Споделена история от Секс и интимност

Искам просто секс
Здравейте! Момиче съм и искам да споделя, нещо което ме мъчи от един месец.

Преди близо три месеца аз и компанията отидохме на дискотека. Искахме да се забавляваме. Там танцувах с едно момче, с което бяхме напълно непознати. Понеже бях малко пийнала, му давах да ме опипва по задника и гърдите.

Не се съпротивлявах нито за миг. Спусна ръка и искаше да ми бръкне под бикините, но аз го спрях. Момичетат, скоито бях там, казаха, че сме изглеждали така, сякаш сме с е познавали. След като се прибрах у дома, ме обзе желанието да разбера кой е и потърсих във Фейсбук, но така и не успях да го намеря.

На следващия ден си писах с Б. - едно от момичетата, с които бяхме миналата вечер. Тя ми изпрати линк, към един профил и каза, че това момче било много готино и била леко хлътнала по него. Когато видях профилната снимка, веднага го разпознах. Пратих му покана за приятелство. Прие я веднага. Харесах един от статусите му и той ми писа.

Писахме си и аз му казах, че ме боли главата от снощи. Той ме попита, къде съм била. Казах му, но се правех на чукната, че не съм го разпознала. Каза ми, че и той е бил там. Каза, че е танцувал с едно момиче, близо до дансинга. Тя била с големи гърди. Попитах го с какво е била облечена. Той ме описа. И аз му казах, ако е била с тези дрехи.. Той-кажи ми че не си била ти. Аз му отвърнах "Аз бях. "И така вече с Х. официално вече се познавахме.

Излезнахме още един път на дискотека и не правихме нищо освен да танцуваме. Накрая преди да си тръгнем го целунах. След една седмица редовно писане, решихме пак да идем на дискотека. Преди това обаче пих доста с М. и Е. и алкохола ми оказа влияние. Срещнахме се с Х. в дискотеката, а аз бях на градус. Веднага му се нахвърлих. Започнахме да се натискаме на едно от сепаретата. Пускахме си ръце, без да ни пука. Разкопча ми сутиена, но аз го закопчах. Започнах да го целувам по врата и да му правя смучки, както и той на мен.

През следващите седмици излизахме. Дойде зимната ваканция, през това време бях при баба си. Писахме си, докато бях в една приятелка и каза, че се е затъжил за мен. След като си дойдох излезнахме един път. Ходихме на волейболен мач и след това на кафе. Там се видяхме с Д. , А. и И. говорихме си с тях. Той си поръча джин, а аз студен чай.

След около два часа си тръгнахме пеша. Почти се бяхме прибрали и той каза, че имам три желания. Но не ме остави да мисля. Целуваше ме, притискаше ме силно в себе си. Каза ми "Недей да ме целуваш, а мисли. "Аз естествено не го послушах. После слезнахме под един мост, там той ме блъсна леко в стената и започна да ме целува страстно. Попита ме "Искаш ли ей сега да ти направя една смучка? "Аз му казах да прави каквото иска. Той не ми направи. Бяхме до стената, продължаваше да ме целува по врата, а аз от това се възбуждам. Бях готова да идем у тях, понеже бяхме наблизо, но се сдържах.

Прибрахме се.
От тогава не сме се виждали. Започнахме да си пишем по-малко. Изведнъж ми хрумна нещо и го попитах дали да очаквам нещо сериозно от него и той каза не. Поревах си доста. След една седмица, се видях с едно момче с което доста съм си писала. С него сме много добри приятели и го помолих да се види с Х. и да разбере дали наистина няма нищо към мен. Така и се оказа Х. не изпитваше нищо и защото не искаше да ме наранява ако си хареса друга не иска да е с мен. След три дни се видях със С. Това е моят добър приятел. Който отново се бе видял с Х. и когато е отворил темата за мен Х. е казал, че не иска повече да говори за мен. Когато разбрах това се разтроих много. Плаках с дни. Не исках да виждам никого. След като го разбрах се напих от мъка.

Една седмица след това, на трезва глава си мисля, че не изпитвам и аз нищо към него. И сега мисля, че е единственото нещо, което искам от него е секс. Може да съм момиче, но искам точно това. Нищо друго - просто секс, без никакви чувства нито връзка. Е може би искам връзка, но да е отворена. Нямам претенции, ако ще да се чука с други, аз искам да се е*а с него.

Коментари

1.   Ем кажи му, че и ти нищо не изпитваш и му предложи да правите секс.. без чувства, без нищо друго.. Надявам се да се съгласи. Успех!

2.   Такива като тебе под път и над път - с лопата да ги ринеш....
На такова момиче съвет не бих дала.... срам ме е, че сме от един пол

3.   Само дето не е трябвало да ревеш.. Иначе добре си сторила, направила си си донякъде кефа с момчето.. Кво те бърка да му предложиш секс за 1 нощ.. а и за 2, 3.. ей, така за кеф.. и него кво ще го сбърка ;Д

4.   Няма лошо да искаш просто секс, стига да си наясно със себе си и наистина да е само секс. ако тайно в себе си храниш надежди за нещо повече, може да останеш много разочарована.

7.   От авторката : До коментар 2 - Аз не се срамувам от това, което искам. Ако искаш ме наречи к*рва, но всеки един човек през живота си един път е искал само това от противополжния пол и нищо друго. Ако ще имаме връзка с него, тя ще е неангажираща. :) Не съм дошла тук да ме опреквате, а само за да споделя.

8.   "Не съм дошла тук да ме опреквате, а само за да споделя. "

Авторке, аз затова написах един коментар, който се състоеше само от "Добре. ", ама не ми го публикуваха (не знайно защо). Идеята беше, че си написала много текст, всичко хубаво, всичко точно, ама не е ясно всъщност какво се иска от нас коментиращите в случая.

Така че: Добре.

Кубрат

9.   Заблуждаваш се, че искаш секс. Това, което много те е наранило е че той те е отблъснал и ще търсиш одобрението му. Забрави това момче и си намери друго иначе единственото, което ще направиш е да се нараняваш, докато се изхабиш тва е гадно
Успех

10.   Авторке, на всички ни е ясно, че не искаш само секс! ;) Внимавай много с чувствата ако ще му предлагаш секс, защото след секса веднага ще искаш друго.. ;)
И едно не мога да разбера, защо мъжете може да искат само секс, а жените не, кое му е срамното подяволите??? :@
Ж20

13.   Номер 10, що за противоречив коментар, най-напред супер убедено твърдиш, че "на всички е ясно", че авторката не искала само секс, после що жените да не можело да искат само секс? ! Естествено, че могат да искат, и аз не разбирам защо всички са толкова сигурни, че авторката иска идва ли не да е до края на живота си с въпросния господин...

Кубрат

14.   Номер 13.. може да е прозвучало противоречиво! Не съм имала за цел да засегна авторката или да я нападам, просто от самата история се знае, че не иска само секс. И не, че иска да е до края на живота си с него, но пък и не изпитва само влечение за секс има по-дълбоки чувства. :)
Номер 10

15.   И аз искам просто секс, но момчетата ми казват че това е невъзможно и че не са съгласни :D Да малко е тъпо но е реално за съжаление ;[[[

16.   До №2 и какво му е срамното? Понягока жените не искат сериозна връзка, но искат да бъдат задоволени. Така че, какво му е лошото да искаш просто секс?

17.   Така и аз съм като теб, но се обичаме и така да го давам на право не знам на колко си, но аз съм на 12 не ме гледайте че съм малка, но можеш да правиш само секс с него :)