Споделена история от Секс и интимност

Да го правиш с любимия човек...
Здравейте. Момче съм на 20г. И все още съм девствен. Няма никога да избързвам, да ходя по проститутки, а ще чакам половинката си :)
И понеже казват, а и аз съм на това мнение, че секса е най-хубав, когато е с любимия човек, с човека, когото обичаш.
Та искам да споделите. Кажете, обяснете наистина какво е чувството, как го виждате, как го усещате, наистина ли е толкова хубаво, когато е с този, който обичаш?
Опишете подробно колко е красиво. Интересно ми е как ще го изразите с думи (ако наистина може да се изрази с думи)
Това е някакъв вид споделяне, кой как го вижда, интересно ми е кой как ще го опише, тъкмо ще си проличи и кой има писателски умения :)
И пишете, моля вашият пол и години, но годините не са задължителни.
Нека да видим, кой как ще изрази с думи, това чувство. :)

Благодаря ви :)

Коментари

1.   Според мен правиш грешка най хубавия секс е секса от привличане, а не от любов. По добре ходи по пруститутки и си хващай момичета само за секс и ще видиш че тогава е по сладко!

2.   Здравей!
Момиче съм, на 20. При мен първият път определено не беше с любимия човек, а с един нещастник, за който не искам и да си спомням:D
Но след това срещнах приятеля си и мога да те уверя, че сексът с любимия човек е най-хубавото нещо на света. Ако няма чувства и не ти пука за човека, с когото го правиш, сексът е просто едно лашкане и нищо повече. Но когато си с любимия човек и виждаш как те гледа, колко е щастлив да е с теб, как те докосва... Всичко става много по-естествено и дори не се замисляш за това какво правиш, просто ти идва от вътре и винаги е правилното нещо. И най-вече когато имате връзка и виждат как те гледа, дори когато сте на обществени места да кажем, направо се побъркваш и нямаш търпение да се приберете:).
А и когато си влюбен виждаш човека до теб като съвършен, може би това е тайната:)

Едно влюбено момиче:)

3.   Ейй номер 1 не съм изобщо съгласна с теб и кой ти каза 4е когато има любов няма привли4ане?? !!!
Ина4е по въпроса ти - не мога да изразя мнение, защото и самата аз не съм го правила, но това, което мога да ти кажа е че без любов нещата се обезмислят, защото да се отдаде6 на някого е наистина специално и трябва да е на някой на който държиш : ) А по въпроса с проститутките абе кво да се раправям с номер едно- разли4ни хора, разли4ни разбирания, но като гледам ти не си като него за ккоето евала : ))

4.   Не влизам в списъци за стандартни критерии и категории. Опитвам да създавам свой. Всеки човек е вселена. Общественото мнение е вид норма(правило) което се създава от хора, а те са много и различни, всеки със свои критерии. Усещането за физическа зрялост и готовност да правиш любов, не винаги съвпадат с чисто физическата възможност това да се случи. За да не се стига до крайност относно разбирането за сексът и любовта, хубаво е човек да се чувства сигурен и спокоен с този които е избрал да го направи за първи път. Как се получи при мен? Красиво, доближаваше се на 90 %до това което рисувах в съзнанието си относно този акт.
Вариантите да опознаеш сексът са два, най общо казано. 1. като чисто физически процес на проникване.
2. по пътя емоциите и красивата идея, че сексът е нещо красиво( носещ наслада и удоволствие) когато е изпълнен с когато е изпълнен с трепет, уважение към човека с когото си и не на последно място желанието да доставите красота на телата си. Любовта ида или преди това, или бавно и полека след това.
Жена, 31

5.   До автора;Предлагам и ти да изявиш писателския си талант споделяйки с думи това което би искал да сътвориш физически