Споделена история от Секс и интимност

Проблем при мастурбиране
Аз съм момче на 14 години и започнах да мастурбирам когато бях на 13. Тогава изобщо нямах семенна течност (не бях съзрял полово) и реших че имам проблем. Сега обаче се появи... но проблема е че открих нещо нередно. С мой приятел си споделяме и той ми каза че има нещо от типа на "изригване" и след това течността потича бавно... но аз имам само малко течност и никакво подобно изригване... Нормално ли е? Как е при вас?

Коментари

1.   Аз започнах на 15 да мастурбирам и имах малко сперма... но сега съм на 17 и имам нормално.. и за изригването... така че изчакай още 1-2 години ще имаш повече и ще "изригваш"

2.   И аз инам нещо като изригване, но пък като имаш повече сперма, потича малко всеки път като се възбудиш.

3.   Нищо ти няма. Като ти пораснат топките ще произвеждаш по-голямо количество семенна течност. Нищо ти няма.

4.   Нищо ти няма пич! всяко нещо с времето си ;)
М21

5.   При повече сперма по голямо изригване, така че чаакай!

6.   Еми то е така. Изстрелване. Като се правят деца, при свършване, изстрелва се спермата, за да може да стигне по навътре във вагината на жената и да е колкото се може по-навътре в нея. И само един сперматозоид стига до целта. И един сперматозоид за да стигне до яйцеклртката има да си поплува... и то всякаш плува в желе- трудно му е, така че за това е тва изстрелване ;)

7.   аз почнах на 12 нищо ти няма

8.   Ако лъскаш по 3-4 пъти на ден нормално да има по малко сперма

9.   Късате се от чикй, пък после нямате сперма.

10.   Изчетох коментарите до момента и като цяло съм съгласен, но има нещо, което още не е споменато-отделеното количество сперма зависи от няколко неща, между които здравословно състояние, употреба на цигари или алкохол(или наркотични вещества разбира се), изминало време от последната еякулация и ниво на сексуална възбуда в момента на свършването. Относно последното естествено, че няма да си толкова възбуден от мастурбацията колкото от секс примерно. Освен това си още на 14, а както знаем момчетата съзряват полово малко по късно, така че спокойно и с члена напред!

11.   Аз започнах в 6 ти клас, винаги е различно. По принцип когато ми е по-продължителна ерекцията от рода час, 2, 3... тогава хвърлям най-много сперма. Няма природен закон за "изригването", обикновено при едно спермо отделяне се изхвърлят от 2 до 5-7мл. семенна течност (не си измислям, чел съм го в ученик за медици).
Но съм имал случаи и да изхвърля повече течност. Една колежка я разцепих 3 часа и 35 минути и накрая цялото й лице го направих бяло. Най-малко 10-15мл. бяха... :)

M. 22

12.   Аз съм момиче и също изригвам при мастурбация, опръсквам всичко.

13.   Споко пич, ще започнеш да произвеждаш повече, просто намали чекийте.

16.   Колкото по често се празниш толкова по малко е спермата
съответно ако се ваздържаш да кажем една седмица ще имаш повече сперма в запас и тя ще изригне.