Споделена история от Секс и интимност

Какво ми има - сексът се промени
Имам приятел от 10 месеца, много се обичаме. От дълго време правим секс , но имаме проблем. В началото сексът беше хубав поне за мен. След известно време забелязах че на него не му харесва , а преиграва. Та основният проблем е, че когато правим секс след 5 минути аз свършвам и после се налага да му правя чекии или да му духам. Искам всичко да е прекрасно какъв е проблемът , кажете ми.

Коментари

1.   Може да сте си омръзнали.. и аз съм с моят приятел от 10 месеца и мога да кажа, че той е първият мъж в живота ми... И сексът ни става все по-добър.. опознаваме се постоянно какво се харесва на другия и какво му доставя удоволствие..

2.   Проблема е в това, че питаш нас. Ако беше достатъчно смела директно да попиташ него и да приемеш отговора, нямаше да има проблем ;)

3.   СТ1: Правете го по-силно по-бързо и в различни пози и да видим дали щя има проблем.

4.   От какъв зор се НАЛАГА да му духаш? Какво пречи да продължите със секса след като си свършила? Поне едно хубаво свойство имате жените, че можете да свършвате по 50 пъти без да се налага прекъсване на действието, и ти точно от това да се лишиш?

А, и също така щом приемаш нещата, че се "налага" да правиш каквото и да било (без значение свирки или друго), значи изобщо нямаш представа как се прави истински хубав секс. Нищо не се налага в секса, всичко става от само себе си.

Кубрат

5.   Благодаря много за саветите :)

6.   Кубрат е прав, просто продължавайте. Още много пъти ще свършиш. Или той нежелае повече да се труди и предпочита да си лежи и ти да му духаш. Това вече е съвсем друго. Причината май е в него. А ти само поведнаж ли свършваш. Жените можем помного пъти да свършваме. Не се ограничавай само до веднъж. Много губиш от удоволствието си. Накарай го да се движи в теб и пробужда оргазъм след оргазъм. Успех!!!

7.   Може би авторката има предвид, че проблема е, че много бързо свършва и приятеля й не е задоволен и за това се "налага" да му духа докато не свърши и той... Просто не се е изразила правилно, но съм съгласна с Кубрат. В секса всичко си идва от само себе си. Та така... както казаха другите, продължавайте да го правите, от втория оргазъм още по-хубаво ще ти стане, така че не се отказвай на петата минута след като свършиш ;P

8.   Когато един мъж клати доста време - губи енергия,
съответно и члена му не е толкова твърд както в началото.
Появява се скуката от еднообразното клатене и задължението на мъжа да задоволи жената /според жените/
Навярно след като си свърши задължението, предпочита да достави удоволствие и на себе си като ляга по гръб в очакване на чикии и духане от страна на партньорката.
Удоволствието в случая е несравнимо с онова хамалско клатене, тъй като е релаксиран, отпуснат и съсредоточен в експлозивния момент която жената му поднася.