, но много зависи от ситуацията. Ако тя се държи като кралица, може би ще и е забавно.

14.   Ако някой ме беше поканил в него и се възбуди от краката ми и още не го познавам добре бих помислила че иска само секс. Затова по добре ги покани в ресторант или на кино или в кафене... Но ако се възбуждаш само от краката им нека по добре първо да разберат че не искаш само секс и после когато и момичето е готово покани я вкъщи за нещо по сериозно. Или пък просто сподели това с момичето за да ти е по лесно. Ако пък тя не те разбере значи просто не е за теб. : )

15.   Благодаря много за всичките отговори, насърчихте ме :)

17.   здрасти аз съм на твоята възраст... момиче.. ако някой направи така доста бих се стреснала, смисъл... абе няма значение не го прави се някак трябва да се здържиш

18.   17. Това нещо е като проклятие :) по-силно е дори и от секса, нямаше да пиша изобщо тук, ако имаше някакъв минимален шанс да го въздържа.

19.   Здр. авторе,
Не съм момиче жена съм на 32г. Ще се постарая да бъда колкото се може по изчерпателна. Има различни видове фетишизъм, но сега ще говорим за сексуалния. Фетиш означава неудържимо влечение към даден предмет. Подчертавам предмет. Това може да бъде бельо, чорапи, обувки и т. н. Често пъти за да се сдобие с тях фетишистът ги краде от собственика им и се самозадоволява на тях. Това е вид болестно състояние. което се нарича парафилия. В свободен превод означава изменение от нормалното сексуално общуване. За фетишизъм към части от човешкото тяло говорим. когато постигане на сексуална възбуда или удовлетвореност е невъзможна по друг начин. Ако на теб ти харесва да ги галиш и целуваш обясни на момичето. Написах толкова много за да добиеш по ясна представа за самия себе си. Дано да съм помогнала на теб и на други като теб. Успех и не се притеснявай.
Маги

20.   @19
Не мисля че тук става въпрос за болестно или не нормално състояние. Защо да се възбуждаш от гърди е нормално а от ходила да не е...
Просто въпрос на вкус.

21.   ако сам аз бих ти дала даже не само там :D хихи