Споделена история от Секс и интимност

Значението на секса
Здравейте!

Направо ще карам направо, без да овъртам.
Мъж на 23 години съм и правих секс на 17 години за пръв път... и единствен, с проститутка, просто за да премахна тази психологическа тежест на девствеността.
Преживяването беше меко казано... отчайващо, както за мен, така и за нея, все пак не беше от най-дълготрайните.

Оттогава си карам на "ръчна" и може би единствено развинтената ми фантазия ме е крепила да изпитвам някакво минимално щастие от целия този автоматизиран процес.

Поддържано момче съм, флиртувам с момичетата, имам контакти с жени.... но усещам, че пъзелът е недовършен.

Напоследък дори започнах да си внушавам, че съм асексуален. Дори вече не изпитвам и толкова голямо желание да се самозодоволявам, правя го просто, за да отпусна напрежението, по задължение. Удоволствието е минимално.

Не съм от хората, които се оплакват. Просто ми се понасъбра напоследък и единственото място, където бих могъл да го направя, мисля че е този сайт.

Благодаря ви!

Коментари

1.   Може би след като дълго време не си правил секс, си започнал да притръпваш. Човек, който си прави редовно, трудно може да изкара и месец без.

Поддържано момче съм, флиртувам с момичетата, имам контакти с жени.... но усещам, че пъзелът е недовършен.

При това положение защо не допуснеш някоя до себе си? Не е задължително постоянно да мислиш за секс, ако я харесваш желанието само ще си дойде. За фантазиите, които имаш, искам да ти кажа, че при мен само докосване от желан мъж може да направи в доста пъти повече от едни фантазии. Мислиш си, че не се възбуждаш толкова, допусни момиче до себе си и ще видиш, че най-вероятно грешиш.

2.   автор: Ще се вслушам в съвета ти, мерси! Явно още съм в късен пубертет, недорасъл съм :)

3.   Дългото въздържание, комбинирано с шляпане може да доведе до известен спад в либидото. Пробвай да оставиш мастурбацията за известно време, да те понатисне напрежението истински и да те разубеди, че си асексуален. После, като си припомниш секса гледай какво става. :D

4.   автор: абе гледам да праскам по една на 2-3 дни, че иначе почват пъпки, едно друго... и като чета, че някои го правят по 2-3 пъти на ден.. може би ако имам истинско момиче пред мен, а не монитор с порно сайт, ще ми дойде пауъра :)

5.   Не го мисли толкова! Когато се влюбиш в някоя жена, ще я пожелаеш - толкова е естествено.
Но не я търси на всяка цена, за да не си навлечеш проблеми. Отпусни се, кефи се на живота, благодари за трудностите и скоро Тя ще се появи и ще ти врътне главата (и двете глави)
Не си асексуален, просто си самотен.
Всичко ще бъде наред, когато Любовта почука на вратат ти.

6.   кви любови, кви 5 лева... мой излизай на диско и *би наред, Бг е рай за еб*не на неорентирани шматки от женски пол... как може от 6 год да праскаш чикии ве, ти луд ли си? черпи ги, лъжи ги че си супер влюбен, еб*ш и риташ в гъза до следващата...