Споделена история от Секс и интимност

По-голям мъж = по-добър секс?
На 22 години съм и от 14 годишна правя секс само с батковци. Напоследък си падам само по мъже, които са над 30-35 години, сексът с тях не може да се сравни с нищо друго. Просто знаят кога от какво има нужда тялото ми, имат усет за жените наистина. Реших даже да проверя това си заключение и преспах с един пич на 25. Беше... хубаво, но не ми хареса толкова. Беше решил, че ще ме впечатли, ако ме чука като ненормален 2 часа с бясно темпо. Свърших само веднъж за цялото време.

А най-хубавия си секс съм правила с един мъж на 38 - знае как да борави с темпото на тласъците, кога да забави и да е по-нежен, кога да ма хване и да ме изчука по-грубичко и дълбоко, когато и как да ме излиже. С него съм свършвала 7 пъти за 1 нощ.

Въпросът ми е: Има ли още някой с такива впечатления, че по-зрелите мъже за по-добри и способни в леглото? А вие мъже споделете какво е мнението ви за по-младите / по-малки мацки. :)))))

Коментари

1.   Естествено, че опитът си е опит. Ама то същото важи и за жените. Освен това обаче не е само до бройката, трябва да ти идва и отвътре, за да се получават нещата. Поради тази причина има мъже и жени, които не се спират, но не стават в леглото. Абе, изобщо добрият секс е комбинация от много неща и съвсем не се случва толкова често да попаднеш на партньор, с когото да се чувстваш прекрасно в това занимание. Но пък, когато се случи, летвата се вдига толкова високо, че... А и научаваш какво искаш и как трябва да бъде всъщност.

Ели

2.   Съгласен с Ели, и с жените е така. Каката си е кака, малките лигли и те не знаят кво искат, дърпат се, стоят като дървета, а да не говорим като лапнат си мислят, че като въртят зверската чекия е много яко... И наистина си е до човека, някои им идва от вътре и малко като ги насочиш и схващат, други си знаят все тяхното.

Това с броя оргазми авторке също е до човека и до психическото състояние на жената, моя "рекорд" е около 15 (след 12 спряхме да броим), а имаще и една на 20 дето през 5 мин симулираше оргазъм, ама много нескопосано...

Кубрат

3.   Здравейте! Аз съм на 20, в момента ходя с мъж на 31, но мога да кажа, че той не оправдава това клише. Не го бива особено. Не винаги възрастта означава добър секс, все пак както казаха и над мен трябва да ти идва отвътре. Преди време имах връзка с едно момче само три години по-голямо от мен, но се справяше по-добре от сегашния. Важно е да уточня, че му бях първата. Правеше го с бързо темпо, издържаше доста, винаги беше надървен на макс, дори когато беше пил, лижеше ме много. От всичко това смея да твърдя, че възрастта не е чак такъв определящ фактор за нечии умения в леглото :)

4.   Еххх... кой от какво се интересува ;) Секса е станал май най-важната тема за всички, колко хора преди да го правят, се питат, защо го правят с такива, или каква е причината, често да сменят партньорите си? Нека предположа, твърде малко!!! По-лесно е да правиш нещо на место да разбереш защо го правиш :D Секс, секс и пак секс, няма лошо ;)) Ама като гледам заглавието, първият въпрос който ми хрумва към теб е, ... защо си мислиш, че секса с по-големи мъже е по-добър! Оккк, знам, че имаш дълъг опит с големите, ама хайде де, колкото и големи да са те минали, едва ли са всички мъже изобщо! А това че си спала с един по-малък, и не ти е харесало, че той да не е всички други заедно. Виж, ето какво мисля, ти попадаш на такъв тип мъже, защото искаш да бъдеш с по-възрастни... Ииии причините не са само в секса, просто по-големите ти изглеждат по-обиграни, по-знаeщи какво искат, и как да се справят. Светът е голям и още не си срещала мъже на твоята възраст, или около нея, който също да са опитни, не защото няма, а ти имаш очи само за големите, другите ги пропускаш! ...

Нека ти кажа, да започнем от когато си била на 14 :) Тогава трябва да ти е бил и първия път! ... ;) Била си несигурна, било те е малко страх, от да не изпиташ болка, и си решила да го направиш с някой по-голем от теб, като за теб това е значело, че щом е по-голям, ще се справи по-добре, и ще бъде по-внимателен с теб! :) Така си изгубила девствеността си, а това е един от най-запомнящите се моменти за теб, и от тогава имаш силно желание да си с по-големи, за да не губиш време да търсиш кой какъв е и да установяваш държание, по-лесно ти е с по-големите, те знаят как да се държат, повечето!!! Надявам се разбираш, че причините да избираш по-големи, не е само заради секса, или че по-младите били неопитни :D Айде, да добавим, факта, че да излизаш и спиш с по-големи увеличава твоя колорит, а може би и популярност, за който те вижда с по-големите, както и това, че те са по-стабилни в живота. Ето нещо като спогодба, в която ти получаваш повече отколко даваш? ! ... Сега може би ще се заразмислиш! Дали е така? Ооо.. и не само, в началото чрез по-големи си могла да натрупаш и ти по-бързо опит. А сега, си в навик, свикнала си да бъдеш с по-големи! ...

Хммм... ммм.. за добрия секс, годините не са от значение, важно е какъв е човека! ... Някой са такъв тип, че обичат да експериметират в кревата, като не пропускат да са внимателни, това си е до характер :)) Други са някакви, грубияни, оня който те е оправял като ненормален, проблемът му е, не е че е млад бил, а че е мислел само за свойто удоволствие, без да си дава сметка, че на теб може да не ти е приятно. Ееее, има различни мъже, и не слагай всички в един клюб ;) И за да не си кажеш нещо, ще добавя, че аз съм на 22 години! ... При теб това което харесваш в секса, може да се превърне в проблем, гледай да не пристрастиш ;))

То, секс-секс, ама кога ще помислиш и за любов? Мъжете с който го правиш, едва ли ще мислят накога за чувства, за тях всичко е което и за теб е в темата, забавление!!! Те това и искат от теб, защото си млада, и на тях им е два пъти по на кеф, да спят с момиче като теб, повдигаш им авторитета :D Но ако говориш някога за сериозна връзка, с тях нищо не би се получило! Твърде са обиграни, за да имат някога чувства, или да поемат нещо значимо с постоянство в което да се обвържат! ... Ако говорим за торти :D аз препочитам не само да ми хареса на вид, или от кога е, а на вкус да е добре, и да остане нещо трайно за паметта! Ако разбираш, какво имам в предвид ;) Без наличие на чувства, а само със
страст, секса си е, като да си доставяш удоволствие сам! ... Само дето не си сам!

Ха, за по-младите... ами какво за тях? Добър пример си ни дала и ти! Повечето млади момичета, бързат да порастнат, като си мислят, че това ще стане, ако ходят с по-големи! Тръгват с тях, и се опитват да се държат като равни на тях по-възраст :)) Мислят като теб, че всички големите имат многооо опит, и няма млади, който да се спрят добре ;) Една част от тях, бързо биват наранени, защото големите са по-безскруполни, и не им пука, за тях важно е удоволствието и да оправят нещо! ... Други са като теб, на върха на желанието! Ти си момиче, коети има нужда да изпитва силни емоций, обаче едва ли някога си изпитвала истинска любов! Защото мислиш първо за секса, и подбираш, а не оставаш живота и сърцето да определят! ...

Явно има мъже който мислят само секса, обаче, е се вижда, че има и жени, мислещи само секса! :D Въпросът е, тогава кой го вълнува повече секса? Мъжете или жените? На теб като жена, не ти е нужен опит, за да привлечеш един мъж! Би ти стигнала и само външността, а всичко oстанало би било в твой плюс ;) Мъжете са лесни! В това число не слагам себе си, или които имат виждане подобно на мойто. Аз не се поддавам лесно на външността! За мен всичко е свързано, и комплексно! ...

Опитния мъж, не се познава по-годините, а по отношението му към теб ;)

~winterfire~

5.   Аз съм на 21 и мога да кажа, че мен също ме привличат по-големите мъже. Ще ти дам един личен пример, преди 2 години ходих с едно момче на моята възраст и понеже живеем във малък град мога да кажа, че е преспал с всичките курви по там и за това му се носеше славата на голям ебач, женкар абе истинско плейбоиче (не отричам, че наистина беше много красив и с хубаво тяло). С него бяхме заедно една година, но очакванията ми в секса не бяха оправдани. Набрал бил много бройки, имал голям член и кво от това след като нито веднъж не успя да ми достави истинско удоволствие от секса и нито веднъж не успя да ме накара да свърша. Сега излизам с един съвсем обикновен мъж на 41 години. Да тялото му не е перфектно и на външен вид не е нищо особено годините си му личат, но ласките, целувките, страстта, която ми дава не мога да ги сравня с нищо друго. Сексът с него е невероятен успява да ми достави истинско удоволствие, което не мога да опиша с думи. Истинският секс е не когато клатиш едно момиче един час и накрая свършиш по тялото й горд "от добре свършената работа", а когато и двамата си доставите взаимно удоволствие и правиш това което партньорът ти харесва, за да го накараш да се почусва специален и желан.

6.   Аз съм на 35 и имам любовница на 22! Тя също казва, че с мен е по добре отколкото с нейния. Но това си е нейно виждане! Може би не си допада с момчето. Не смятам, че възрастта е от значение.
Христо

7.   И аз ще се включа... Темата е интересна.
И аз харесвам по-възрастни мъже. Вече съм на 40г. и това не се е променило.
Бившият ми приятел беше с 19г по-голям от мен. Не мога да ви опиша как ме караше да се чувствам в леглото.... вълшебно. За първи път се почувствах жена и желана истински. Разделихме се заради отношенията ни извън леглото.
Сега живея с по-млад мъж от него и ооооо ужас!
Прекрасни отношения извън леглото и никакви в него...
Според мен по-младите още не са научили нещо важно, че в секса е важно и двамата да изпитват удоволствие. Секса е настройка, вибрация, емоция, тържество на плътта той не е само заучени упражнения като във фитнес.
По-възрастния ми приятел ме караше да се отпускам, да бъда себе си, да бъда жена... а този ми създава комплекси.

8.   Нормално е както и другите ти казаха. С годините се натрупва опит, важи и за двата пола. Въпреки, че има и изключения, но те са много малко. Аз съм на 27 но преди време имам авантюра с едно много по-малко от мен момче :) И мога да кажа, че с него правих просто невероятен секс. Все още ми е тръпка :))

9.   Странно, тези 35-40г, мъже, които правят вълшебен секс кога ли са се научили и дали и те не са били на по 20г.
Съпругът ми обича да казва, че или можеш или не можеш. Има мъже и жени, които и на по 30г за нищо не стават има и такива които и на 20г, го правят като за последно. Всичко е много относително. На мен рекордът ми за оргазъм е 13 пъти на тек при това партньорът ми(сега съпруг) беше на 24г а аз на 20г. Имала съм база за сравнение, нито ми е бил първият. нито съм му била първата. Така. че годините нямат значение.
Маги

10.   Аз бях любовница на мъж с 30 години по-голям от мен и определено не съжалявам. Това удоволствие никога не ми е давал, сега съм с момче на моята възраст и той с много старание успява да ме докара до оргазъм по няколко пъти

11.   Кубрате, не са ти харесали коментара. Имаш 5 от мен(да не повярваш :Д). Младите мъже нищо не разбирали, но младите жени сигурно всичко могат....

14.   Ами може би на някои ще му стане смешно но когато се огледам около мен виждам момчета които искат да чукат като луди да бъдат зверове груби и т.н.т в леглото. Аз съм момче на 21г. и нямам тези желания чувствам се различен защото аз искам да съм по нежен с жените харесват ми и грубите и извратени неща но само ако те го искат :P. Обичам оралната любов кефя се чак като приателка ми казва че съм успвал да я накарам да свърши. С сигорнуст не съм опитен като 30-40 годишен мъж но се гордея че съм различен от връсниците си които правят просто секс за тяхно задоволени докато аз предпочитам да задоволя първо момичето и след това себе си. Ако някои мисли че не е правилно ще се радвам да чуя съвет или предложение

Николай

15.   Winterfire не си прав, секса си е хубав с по-големи
Вълчото

16.   С по-млада мацка забравяш за резките и груби тласъци, но и тийнейджърките и лелките си имат предимства.

17.   Не знам дали е нормално, но аз имам вързка с 30 годишен мъж, а съм на 15.

18.   Старият вол си знае браздата :)

19.   до 17 - не е нормално, защото той е педофил! Има разлика дали тези 15 години между вас са 15-30 или 20-35 примерно. В този случй е подсъдимо (и от морална гледна точка също!!) А аз не съм моралист, смятай щом това ми се вижда ненормално.....

20.   Абе интересно, че мислите така, но по тая логика ние младите момчета какво да правим. Да останем девствени до 40-50 за да боднем ли?

21.   Аз навършвам 18 другия месец, а приятеля ми е на 34. Наистина с него съм правила най-хубавия си секс, а съм спала с достатъчно, за да преценя наистина... :)И не е само сексът, всичко с него е по-различно, по-хубаво. Имаш чувство за истински мъж до себе си, а не някакъв пикльо, каквито са повечето до към 25-26г. :) Аз съм ЗА мъжете над 30! :))))))))

22.   Важното един мъж да чука като самец. Притиснал до стената без да сваля гащитеи красиво я опънал. една жена поличава оргазм когато мъжът я взема без да я пита какво иска тя.

23.   не винаги е така, преди година правих най хубавия секс в живота си с агнешко, пича беше на 23 аз съм на 27, със сегашния ми той е на 37 абсолютно не го бива оня малкия ме разцепваше хаххаха

24.   Аз съм на 29 г., приятелят ми е на 49 и ме скъсва от качествен и чест секс. Цял живот съм с него вече и с годините се научи дори да ме задоволява по-добре и стана по-активен в леглото.

25.   Нека и аз кажа - жена съм на 27, партньорът ми е на 24. Правим страхотен див и луд секс винаги когато искам и имам нужда, винаги свършвам и се чувствам задоволена. Може би с изключение на 4-5 пъти за 4 години време. Преди съм спала с различни на възраст мъже и смея да твърдя, че възрастта НЕ е от значение. Срещала съм мъже на по 40, които не знаят какво да правят и други на по 20, които те карат да свършиш за 3 минути.

26.   Получава се парадокс, младо момче няма за коя да прави секс защото е неопитен, но как да стане опитен, когато не му пускат? ! И така с редки опити чак на 35-40 започва да разбира.

27.   Защо лелите над 35г. не си седят при чичовците, а бягат при 20 годишните пикльовци? Защото всеки си търси нещо младо, а гаджето на номер 21 е много щастлив, щом не му "връзват" наборите и бяга при лапетата. Якото е, че такива момиченца можеш да си въртиш както искаш.

28.   Не бих казала че всички мъже на тая възраст са дори активни в леглото. Индивидуално е за всеки и всяка жена. Аз съм на 28 и съм омъжена за 42г мъж който е по бездарен от някой пубертет. В момента имам любовник който е на 24г и е студент. Не мога да ти опиша авторке каква е разликата между него и мъжът ми. Младите мъже са много по активни в леглото., по принцип но със сигорност има и търтеий дето на тая възраст на да ли ще ти доставят качествен секс. Вмоят случей е обратното и пича си върши доста добре работата не само в леглото а и на всякаде кадето може да правим секс. Страхотен любовник който ме е карал да свършвам по пет шест и повече пъти от един негов тек. Пенисат му е доста големичък и винаги твърд като стомана. На последак правя повече секс от колкото с домашният си търтей който освен фудбол бира и приатели не знае друго. От другата страна е по младият който винаги е готов да ме обладае и да ме исцеди до капка, като ме чука с часове но качествено. Без да се притеснявам да си призная дори мисля да ме оплоди в най скоро време. Другият ми е направил едно дете преди седем години. Сега дори и не прави опити за това. Аз искам да имам второ дете а той дори и не прави секс без кондом с мен

29.   Ха, ако коментар 28 не е измислен от някой студент - чИкИджия - съветче - изхвърли търтеят от вкъщи. Мъжът ми е по-възрастен, а ме задоволява задължително по 2 пъти на ден и иска допълнително! Не е във възрастта, а в мъжа проблемчето.

30.   Аз съм на 24 и явно трябва да търся в прогимназията или гимназията най-късно гадже (изглеждам на 15), те и без това са по-лесни, като моите съученички не ме искат.

31.   *моите връстнички

32.   Ми аз като съм на 24, пък изглеждам на 15 значи ли че трябва да си хвана момиче под 13? !

33.   Хахахаха вие сте лудиииииии :) Млади момичета, а пък с дърти мъже.... за мен лично - извратено. :)
Предпочитам да си хвана по-голям от мене ама с 2-3 години, щом съм на 20, той да е на 23, а не на десетилетия над мене ако ще и най-опитния да е...
Сериозно ли си мислите, че някой на 23 не може да ти направи густото като някой над 30??? Аз пък си мисля, че ако държат един на друг хората намират начин да си угаждат във всичко. Няма да влизам в подробности.
Да, вярно е, че младите момчета са егоисти и гледат само на тях да им е хубаво или пък искат да са с много жени... няма значение. Избери си такъв, който да държи на тебе и после го научи как да ти доставя удоволствие, ако не му идва отръки.
Не бих била с някой по-зрял (да го кажа по-меко), само защото е по-опитен. Грозно е да излизаш с някого, който може да ти е баща, дядо, чичо и т. н.
С. , 20

34.   Н 33
“Да, вярно е, че младите момчета са егоисти и гледат само на тях да им е хубаво или пък искат да са с много жени.. “
Много правилно! И затова е чиста проба губене на време да се занимаваш с дечковци. След 30 г. мъжете почват да съзряват. Аз моя мъж си го харесах като беше на 39 г., а аз 20 г. по-млада. Взехме се без да ни дреме и сме вече от 20 г. заедно без проблеми. И така аз съм цял живот с 1 мъж, докато приятелките ми се смяха много и днес са разведени жени, да не говоря колко мъже минаха преди сватбите си и пак са сами на нашите години. Живей за себе си, не за това, какво ще казват хората

35.   34, не съзравята, а да си го кажем направо - изкарват повече пари. Не се правете, че заради съзряването търсите старите, по-скоро е заради парите. След 30 започват да печелят повече. Жените си търсите кой да ви осигури.

36.   33, според мен те друго гледат - общественото положение, а не секса. Нищо, че се правят на ни лук яли ни лук мириласи и гледат да не споменават момента са парите и кариерата на мъжа. Просто по-възрастните имат повече пари. Не си мисли, че 40-50 годишните им гаджета са ватмани.

37.   36 - имаш до някъде право, но първо опитай такъв мъж в леглото и извън него, после говори. Всички, които сме стигнали до извода да бъдем с такива мъже сме били преди това с по-млади и можем да направим сравнението.
Не всички иначе избират успяли мъже с кариера. Съученичка на сестра ми има вече 2 деца от възрастен мъж, които изкарва една средна заплата. Много се опитваха да я разделят, много им се присмиваха и ги тормозеха хората, а те си родиха дори второ дете преди 1 г. и са много добро и хармонично семейство. Всеки има правото да си избира мъжа! Пълно е иначе поне толкова млади и богати мъже, но си има достатачно жени, които ще предпочетат бащата пред сина. Има си причини - и в леглото, и извън него - интелект, теми, начин на живот, ценности, а когато извън леглото ти върви връзката и любовта е съвсем естествено и секса да ти е по-добър.
Номер 35 - пълна глупост е, че мъжете след 30 г. печелили повече. Огледай се малко. Има и заможни млади, има и заможни стари мъже. Това има малко общо с възрастта - повече със семейството, от което идват, връзки, качества.

38.   Опита е много важен. Младите мъже имат предимство на по високите нива на тестостерон, свършват и след 5мин могат да почнат на ново! Това е при 20-25 годишните... Я пробвай някой на 40 да го изпразниш 3 пъти за един секс? !? ! Не мисля че дори ще му стане за 2-рия път да не говорим за 3-тия...

39.   38 - може би за общите случаи имаш право, но си има отделни мъже, които си имат по принцип високи нива на тестостерона и мисля, че точно с такива тръгват по-младите жени, не с общия случай. Моят мъж например е доста агресивен в работата и изобщо, от далеч му изглежда, че е мъжкар - не съм му мерила тестостерона иначе. Той е на 52 г. Заедно сме от времето, когато беше на 40 г. и от тогава поне на мен сексът с него ми харесва дори повече с времето. И за честотата не мога да се оплаче - на ден по 1-2 пъти, а ако сме били разделени от обстоятелствата за 1 седмица да кажем, не мога просто да му смогна. Той без секс не може и се е случвало нарочно така да си планира работните пътувания, че да има едни 2 дни между тях, в които да си наваксаме. Не сме от скоро заедно, от 4 г. сме женени и сме практически винаги заедно, освен когато някой от нас пътува по работа.
Преди него съм имала млад мъж (под 30 г. ), който не успяваше да вдигне самолета за 1 път, какво остава за повече.
Така, че от възрастта не зависи нищо, ако гледаш не общото, а отделни индивиди. И понеже не мога да спя с толкова мъже, че да ми е репрезентативна извадката, мога да споделя само личния си опит с тези двамата и е в полза на възрастния мъж. Спокойна съм и за бъдещето. Мъжът ми има 16 г. по-възрастен брат. Втората му жена е на 50 г. някъде и по това, което ми разказа за нейния опит с мъжа си, явно ще остана доволна дълго време още с мъжа си. Може би е ген, знам ли...

40.   що се обеснявате като девствени ученици тука :)... всеки си спи с който му е кеф... млад, стар.... нема никакво значение!!!

41.   Аз съм мъж, на 35 от 6 месеца излизам с момиче, което е на 25. през живота съм имал достатъчно афери с всякакви жени от всякаква възраст. и аз преди си мислех, че по-малките, не стават, но си смених мнението с това сегашното. смея да твърдя, че е най-добрата от вcички, с които съм бил. за това аз мисля, че няма значение възрастtа, а желанието. по-желан не съм се чувствал никога!

42.   Естествено че е така. Макар и че съм само на 18 години, никога не съм правила секс с някой под 25. А най- добрият секс правих с мъж на 33. Беше просто уникално. Принципно аз харесвам повече грубият секс, а това не го получих от младичките. Всеки гледа да се изфука колко може да издържи и т. н, но с по-зрелите направо нямам думи. Толкова много пъти съм свършвала за една нощ. Нямам особено голям опит, спала съм с не повече от 10 момчета, тъй като правя секс едва от 2 години, но разликата определено се усеща.

43.   Еми младите мъже как да се научат, когато момичетата на техните години пускат само на 20 години по-възрастни.

45.   Това по скоро е мания на младото момиче да преспи със много по голям от нея, че да има да се хвали в подобни случаи като този разговор тук или да докаже на себе си или на околните че може да има 10-15 години по голям от нея приятел.. разбира се, че и момчето на твоята възраст може да ти даде същото, но просто вие младите момичета ( или тези които сте писали тука ) не искате да си го търсите от момче на своята възраст, не защото сте се разочаровали от миналия ви приятел, а заради манията ви.. на 18 години и вече има опит с десетина мъже и води статистика.. на това му се вика уличница, имаш време до 45.. брой ги внимателно и после можеш да издадеш дебела книга.

46.   Имах 30 годишен приятел, който беше неуверен в леглото. На задна, най-обикновена поза каза "не знам дали ще мога"? ! Била съм и с по-малък от мен и беше по-опитен. :) Няма значение възрастта. А страстта и увереността.