Споделена история от Секс и интимност

Мъжът ми не се изпразва
Здравейте, имам ужасен проблем. Омъжена съм отскоро, преди това докато бяхме гаджета правихме секс всеки ден по няколко пъти. Още тогава ми направи впечатление, че мъжът ми е много издръжлив около 30 час сигурно, но не се изпразва. Не съм говорила преди това с него за това, тъй като имаше пъти, в които е свършвал и не съм се притеснявала толкова. Откакто се оженихме обаче, сексът изведнъж престана, няма любовница или нещо такова правим ремонт на апартамента и той по цял ден е с мен, оправдава с това, че е изтощен и други проблеми. Но освен всичко друго забелязах, че не се е изпразвал с мен последните месеци. Не може да ми даде обяснение, съгласен е за вбъдеще да отидем на лекар. Според мен той има сериозен проблем още преди да се запознаем. Не мога да разбера на какво се дължи това негово несвършване, всичко си правя като хората и досега с предишни партньори съм нямала такива проблеми. Т.е проблема не е в мен. На какво мислите се дължи? Извинявайте за дългият пост, но ако някой знае и сайтове с възможност да задам въпрос на специалист, ще бъда много благодарна.

Коментари

51-58 от 58

54.   Аз имам същия проблем. Чукам жена ми по 2-3 часа на вечер, но трудно свършваам. Предполагам че е от дългото задържане за удължаване на половия акт. Ако правите продължителен секс можете да го разделите на две части - едната с по-бързо свършване и след това продължение до евентуално второ свършване. При мен това определено помага :)
Освен това съм забелязал че ако правя всеки ден продължителен секс (например повече от седмица без прекъсване) просто мат'ряла намалява и направо си пресъхва :) Определено по един ден пауза на периоди от 2-3 дни постоянен секс действа благотворно :)

55.   Проблема му е психологически. Ако се отпусне ще бъде всичко наред.

И аз съм така, когато съм за първи път с жена ми става трудно и не мога да свърша, когато мине 1 седмица и се чустваме добре заедно ми става лесно и свършвам за 10 минути :-)

Физическите усилия като фитнес повишават тестостерона и съответно желанието за секс. Пробвай да му дадеш 200-300 грама алкохол това ще го отпусне и виж как ще е.

57.   Сигурно си е намерил друга. Опитай да го свършиш с дупето си. Ако пак не стане.... сещаш се

58.   Не се изпразва - друг път, просто бие чекии, а ти не знаеш! Нещо не му е готино с теб, това е!

60.   Колкото и да бие чекий, номер58, винаги ще изхвърля сперма, може да е много малко но се изхвърля поне една две капки, ако въобще няма семенна течност, то тогава има някакъв физиологичен проблем.

61.   Доста късно се включвам в темата но прочетох внимателно и разбрах точно проблема. Човекът взема някакви стимуланти за секс, не може да заспи и членът му да е в ерекция без да е вземал нищо. Най вероятно има любовница и за да се представи добре в къщи си взема хапче от което му става ерекцията но иначе е изтощен и няма сперма за изпразване. Другият вариант е да има някакъв медицински проблем и да няма сперма но тогава той сам би търсил лекарите да му помогнат а доколкото разбрах той си трае.

62.   Понякога и аз не се изхвърлям, а свършвам, но тове е повече до един вид самоконтрол. Щом държи толкова, занчи определено не е без някаква помощ (нали се сещаш, че повечето особено като сме млади и ни трябват точно 2 минутки), било то да свършва предварително, някакво хапче или просто да се пристяга (има си техники). ЛИчно при мен е дост аглупаво, когато ми го направят на проблем. Няма да правим бебета все пак. Кажи му, че искаш да знаеш защо е така и ако той избегне темата, не я засягай отново.

63.   Номер 11 е най точен от всички... Аз съм на 25 години, ходя на фитнес от около година и половина... в началото когато тренирах за сила с МНОГО килограми, постоянно бях възбуден и нямах проблеми в секса(когато тренираш с много тежко отделяш огромни количества тестостерон)
Когато смених начина си на трениране с малко килограми за да отделям повече хормон на растежа и да чистя мазнини, станах доста по... спокоен, грижовен, мил и тн. Също така започнах да свършвам ааааааааадски бавно....
Смених начина на трениране отново с много килограми за да си възвърна старата форма и всичко лека по лека се оправи.
Не искам да кажа че трябва да ходите на фитнес за да ви става и да свършвате(дадох го като пример), а просто трябва да се обърне внимание на нивата на тестостерона.

51-58 от 58