Споделена история от Секс и интимност

Секс в гората.
С жена ми често ходиме на разходка в една планина близко до София. Решихме да отидем и днес, като се включим в почистването и. Та както и да е поразходихме се и седнахме да похапнем на една закътана полянка. Беше слънчево и жена ми реши да понаправи малко тен. Свали анцуга и тениската и остана само по прашка. Виждал съм я гола хиляди пъти, но този път незнам какво ми стана. Само за няколко минути се възбудих здраво. Като го видя, жена ми само се охили и предложи да влезем в гората. Правихме невероятен секс. Сега докато аз пиша тя влезе в банята за един душ и ми каза да яч акам в леглото. Ако някои от вас са имали подобни изживявания, моля споделете.

Коментари

1.   О боже, с жена ми сме го правили хиляди пъти. Живеем в планински град и винаги се възползваме от това. А сме и нудист. Дали ще е в планината или на плажа във водата, винаги сме си диставяли желаното удоволствие. Особенно възбуждащо е, че някой може да те види или наблюдава от някъде.
М46, Ж42

5.   Секс сред природара -> това според мен наистина е невероятно изживяване и от доста време ми е мечта да го изпитам! Поздравления, и опитайте пак!
Момче/20г.

6.   Поредният чикиджия, който има фантазии за нещо подобно и очаква с нетърпение някой друг да "сподели" историята си, за да има матр'ял... :х

Палав Мечок

7.   Богата фантазия.... ;)

8.   Няма лошо.

9.   Ами ходете по-често в гората, сега му е времето, пък и няма сняг!

10.   Номер 1, ама вие във водата пред хората ли?
Сексът на чист въздух е наистина страхотен! Ей само заради това дори си заслужава да се премести човек в планински район.

Да споделя нщо смешно поне. Преди месец имаше хубаво време и се бяхме усамотили в близката (блазе ни :)) горичка. И в разгара на нещата от някъде изникна един индивид, мина най-невъзмутимо покрай нас и се спря на 3 метра по-надолу да зяпа езерото от високо! Ей на тва му викам темерут :) Аз исках да потъна в земята!

11.   Защо го обвинявате човека, че е чекиджия? Какво странно има в това, което са направили? На вас не ви ли се случват такива неща. За мен това даже е скучно. Правили сме го хиляда пъти.

13.   до 11: напротив, правил съм го и то неведнъж и не ми се струва ненормално, но въпреки това статията ми "мирише" на огромна измишльотина, просто си личи :)

14.   Номер 10, че кво пречи? То под водата не се вижда много-много кво правиш :-) Десетки пъти сме го правили в морето във водата на метър-два от други хора. Просто няма да пъшкаш много и два е...

Кубрат

15.   Секс на открито съм правила десетки пъти- няма нищо особено. На плаж, в гора, на полянка, че и в съблекалня на басейн. Това са все хубави неща. Авторе, не се чуди- все в този дух! Разнообразияването в секса води до доволство и до по-сполтен и задружен семеен живот.

16.   Аз пък веднъж на морето бяхме с жена ми и една нейна приятелка. Ние сме нудисти и ходим на тези плажове само и се чувстваме идеално. Влязохме да се къпем, а беше 07. 00ч. сутринта през август, топло и тихо. Жена ми влезе по-навътре, а ние се плацикахме на прибоя. По едно време тая мадама каза "Сега ще те сборя! " и се метна върху ми, като това ме възбуди много. Влезнахме малко навътре и както се боричкахме, аз я сграбчих отзад през раменете, а тя така се нагласи, че проникнах в нея. Тая започна да се смее на глас и да крещи, а аз се учудих, че е толкова смела. Трябваха ми само тр-четири минути и бях готов... Нито жена ми разбра, нито онази се разсърди, че стана само за три-четири минути... Беше супер изживяване...

17.   Ние е с жена ми много обичаме да го правим навън. Примерно когато сме на почивка в планината не пропускаме. Сексът на открито е невероятен!

18.   Историята трябва да е в отдел измислени! ;D
OMG

19.   Защо ОМГ бе номер 18? Какво странно виждаш в това човек да прави секс сред природата?
Моят първи път дори беше на самотен плаж вечерта, луната осветяваше много готино телата ни, беше страшно възбуждащо.

20.   Веднъж бяхме на плажа с жена ми - ние сме нудисти, ии видяхме едни скали точно зад самия плаж. Е по добър секс не съм правил, толкова ми беше добре, а и тя самата се възбуди много, че сега когато ходим на море гледаме да спотаем някуде

21.   Ние пък с любовника ми не сме нудисти, но почти винаги го правим сред природата, поради липса на терен, но си нямате на идея какво изживяване е да се гоните чисто голи сутрин рано по поляните, когато слънцето току що е изгряло и се носи аромат на различни треви...

22.   Еее върнахте ме години назад. Аз съм жена и съм го правила в една градинка. Това бяха едни от първите ми контакти. Беше страхотно.

23.   С приятелят ми го направихме на една пейка в гората, самото чувство, че някой може да мине и да ни види беше жестоко.

24.   Хващате 204 и на Искъра препоръчвам там наистина има доста удобни места ;)) ;дд

25.   И аз бях пуснала такава тема, ама ми я няма. Аз мнооооого искам такъв секс, ама не мога да си навия партньора, малко по-срамежлив е и... не ще на теферич. А аз се възбуждам само от мисълта.

26.   Няма лошо.

Ел:)

28.   това са напълно нормални неща между двама души.моята жена навсякъде ми го пипа когато сме двамата и се доще.правила ми е свирки къде ли не ,не се възмущаваме от никой .все пак сме семейство.е гората е добре а най добре е на басейн през дена в дьлбокото или във морето на плажа .там е най яко

29.   Пък аз съм го правил на улицата, на паважа. Бяхме се накъркали с мадамата, а и по това време имаше режим на тока. 2 ч. посред нощ, тъмнина, кьорав човек, какво друга да правим освен да пробваме и тая щуротия.
П.С. А на любителите на горския секс мога да кажа само едно: Внимавайте с кърлежите!!!

30.   Преди двайсетина години след един рожден ден отидохме в гората с мой женен колега.Щяхме да изкърти предната седалка на колата от клатене,тогава стигнах за първи път до оргазъм, хубаво си е сред природата.

31.   Има комари, мухи и други буболечки.... , а и няма къде да се подмиеш.... , не ми харесва!

33.   През есента на 1999 г. правихме такова нещо с жена ми, много е вълнуващо!

35.   Браво на вас хубаво е като се отпуснеш.

36.   С приятеля ми почти всичките пъти сме го правили навън сред природата, защото нямаме къде да спим :) Заедно сме от есента, така че сме го правили и през зимата, добре че беше топло. Аз му викам, че сме някакви survivor тип :D

41.   Веднъж с жена ми отидохме до Велинград за 2 дни. Много и се чукаше. Прояви желание и за секс в гората. Даже бяхме се натъкмили, тръгнахме към горичката и взехме обувки за секс, ама не открихме по-потайно място и се отказахме. Сега виждам, че само сме се страхували. Трябвало е да направим шоуто, в това е тръпката. Иначе в хотелската стая я спуках на задна. 4 пъти за 2 дни.

43.   Много сте ми смешни гражданчетата как се вълнувате от природата. Живея в една местност в един от големите градове. Уж е вилна зона ама мен ако питате си е чисто село... Та тук има природа на килограм, бубулечки, таралежи, щипалки, паяци трънки и сухи треви... и ебачи дал бог. Идват денонощно завират се по скътани места около вилите в гората. Плашат децата. Колко пъти децата ми налитаха на такива. Отдавна вече не играят сред природата. Ненаебаха се хората сред тая пуста дивотия. Да ми влезе пръчка или клечка в г... а докато правя секс. Да ме полази бръмбар по пеперудата, да ми се забие кърлеж. Да се изпотя и да полепна прашуляк и иглички!
? Да нямаш къде да се измиеш и да повториш с наслада любимия си. Моля ви се. И не, не ме кефи някои да налети на мен. Секса е нещо много интимно и нямам нужда от публика. Слава богу не съм имала до сега и партньор които да желае това.

46.   ОМГ супер сте!!! :D

48.   а горския? а мечката? а?

49.   Ох,така ви завиждам на всички коментирали.Жена съм на 47г,омъжена от 25 и колкото и невероятно да звучи не съм правила секс в гората,на плажа,в морето,в кола,на пейки изобщо никъде освен в леглото,дори и кухненската маса не сме пробвали. И не е защото не съм искала,просто моя е толкова задръстен,че ми се реве чак,ама нищо не мога да направя,не иска и това е.Затова само чета и завиждам на всички случили на партньор,а аз просто умирам от скучния и не особено добър секс в къщи.

50.   Н 49, някой почивен ден го зaпочвaй от сутринтa, кaжи му, че днес ще прaвите туризъм у домa :). И зaпочни дa му покaзвaш кaто добрa домaкиня цееелият ви дом, от всички ъгли.
A... и внимaвaй с гaрдеробa... скоро обърнaхме нaшият, уф боли дa ти кaжa, но беше зaбaвно.

52.   Накарахте ме да се усмихна! Моят първи път беше в гора. Не беше планирано, просто го изпращах и то стана. Правила съм го и на пейка, Но в легло си е съвсем друго нещо.
Момиче, 16

54.   Е перфектно и на мен ми се е случвало и е забавно и е интересно. Щом ви е било хубаво значи всичко е супер. Радвайте си се и толкоз

55.   В гората се таковат основно пубери, които няма къде другаде да го правят. Хората са измислили леглата