Споделена история от Секс и интимност

Да го направя ли за първи път с проститутка?
Все още съм девствен и ми се струва добра идея първия път да го направя с платено момиче. Аз съм малко притеснителен тип и ще ми е трудно да призная на приятелката си (в момента нямам такава, но когато си намеря), че никога не съм спал с друга жена. Освен това ще се притеснявам дали правя всичко като хората, не искам да ме помисли за мухльо. Знам нещата на теория, но не и на практика.

Струва ми се, че с проститутка би било много по-лесно. Няма да се притеснявам за това какво ще си помисли тя за мен, тя е била с всякакви, пък и на другия ден няма да ме помни.

Коментари

51-100 от 102

52.   До номер 51... Стана ми малко тъжно за теб като го прочетох. Не те упреквам, не си имал друг избор. Но... Приятелят ми - той е на 18, аз доста по-голяма от него - ще помни първия си път, и ще има прекрасни спомени от него, докато ти... Беше прекрасно, защото се постарах да му го направя такова, да помни първия си път винаги... За мен беше чест да му бъда първата. Защо просто не изчака подходящата жена?

53.   Аз също бях първата на бившия си приятел (20). Наистина това че е решил аз да съм това момиче (17) ме накара да се чувствам специална, и макар да се разделихме вече, съм сигурна че никога няма да го забрави, затова според мен чакай. За всеки влак си има пътници.

54.   52 и 53 вие не разбрахте ли че един мъж за да бъде девствен не просто не е намерил подходящият, а че нито една не му обръща внимание. Вие знаете ли какво мъчение е да бъдеш девствен и да не правиш едно от най-нормалните неща в живота. Хайде четете предишните коментари преди и вие да пишете глупости по инерция.

55.   нема страшно баце, аз съм на 26 и още не съм бил с момиче, и аз мислех с проститутка, ама все не се решам. а и няма за какво, да отида един път да платя, а после -какво? не съм си и го поставял за цел когато се случи тогава, а и нямам и мн контакти, почти не излизам никъде, нямамм мн приятели, работя почти всеки ден, чикиите са на 6, и просто не ми е това фикс идея, тъй че ако и на теб не ти е -не бързай

56.   Замисли се защо не ти обръщат внимание и реши проблема ако не искаш да станеш редовен клиент на проститутките и да си най-близък с дамата от линията на розовия телефон!

57.   Ти кво си мислиш, че има нужда да се обучаваш или че момичето ще ти поставя оценки? Не прави глупости, сексът е за кеф. Няма как да се изложиш, няма как и да разбере момичето че ти е за пръв път освен ако не й кажеш. Ако си толкова честен - давай, но ако някой ми каже че преди мен е бил само с проститутка ще си помисля че е луузър. А ако е девствен - е, голям праз. Има си чар даже. Ше ти падне (самочувствието) повече от проатитутката, щото като застане срещу тебе едно иначе симпатично на вид момиче с такава професия ще се сравняваш с хилядите и клиенти... Айде със здраве и кондом. От едно момиче на 20

58.   Да знаех си че ще дават такива съвети. Ако всички жени са като тебе номер 56 по-добре е да съм им редовен клиент на проститутките. Или какво очакваш - да се моля на някое момиче да ходи с мен като не иска да седна и да я моля какво точно не харесва с мен. Замислял съм се и не откривам причина.

59.   Ами може би тъкмо това е причината. Сам си я каза. "Всички жени" - ти приемаш евентуалния неуспех, преди да си опитал. Що реши, че съм жена. Щото смяташ, че жените са зли, опасни, хапят и нараняват самочувствието. И то си е така донякъде, но ако не си харесаш наистина момиче, а просто искаш като в магазина да си я поръчаш и тя да легне у вас И да се свърши с тоя срам - е никоя няма да ти върже. Секс се търси от определн обект, не е така по принцип. еНяма да ти натяквам, че си доста обидчив и с чепат характер, за да те обиждам, а за да знаеш как да се почивстваш по-добре. Щото истината боли, но е полезна. А ако искаш да бъдем добро о услужливи - давай, качи се на някое такси и му кажи да те закара при някоя проститутка - ясеки бакшиш ги знае, пи късмет може да не е от дом, а да си работи сама. Влизаш в публичен дом, избираш измежду няколко момичета, плащаш за един час и се надяваш да е мила, щото не мисля, че ще ти е приятно да изкоментира колко бързо е свършило всичко, недай си боже като един мой приятел - от притеснение 30 минути не го вдигнал и мадамата му казала, че такова "чудо" за пръв път и се случва... На него ми паднало всяко желание. Не мисля, че ще ти хареса нито като усещание, нито като self esteem после. Но ето ти съвета, който искаше. Не оставяй вещи без надзор, крадат, не носи оръжие и кредитни или дебитни карти и НИКАКВА трева, че ако ударят куките в същоя момент ще имаш проблем. И никой няма да те пита дали си девствен ако ме разбираш. Успех:) А да, и никога не казвай на момичетата как точно ти е минал първия път - един бивш имаше това същото неблгоразумие и дълго се чудех що за сърце и вмоционалност носи... Но коя съм аз да те убеждавам как да се птървеш от тоя тежък "товар" девствеността, който после ще видиш, че не е нищо кой знае какво... От номер 56 и да, позна - момиче съм

60.   Първо аз вече съм се отървал от девственоста си иненно с проститутка и не мисля да ходя по публични домове. Трева не пуша и оръжия не нося - стигат ми уменията в бойните изкуства. И няма нужда да ми казваш къде да си намеря проститутка знам къде и как. И нервя се защото не приемам съвети от хора които няма как да изпаднат в моето положение и не знаят какво ми е било на душата, а те гледат от горе като някакъв престъпник или луузър. И сбърка - за девствеността. Това действително може да те побърка да знаеш 4е никоя не ти обръща внимание. Няма как да го разбереш освен ако не си размениме съзнанията. И до сега не само момичето което обичах повече от всичко не мо обърна внимание, но и никоя друга. Никоя не ми хареса снимките във фейсбук, никоя не ме е канила на кафе, нито една от тези дето аз поканих не се съгласи да излезне с мен, нито една не се съгласи да ми бъде дама на бала, нито една не се съгласи да ми бъде дама на самият бал. Така че няма как да ме разбереш освен ако не си на мое място и няма как да ме съдиш. И за чепатият характер си права, но само до някъде - по нагоре в коемнтара ми съм обяснил защо реагирам така в конкретният случай. Прочети и коменар 43 - не е писан от мен, но изцяло съм съгласен с мнението му. И все пак благодаря за съветите и единият грам нормално отношение - дори и да не ти се варва оценявам го

61.   E, добре гадно си, съгласна съм. Всмисъл и аз съм била влюбена в някой, който не ми обръща внимание, но ако никой Никога не ти обръща си е гадно. И на мен ми беше тъпо преди две години да кажа на прителя ми, че съм девствена. И не му казах, така и не разбра, а по-късно като сме си говорили, че ми е първият вече не ми вярваше. Както и да е, казвам го, защото всеки е минал през тая драма и рано или късно се оправят нещата и чак ти е смешно как си се тръшкал едно време. Мисълта ми е, че с проститутките не решаваш проблема, който ти тежи. Предполагам, че имаш нужда някое момиче да те хареса. Иначе отиди - така ще си изградиш самочувствие, като се позамислих при вас мъжете е доста необходимо явно. Но просто ти питаше дали е добра идея и аз казах "не е" на фона на това, което прочетох за тебе. Харесва ти или не - ти си решаваш, това е просто мое мнение, нали сайтът е за това. А за харесването на снимки във фейсбук - това са малко глупости, защото момичетата ги харесват не защото имат нещо към тебе и ги привличаш, а защото сте по-близки. Аз, ако не съм близка с някого, ако ще и Рожърт Педер""а Патинсън да е, няма да му ги харесам. За да не си помисли нещо. Значи според мене проблема ти идва не пт теб самия като външен вид и интелект - сигурно си ок, а от това че вероятно не си много близък с мнго хора, чисто приятелски и по-трудно се доверяваш и отпускаш. Щото иначе една приятелка да имаш - сестра, братовчедка, просто дружка, да те е запознала досега с 10 момичета и то щеш-нещеш става работата. Просто то не става отведнъж без "посредник" така да се каже. Някакси хората с много приятели и големи компании са по-привлекателни, даже да не са нещо особено. Просто все ще има кой да те изрекламира, а и жените сме малко така - една ако те харесва повлече крак на още 5. И тва е. А иначе съласих се - ходи, ама просто не се задоволявай само с това, ами вземи малко по-нахакано вде ше стане работаа. Успех!

63.   Първо аз не сън автора на темата объркала си се. Второ аз съм си развалина и това го осъзнавам - не съм нито привлекателен на външен вид, нито знам как да свалям момичета. Наясно съм че никоя никога няма да ме погледне и няма да се влюби в мен за това и не искам да се опитвам да изграждам връзка болката от несподелената любов е огромна и не искам да я изпитвам отново. Ще си карам както до сега - с проститутки и толкоз.

64.   не го взимай толкова навътре ,че един приятел го взе толкова навътре че сега е пропаднал наркоман :(

65.   По-вероятно е да свърша със самоубийство след години, но по-добре от колкото да живея без да съм намерил любовта.

66.   Отивай на фея на любовта и не се чуди. От жени съвети не вземай. На 37 год. съм и ми станаха много смешни съветите на 56 и 61. Значи като се разболее някой доктора трябва да му каже"Замисли се от какво си болен и се излекувай"ха ха! От утре където и да отида, на кръчма, на ресторант, на кино и т. н. започвам да се запознавам със всички, щото който имал много познати и приятели и всяка вечер бил с компания, той бил по-изгодна партия нали така? Дано на автора заплатата да му е доста над 1000лв. щото всяка вечер да си по кръчми със шумни компании не е евтино удоволствие, на мъжа никой не му плаща сметките. А 61 явно е някое младо момиченце, щом не знае, че това, че някой те се усмихва и лендзи насреща не значи, че ти е приятел и щял да те "изрекламира"някъде. Напротив, такава "реклама" ще ти направи, че после ще се чудиш защо момичето като те види и си обръща главата на другата страна. Имам едно 15 годишно съседче, момиченце, бяха му купили подарък нов телефон за 1000лв. за рожденния ден и защото беше отличничка. В автобуса за училище го показвала на другите да се похвали, всичките са и били само приятели и приятелки, всички много си радвали с нея и накрая на слизане от автобуса установи, че телефона и го няма, някой приятел с наклонности на нинджа го дръпнал от чантата и. Толкова плака милото, направо го съжалих! Та за приятелите толкоз.
Това не ми беше идвало на акъла, трябва да платя на някоя да се прави, че много си пада по мен, белким се закачат още 5-6 мадами на опашката за сърцето ми, ха ха! Това е принцип в бизнеса, за да покачиш цената на нещо, трябва да покажеш, че и други го искат.
Сега конкретно към пича, дето не го харесвали. На първо време виж поне започни да се обличаш по-добре, прегледай си зъбите, иди да ти ги изчистят и се усмихвай повече. И въобще да не ти пука, дали кифлата щяла да те хареса или не.

67.   До 66: Пич, имах предвид, че подобни проблеми имат само много, ама много асоциални хора. Тука не говоря за приятелство, пеперудки и близалки, а за елементарно ниво на комуникация. Дето се вика - има хора, които и майките им ги избягват даже. Примера ти с лекарите - доколкото знам лекуват болести, а да бъдеш стеснителен и задръстен не е такава.

Това което казвам като жена - всичко си е в твои ръце. Как да те хареа някой ако си дребнав, завиждаш на другите мъже и се презираш из чревцата си. Та такъв киселяк и ти самия не би търпял даже. Има причина жените да те отбягват, едва ли са само те. Не вярвам да си душа на компанията. Харесвала съм си много грозни мъже и съм била с такива, и ей богу - страхотни са били. Сега, представи си чаровно-грозновата мадама, която може и да я треснеш, ама не спира да гледа в земята. Има 10 котки, чете тъпи розови романи, повтаря нон стоп колко е дебела, грозна, нежелана и си мечтае една нощ да отиде на мъжки стриптийз. Сънува го вече. Даже това и е фикс идея, ама малко я е срам и решава да пита хората по форумите какво мислят. Е, харесва ли ти? Ето сега, драги, разбираш какво мислят хората за теб, защото ти си мъжки вариант на дамата с котките. Не искам да те обиждам, а да помогна и съжалявам ако не успявам, но престани да търсиш съжаление от другите и започни да живеееш пълноценно!

От номер 56 и 61, която като тийнейджър си гледаше котки, изхвърли ги и смени 5 мъже за една година, а щом аз мога - и ти можеш. Въпрос на желание... Или на оправдания :)

68.   За някои неща си права за някои сбърка. Вярно не съм душата на компанията, но и дале4 не съм киселяк който завижда - всъщност това е най-глупавото нещо което човек може да направи. И за другото пак сбърка - не съм автора на темата и когато съм ходил на проститутка не съм търсил ничие удобрение. Иначе си права за това: Тука не говоря за приятелство, пеперудки и близалки, а за елементарно ниво на комуникация

Елементарното ниво на комуникация го имам, ама за да изградиш връзка с някоя жена ти трябват поне две нива на горе.
Нямам проблем с мъжете - канят ме на дискотеки, излизам понякога с жените проблема ми не е приятелството проблема ми е когато се стигне до връзка. А за пълноценният живот повярвай ми опитвам се - просто се стига до една линия дето всичко е ок и от там нататък нищо не се получава. По този въпрос работя от както съм на 15 (сега съм на 19) и има малък напредък въпросът е че отнема страшно много време и може да отнеме цял живот. А биологичният часовник си цъка.

69.   Здравейте аз сам, христиан и сам на 12 години и гаджето ми иска да праим секс какво да правя

71.   Прочетох коментара на 30/36 и се хванах за главата. Първо човек е изгубил девствеността си без значение дали е правил секс с проститутка или с обикновено момиче и това безспорен факт. Ти можеш и да си мислиш и да си мислиш, че другите мислят, но другите не мислят, а боравят с факти Това какво мислиш ти няма значение. Второ човек който прави секс с проститутка за първи път го прави защото жените не му обръщат внимание и ти нямаш абсолютно никакво право да го обиждаш или да го съдиш. И трето не момчетата загубили девствеността си с проститутка не са жалки, а ти си жалката в случая защото не знаеш какво им е било на душите на тези момчета. Както е казано сит на гладен не вярва (защото съм сигурен че имаш човек който да задоволява потребностите ти. )

73.   здравейте на 16 съм и брат ми ми казва че има вероятност да ме измами и в момента се притеснявам дори за свирка за 20 лева

74.   За пръв път правих секс на 22. Не се чувствам особено загубил за това, че не съм правил секс по-рано. Съдейки по собствения си опит, съвсем ОК е да кажеш на приятелката си, че си девствен. Какво? Свършва света ли? Не. При мен не свърши. След един не кратък период на адаптация двамата с моето момиче започнахме да правим съвсем удовлетворителен и за двамата секс. Мислил съм си за проститутки, но се оказа ненужно и глупаво. Не е въпросът в това дали си девствен или не и на колко си години. Въпросът е в доверието. Не в това колко си опитен или неопитен. Намери си приятелка. Бъди искрен и добър човек. Ако не те оцени момичето, значи не е за тебе. Ако те оцени, честито. Живей щастливо. Не си харчи парите за глупости.

75.   Голямо ЕВАЛА на 71.

76.   цитирам :"Ако някое твое гадже след време примерно те пита с коя го прави за първи път? "
Като ви чета коментарите и ще почна да съжалявам че първия ми път беше с проститутка. :D Не съм автора да уточня. И аз си помислих за вариант какво би станало ако гаджето ме пита с коя ми е бил първия път. Но то по тая логика ако постоянно мислим кой кво ще каже и ще пита, дайте нищо да не правим. Реших да го направя от любопиство и за удоволствие както и за да се отърва от девствеността ми. Ако си хване гадже и тя ме обича или поне ме харесва достатъчно няма да ме зареже заради първия ми път, няма да ползва тази информация за да ме тъпче по някакъв начин. В противен случай не сме подходящи един за друг.

77.   Надявам се да ти помогна с това, което имам като опит.
Първият ми път беше с момиче по-малко от мен(аз бях на 16 почти 17, а тя на 15), но тя не беше девствена. Не бях много на ясно с практиката, но и тя не беше много опитна. Преди да почнем аз пийнах(алкохол) малко за да се отпусна. И като за първи път издържах доста време(над 1 час), тя стигна до оргазъм няколко пъти и даже не разбра, че ми е първата. След секса се скарахме за глупости и се разделихме, но след около половин година тя ме потърси само за да правим секс. Тази практика се повтаря и до днес през период от около половин година, от тогава минаха 5-6 години, така че няма от какво да се притесняваш, че първия път ще се изложиш и не плащай на жена особено първия път. :)

78.   Голямо евала на коментар 76

79.   Бях девствена, приятелят ми е на 16 и също твърдеше, че е девствен, когато правихме секс за първи път. Моят съвет е просто си намери девствена приятелка и двамата ще се усъвършенствате взаимно.

81.   Пич, няма смисъл с проститутка всичко ще стане естествено, повярвай ми!

82.   Какво значи девствен, означава неосквернен, не пипнат, тоест такъв мъж няма, дефакто всеки си го е пипал, и кво като го направиш с проститутка, пак си си същият, истината е да го направиш с момичето, което обичаш.

83.   И аз съм като теб, девствен съм. На повече години от теб съм даже. Не ми е лесно с жените, не мога въобще да започна по-продължителен разговор. Най-доброто, на което съм способен е да разменим няколко реплики, някаква тъпа шега и толкова. При мен проблемът е по-широкообхватен, като цяло съм един безидеен и скучен индивид. Бих казал дори безхарактерен, защото често ме обзема колебание за нещо, за което преди малко съм бил сигурен. Другото, което е, че съм малко саможив. Никога не търся компании или отделни контакти, и с мъже, и с жени. Всичко това ми оформя излъчване, което отблъсква или най-малко не привлича жените. Не мисля, че въобще желая жена, дотолкова съм свикнал да съм сам и да се самозадоволявам. Макар, че по улицата заглеждам млади жени въобще не знам с какво да ги заговоря, камо ли да има развитие по нататък. Дори да си представим, че някоя мадама ме харесва, не знам никак къде да я поканя, какво да правя, за да й се харесам. Гледам разни двойки и се чудя какво толкова си говорят и как въобще "имат нужда един от друг". Да не говорим пък, че повечето жени са обвързани и е много трудно да намериш една, което да е свободна, че и да ти харесва на всичкото отгоре. Вероятно много неща са до характер, който не се променя много, а при мен не е най-качественият възможен. Жените искат своето и някак трудно харесват и лесно отхвърлят. Май водещо е финансовото положение, май това се гледа най-напред. После външен вид, социален статус, контакти, знам ли и аз какво още. Всичко това са неща, които при мен са... доста ограничени. Просто, ми липсва тази амбиция, енергия и финанси да направя нещата. Може да прозвучи цинично на някого, но не виждам каква е ползата от една жена освен за секс. Не говорим за семейство и деца.

84.   Не е добра идея. Опита се придобива с повече секс, не само еднократно в проститутка. Ако си намериш свястно момиче - тя ще е поласкана и ще се радва, че ще ти е първата. Аз много бих се радвала. Тя ще го оцени и ще е специално и за теб и за нея. А ако разбере, че първия ти път е бил с проститутка може даже да я отблъсне. Така че ако си мислиш, че с проститутка ще е добра идея - грешиш. Сподели този миг с някого, на когото ще държиш и това ще те накара дори повече да обичаш човека до себе си. От опит казвам. :)

85.   Не си само ти #83, и аз съм така, като чета това което си написал все едно аз съм го постнал, не знам дали изобщо човек може да се оправи, дано се оправиш, при мен е ясно че няма да стане.

86.   Темата е на повече от година, автора направил ли го е вече?

87.   А ако не може да намери никоя 84 тогава какво да прави? Да си седи девствен цял живот ли?

88.   Аз съм на 38 и също не съм правил секс по смисъла на завършен акт в присъствието на жена. Никога не съм имал сексуален досег с жена, която изразява симпатия и аз изпитвам желание към нея.
Аз съм висшист, строен, далече по външен вид от модерните за БГ набити мъже. Нямам говорни дефекти, нито сричам нито заеквам нито пелтеча. Казвам го защото съм виждал мъже, които имат дефекти или са просто дебели и въпреки това с непостижимо хубави за мен приятелки.
Карам само на порно, защото в началото нямаше друг начин да видя гола жена. За мен жените са едновременно много привлекателни и много чужди и непонятни създания. Страхувам се от тях. Вероятно заради поредицата влюбване и отхвърляне в живота ми. И заради това, че жените не дават секс без да получат гаранции и ангажименти за много други ирелевантни материални неща плюс това да си доказано шефа и тартора, да се налагаш над останалите в групата (нещо, което мразя както спрямо мен, така и да го причинявам), да си желан и от другите жени за да се пукат от завист, да си като машина в леглото и т. н.
Всъщност и аз като №83 не знам каква е ползата от жена. След като явно не може да бъда обичан, (от такава, която харесвам ) ползата е само за размножаване. Но след като не я харесвам, защото не е привлекателна как да правя с нея каквото и да е?

90.   Абе, я не се излагайте, секса не е нещо особено. От сегашния ми опит съм стигнал до заключението, че не е най-великто нещо на света.
Да ти кажа чесно, съжалявам че не съм опитал повече неща... ама има време. Бъдете разумни и си подбирайте партньорите, щото хив не е най-голямата опасност.
И другото което съм разбрал е че е най-важно ти как се чувстваш от секса. Помнете го това първия път. Моя първи път не беше с проститутка, ама си беше с шаврантийка. Ама на мен не ми дремеше особено и си правех това което ми харесва, незнам дали разбра че съм девствен. Аз така и не го казах. Чукахме се цяла седмица и после скъсахме. След това съм имал още 6-7 такива. На мен не ми пречи, защото обичам да експериментирам с хората, да виждам кое им харесва, кое не... на мен лично ми харесват много малко неща. Консервативен съм относно позите и дупките. Ама всичко идва с опита. Така че ви казвам, квото и да решите да правите, правете го както на вас ви харесва... сиреч искате да я чукате мисионерската, чукайте я мисионерската няма смисъл да се правите на палячо. Даже доста приятелки са ми казвали че най-им е харесвало в периода когато най не ми е пукало за тях! Действайте и не си мислете че секса е кой-знае какво. Отношенията са далеч по-сложното нещо и когато става въпрос за характери и ценности и цели в живота, т. е. след първата година тогава и секса не помага.

91.   Не си само ти #88, аз съм същият, с една година по малък от теб, лошото е че за нас няма спасение, просто такава ни е съдбата.

92.   До номер 32 съгласен съм но по отношение за Иран те живеят много по-добре от нас, защото раждат деца аз съм на 17 и братовчедка ми е правила секс пред мен със гаджето и е кажи ми как няма да ти се отвори парашута или когато имаш чувството че съучениците ти правят нещо под чиновоете. Бих отишъл на проститутка само се притеснявам да не ме оберът докато го правим.

93.   Авторе, поне пиши- отишъл ли си, не си ли? Да не те мислим))))

94.   Според мен не е добър вариант. Тези жрици на любовта са пълна трагедия - освен ако нямаш 300-400лв да платиш на някоя наистина добра! По-добре си намери някое момиче, може и по грозничка и лесна колкото да се отпушиш! Все пак няма да се жениш за нея :)

95.   А какво да кажем ние, които сме на 37, дали да не го направим с проститутка, така и така вече сме изпуснали влакът.

97.   Задължително го направи с проститутка, за да се успокойш.

98.   Ами не е толкова хубаво с проститутка, не винаги ще е старателна, ще се държи добре, трябва да се внимава и с презерватива, че болести някои. По-добре изчакай момичето и го направи. Не е задължително да й казваш.

99.   Да.

100.   Това да към авторът ли е или към #96?

101.   Четвърти пост, теб съм те запомнил от една история -> http://spodeli. net/1/story-17839. html - Там се подвизаваш като номер 19. Какво ще спечелиш от такива коментари? Смяташ, че като смачкаш самочувствието на едно девствено момче, ще го накараш да си зарови главата в пясъка? ! Много ми се иска да следиш тази тема, за да ми отговориш по какво се познават? Под другата тема беше изцепила, че се познавали по слухтенето и потните длани. Там съм писал последния коментар.

102.   Ако мислиш, че от това ще станеш по-уверен, давай смело! Обаче и другите преди мен са ти го казали, ПОЛЗВАЙ КОНДОМ ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!!!

103.   93. Авторе, поне пиши- отишъл ли си, не си ли? Да не те мислим))))

ОТ месец и половина, автора не е писъл нищо. съмнявам се дали изобщо чете мненията ви
ЛЕО

104.   При мен задължително ще е така, а май и следващите пъти. За разлика от срамежливите, аз имам сериозни мед. проблеми-пениса ми е доста къс, главичката му не се оголва, нивото на тестостерона е много ниско, тялото ми е на гънки-всичко това се дължи на генетично увреждане, но сега съм се заел да го оправям-ще трябват операции и доста спорт, но с воля всичко се постига. Лошото е, че съм на 29 г. и половината ми живот е минал ей така, заради липсата на информация и специалисти, които да кажат, че е лечимо състоянието ми.
Освен това след "реконстуркцията" едва ли някое момиче ще излезе с мен, но поне остава платения вариант-така ще мога да правя секс-и това е напредък.
№ 30 за теб независимо от пола и до 30 год. да си девствен е прекалено, ами ако е по независещи от теб медицински причини?

105.   Последното което можеш да направиш е да си платиш за проститутка, вече има добри психолози които могат да помогнат стига да си готов да говориш с тях за проблемите си.

106.   105 разбирам , че е криза , но не мисля , че е уместно да си правиш реклама. няма нищо лошо в това автора да даде пари и да се позабавлява вместо да пълни джобовете на психолозите.

108.   не се колебай направи го! и но по добре е да е действително с по-скъпа мацка, но да не е от клуб. няма как да ти дам телефон но мисля че и сам ще си намериш! има страхотни момичета които не са проститутки а просто го правят от липса на пари! просто забрави че си плащаш и се отдай на мига! и аз ти препоръчвам да е за цяла нощ или поне за два три часа иначе ще е цък цък и язък :)! Успех!

51-100 от 102