Споделена история от Секс и интимност

Болести при свирка!
Здравейте, след няколко дена ще направя сефтето с проститутка, причините са много затова ще помоля да не ме питате, че ще вземете да ме разубедите (бая време се надъхвам). И така по принцип знам, че ХИВ не мога да хвана от свирка освен ако венците и не са разкървавени, но ме интересува за другите болести какъв е шанса да ми се предадат при свирка. Понеже свирка с кондом едва ли има нещо общо. Правили са ми 1 път свирка и изпаднах в голям екстаз и затова се интересувам толкова много. Все пак си мисля и че момиче от порядъка на 100лв. за час няма да е някаква мърла и т.н...
Надявам се само на компетентни мнения.

Коментари

1.   Прави свирката с кондом. Нормалните (немагистрални) проститутки не правят свирка без. Ако иска без, сещай се, какви болести е прихванала...
ХИВ не може нито тя, нито ти да хванете (кой човек с разкървавени венци прави свирки? ), но всички останали болести ДА. Почваш от хепатитите, свършваш при трипер, сифилис, гъби разни - ВСИЧКО.

Не прави секс с проститутки и случайни мадами без кондом! Точка.

Не прави компромиси с тялото и здравето си, не си заслужава!

2.   Разбира се, че може да хванеш нещо! Най-добре го направи с презерватив, за да не си блъскаш после главата..
Я.

3.   Принципът е следния. Ако работиш със скъпа проститутка тя се пази не прави свирки без презерватив, и по тази причина вероятноста да е болна от нещо е много малка. Ако пък си с проститутка която за малко повече пари е навита на свирка без презерватив, рискът е по-голям защото тя има рисково поведение.
П.П. 100 лв не е ли много! В германия съм спал със много красиви момичета за по 40 евро.

5.   О свирка от проститутка и кондом има много общо! Правят ги с кондом именно заради болестите! И от свирка без него можеш да хванеш много болести като гонорея, сифилис, херпес и хепатит В! Така че не си позволявай без презерватив!

6.   Спин може да хванеш при свирка ако има разкървавени венци или други малки ранички, които да не се забелязват. От свирка можеш да хванеш и трипер, и сифилис, и хламидии и почти всички инфекции, пази се. Високата цена не е гаранция за качество. Някои заболявания дават много по- късно прояви и увреждат организма. Аз съм за сефте от любов. И не само аз.

7.   При орален секс има риск от Човешки папилома вирус, но той е по-опасен за жените, защото би могъл да доведе до проблеми с шийката на матката. Но на практика ЧПВ е буквално навсякъде около нас, а освен това е обединително название на около 200 вируса.

8.   Номер 3 - в България сигурно това е тарифата на час, не на свирка, докато в Германия си платил 40 евро за 10-15 мин. Има разлика.

Най-елитните проститутки у нас са към 100-200 лв. на час и нямат чести контакти /кой може да си позволи/, докато красивата в Германия с тези 40 евро хонорар трябва да из... десетки на ден, за да може да преживява, докато у нас не живеят обикновенно от това. Който живее от проституция отдавна е на Запад.

Колкото до „красотата“ - тя не е толкова важна, колкото възрастта на момичето. Всичко над 18-19-20 е употребявано хиляди пъти, носи болести, за които ти е бедна фантазията.

9.   Автора:
Добре значи всичко с кондом по - добре да не се доверявам да ми правят свирка без кондом макар и цената да е 100лв. на час.

10.   Съветче...

За 100 лв. на час можеш да получиш доста, отколкото си мислиш.

Тя 100% е къпана или ще иска да се изкъпе. Малко е странно, но я покани в ранните часове на нощта (19-20). Така вероятността да идва от друг клиент е минимална.

Какво можеш да правиш без кондом и да не се заразиш - всякакви ласки по кожата, да гледаш, да пипаш, да лижеш дори, но само по кожата, гърдите например. Никакви целувки в устата, а останалото с кондом.

Така пазиш и себе си, и момичето.

И не само с проститутки съблюдавай тези правила, но и с всякакви случайни момичета от дискотеки и т. н. - първо в банята, после кондома...

11.   В Брюксел на витрините до гарата е 50 евро за 15 мин и трябва да изкарат 900 на смяна.

12.   18 клиента са това на ДЕН, номер 11! Мухаааа!!! Нашите имат най-много 1-2-ма, ако имат късмет!
Иначе, хубавите и младите отдавна са на Запад, в страните, където е легален този бизнес. У нас само изхабените, но... за свирка - стават.

14.   Автора:
Стоя си аз наливам се с уиски и се опитвам да се престраша да извикам някаква фея ама нещо не ми стиска. Ами ако излезе някаква мърла гадна грозна дето да не ме кефи. Пфф след малко ще се напия май ще оставя за друг ден, има време сам съм вкъщи поне 1 седмица така, че ще го поотложа. Иначе мерси за съветите ще ги използвам.

15.   Пич, от 18 годишен посещавам проститутки, паралелно с гаджетата които съм имал. Сега съм на 32 и почти женен и продължавам от време на време.

Чукал съм от магистрални циганки за 15лв. до уж елитни курви за 150лв. за час. На може би 1/3 от проститутките /без циганките/ съм го подавал без кондом в устата. Имай предвид, че най-често момичетата изискват допълнително заплащане, в порядъка на 20 до 50лв за това. Има и момичета, които правят всичко с кондом. В смисъл даже и да искаш да си платиш, те се пазят и отказват.
За всички тези години единствената болест, която хванах, дойде от дупето на приятелката ми, която редовно чукам анално. Някакви бактерии "фаекалис хххх", който излекувах с двуседмично антибиотично лечение.
Така че съвета ми е викай си момичето и се забавлявай.

16.   То и от целувка с език може да се хване почти същото. Свирката все пак е вид целувка, не е проникване във вагината.

19.   Тази нощ отидох при една проститутка и се навих да ми прави свирка БЕЗ презарватив. След това разбрах какви моге да са последствията. Направих огромна грешка, моля да ми помогнете с нещо, с каквото и да е, дали може да съм хванал някакви болести. В момемнта съм адски паниран и не знам какво да правя, затова моля да ми помогнете с каквото и да било.

21.   Каква е гаранцията, че от проститутка, на която й плащаш 50 лв за свирка без кондом и периодично всеки месец се преглежда, пази и прочие, каква е гаранцията че друга от някоя дискотека при която с всеки различен прави свирките без кондом, не си прави прегледи и прочие, каква е гаранцията, че тя не е заразена. Според мен трябва да се кара малко по-спокойно. И аз бях като теб, на компаньонки, свирки с не знам си какво, после си хванах приятелка и няколко пъти по-малко без презарватив го правихме, а мен на следващите дни ме сърбеше члена и си мислех, че ме е заразила с някаква болест, със спин и прочие, а то просто не бях свикнал, разбира се не го правехме от вратата за краката, но ето здрав съм и тя ми е приятелка все още след година близо и все като стигнехме до секс и неща в началото, аз си мислех, че ще се разболея и ми спираше и възбуда и всичко. С компаньонки работата е същата, карай си го по-спокойно и свирки без и каквото ти скимне, прецени момичето обаче, ако е някоя долна ц.... нка, няма смисъл, не прави грешки, но ако е някоя друга рискувай, шансът да хванеш някоя неизлечима болест е 1 : 100 00 0 няма смисъл от излишно напрежение, в дискотеките момичетата са й по-опасни дори, защото някой и си се чукат без пв, а компаньонките никога

22.   Аз съм сутеньор. Мога да ви кажа че момичетата най-често боледуват от анален секс без презерватив, а не от орален!

23.   Свирка с кондом - то се губи цялото удоволствие. Споко, болестите които могат да се хванат от свирка са главно за мацката.