Споделена история от Секс и интимност

Девствена на 20!
Здравейте! Малко съм объркана, дори не знам защо пиша тук... просто вече изключително много ми тежи това, че съм на 20, а все още не съм правила секс. Ще пиша направо... хубава съм, имам страшно много познати и приятели, които дори не подозират за положението ми.

Проблемът идва от това, че винаги попадам на грешните хора. От една страна, тези които аз харесвам и ме привличат или са заети или не е взаимно.. от друга тези които искат да имат нещо с мен са ми абсолютно безразлични, а на този етап не мога да се насиля да бъда с някого, когото не харесвам.

Всички мъже, които са около мен искат само да спят с мен, което ме отвращава. Вече не знам да се гордея ли с това, че имам ценности и достойнство и че не съм легнала с първия пожелал ме, или да се срамувам от този факт.

Като по-малка съм имала няколко връзки, но не е било нищо сериозно и съответно не се е стигало до секс. Имала съм много възможности да го направя, но тогава си мислех че време има и трябва да изчакам да срещна някой, който ще ме оцени такава, каквато съм...

Е, времето си тече, а такъв човек не се появява :((( Последното момче, с което излизах близо месец, беше толкова шокирано от новината, че буквално ме заряза и изтри, което допълнително ме обезвери и нарани... вече се чувствам така, сякаш съм негодна за употреба и има нещо сбъркано в мен... а просто исках да споделя този момент, с някой на който му пука за мен, но уви не се получава...

Коментари

51-64 от 64

56.   Абсолютно съгласна с номер 50. Браво!
xperia

57.   55... може би някак евтина и незначителна са ме карали да се чувствам хората, с които съм била на 1 крачка от секс... и така съм си формирала лошо мнение за такъв тип партньори :)Като попаднеш на 1, 2ма, 3ма, които не те уважават и тъпчат и губиш увереност някак.. както и надежда да срещнеш някой свестен и по-подходящ. На кофти хора съм попадала.. късмет ;)

58.   Приятелю не съм отчаян нито пък съм девствен! Положението е такова, че повечето от хората са ЕЛЕМЕНТАРНИ! Разбираш ли за какво ти говоря? Останалото не подлежи на коментар, причината е една, а поводи много... просто е хубаво човек да споделя, а това е достатъчен аргумент! Уважавам мнението на всеки, но елементарното се печели лесно Поздрави!!!

59.   50, с последното момче, с което излизах около месец-има няма 6, 7 срещи, защото и двамата работим, а аз и уча, направих точно това, което ти казваш. Казах си този ще е и още вечерта, в която се запознахме си разменихме телефоните и след ден започнахме да излизаме. И когато му казах, че съм девствена той се шокира и започна да ми обяснява как съм нямала вид на такава и по нищо не е разбрал... голямо чудене падна.. ама как така, ти сериозно ли и т. н. Тогава му казах, че не искам да чакам повече и искам да го направя с него, а той ме отряза и започна да увърта и да сменя темата. Нито съм му говорила за сериозни връзки или съм имала вид на отчаяна или нещо... не съм го подплашила така да се изразя... След което продължихме да се смеем и да си говорим както до преди това, разделихме се вечерта с целувка и уж всичко си беше наред. И познай- след това нито обаждане, нито смс, нищоо.... И естествено аз не го потърсих, защото ми беше ясна картинката. Та така... сложна работа при мен :X

60.   До 59 от 50.
Нормално е да се случи и такова нещо, което ти се е случило. Има мъже, които никога не са били с девствена жена и се страхуват да не би да се изложат. Има и такива, които са чували, че после ще ги преследват и затова бягат. Честно казано рядко някой ще ти откаже, просто такъв ти бил късмета, но не е единствения все пак. Просто мисли така сякаш ти ще го използваш, а не той теб защото истината е такава в случая.

61.   здравейте :) искам да попитам нормално ли е няколко дни след първия полов акт да има кръвотечение

62.   Незнам какво да ти кажа... ако приятелката ми ми каже че е девствена и иска да го направи с мен, аз ще умра от кеф защото това ще означава много за мен, че тя ми ма доверие, а колкото до шиб*няка който те е зарязал, той е пълен тъп*к.... не се притеснявай има време... Керванът си върви, а кучето си лае :)

63.   Номер 50 е много глуп*в. А и като цяло, жалко за съвремието, за тъпия 21-ви век. Вижте на къде отиват нещата! Нема любов, тя се измества от секса. Всеки гледа секса, номер 50 си го показа с неговия тъп коментар. Любовта е нещо незабравимо, но не знам защо всеки гледа секса в днешно време. Нещата се преобърнаха просто. Това да намериш някой за секс, е изключително лесно и постоянно има по-добри и по-добри хора в секса, тъй че, за тия жени които си мислят че са открили идеалния, ще им кажа че не са! Има и по-добър, да знаете. Като намерите по-добър, оня миналия ше го зарежете. Но и от по-добрия има по-добър. Ще го срещнете и него. И така зад вас ще оставите 2-ма бивши секс партньора. И така ако може до 100 ;)
Любовта... всеки човек си има половинка, човек който ще го обича по един неповторим начин. Но има много да говоря за любовта, но не искам да става прекалено дълъг коментара ми. А и просто всички са обърнали шибано внимание на секса. Секса проваля сичко, проваля любовта.

64.   Много добре правиш, че си още девствена. Ти имаш много голям морал и дълбока ценностна система. Наистина ти не си проститутка да се пускаш на всеки. Намери човек който ще е горд че ти си девствена и тогава го направи с човека който наистина обичаш и който те обича за това каквато си. Днес всички мислят че да си правил секс е задължително.... Много грешно.. и евтино... това което правиш ти е найправилното... Противокултурната ти мисия е най-добрата реклама за свестни хора да те намерят. Ти ще имаш сполучлив брак... Това е сигурното!

65.   В живота всяко ново начинание, води до въпрос... Не се питай защо до сега не си спала с мъж, а защо мъжете не сме успели да те съблазним и да те накараме да се чувстваш сигурна в нашите намерения.

Dr. Teen

66.   Браво. Да си дествена, хубава, и разумна, това е много добра комбинация, и не се среща изобщо сред днешната младещ. Не трябва да се притесняваш, и да предадеш на твойте родители поздравления, 4е са те въспитали много додре. А 4е си девствена не е недостатък. а привилегия.

67.   Прекалено внимание обръщаш на факта. Първи път, втори път.. това са пълни глупости. Е, не като да избереш с кого ще отидеш на кино, но пък и не е кой знае какво. Ако смяташ, че човека с който ще го направиш за 1-ви път трябва да е някой специално избран, то повярвай, такъв няма да намериш. А годините си минават. Всички тук, които пишат че девствеността е привилегия, достойнство и прочие глупости, просто страдат от предрасъдъци. Ако си свестен човек, то една ципа няма да те направи по-малко или повече готена.

68.   Това, че си девствена не е срамота, а можеш само да се гордееш. Сега има момичета, които на по 13г. вече не са девствени. Просто не се е появил подходящ човек, не е казано че за първия ще се омъжиш, но поне да има любов, привличане, да е свестен. Потрай още малко, все ще се появи и ще оцени това, което ще му предложиш. Аз например загубих девствеността си на 18г. без две седмици и се радвам, че не съм го направила по-рано. Аз също много съм отсявала кандидатите, просто не ставаха, не си заслужава да си даваш девствеността на кой да е.
Поздравявам те! :) Ти ще усетиш кой е човека. Успех! :)
Ж32

69.   Много не съм съгласна с номер 50!!! Дай пък да си легне с кой да е, само и само, за да не е девствена. Я стига с тия глупости. Ако за вас свалянето на гащите е нещо нормално, сигурно и бройката ви е голяма в тефтера. С това ли да се гордее авторката? !

51-64 от 64