Споделена история от Секс и интимност

Искам секс с него
Здравейте. Тук съм за съвети. Има едно моче с което искам да правя секс. Познаваме се от много време, но прекъснахме контакти много рязко. Преди няколко дни отново започнахме да си пишем. Но има едно голямо НО. И двамата имаме партньори. Не зная дали той ме желае. Искам да се видим само двамата, но не знам как да му го подметна. Ако му го кажа директно, той сигурно няма да поиска. А и ще ме пита защо, а едва ли едно не сме излизали отдавна ще му стигне. Почти всеки ден се засичаме в училище, затова няма да мине. Любопитен е, а не искам да изглежда все едно му е предлага, макар че е точно така. Не е от момчетата, които искат само секс. А аз само това искам, да се изчукаме и нищо друго. Но той и приятеля ми се познават. Знам че ако това се случи той няма да му каже. Той няма да иска това да се случи, защото не иска да го причинява на гаджето ми. Въпроса ми е - Как да му привлека вниманието?

Коментари

1.   Попишете си още малко и виж на къде ще тръгне разговора. Не вярвам да откаже да се видите, макар, че все някъде са останали и такива момчета, които не хукват с първата, която им свирне, но нямаш гаранция, че няма да каже на приятеля ти. Понякога мъжете бият по мръсни номерца дори и нас жените.

2.   В никакъв случай директно - прекалено е курвенско. Прави така че да оставате насаме и да му покажеш че за теб той е различен, специален. Искай съвет, ние мъжете винаги се кефим, когато някой покаже че цени мнението ни. Много върви например да му пратиш снимка все едно, че пробваш секси бельо в някой мол и да го питаш да речем Това или това повече ми ходи на малките цици/големият задник. Ако захапе и почне да дава мнение, да те успокоява и т. н. работата може и да стане. Най-важното е директната комуникация между двама ви. И ако може пълна дискретност, партньорите ви не бива да научават в никакъв случай, щом искаш чист секс, еднократно.
Ама и вас, малките, си ви бива! На колко си, ако не е тайна?

3.   щом искаш само секс с него, това си е като бизнес : ясни и директни условия. Т. е. бъди директна, така ще си наясно със ситуацията веднага и няма да губите време и нерви, пък може и да ви хареса.

4.   От авторката : Няма никакво значение на каква възраст съм.

5.   Аз направих така отидох там където ходи и той реакцията от негова страна беше много приятна. Без да губя много време му казах на ушенце, че го искам. Веднага си тръгнахме заедно. И сега си правим страхотен секс, но с едно голямо правило - Всичко е само секс без никакви чувства.
Да моя съвет няма смисъл от заобиколки - директно!
Ако откаже - друг ще се появи!

6.   На 12 и половина :D.. Стани проститутка като искаш само секс.. Пък и изневяра.. :х.. по добре го зарежи пък тогава си развявай пиленцето на тука и на там ;)

Момиче на 17 години

7.   Не съм на 12 и половина. По-голяма съм. Помолих за съвет, а не да ми казваш какво да ставам. На 17 съм и смятам да следвам фармация..
До коментар 5. Той си има приятелка и н знам дали ше иска. Покани ме да гледаме филм. Това според мен означава че иска секс, а според вас?

8.   Направи му свирка в тъмнината на киносалона и глътни всичко. След това пасувай и продължавай да се държиш, все едно нищо не се е случило. Сам ще си дойде!