Споделена история от Секс и интимност

Какво мислите за мъжете без връзка?
Какво мислите за мъжете, които поради една или друга причина цял не живот не могат да имат връзка и са принудени да ходят на проститука, за да могат да правят секс?

Коментари

1.   Мисля, е са ощетени от жените и от времето в което живеят.

Доста хора го наричат несправедливост на съдбата, но не е точно така. Много от жените се насочват към охолен и сигурен живот, но това ли искат всички в действителност? Ако си паснат по характер и разбирания, ако се смеят и плачат заедно, защо да не са заедно ако си допадат? Парите ли цял живот ще диктуват чувствата?

Мъжете винаги ще ходят при проститутки, защото всичко, което е по изкуствен начин и извлича материална облага, може спокойно да мине за неофициална проституция.

Всички гледат като роботи и правят едно и също

2.   Че дограмата им хлопа.

3.   Че са много по-свестни от хората с връзки, защото жените са глупави и все се захващат с гадняри.

4.   Не е нормално 1 час да не отделиш да си с нормално момиче, но за проститутки и време и пари да отделяш.
Проблем с общуването!

5.   Че не знаят как да се държат с една жена, не се съобразяват какво говорят и колкото и да е търпелива тя чашата и прилива и го натирва. И той горкия вместо да вземе да се затрогне отива при проститутка за по-лесно. Амиии къде ти да се мъчи с такива сложни неща като романтика и чувства заради едно сваляне на панталона, така по-лесно-плащаш, сваляш и са мащаш

6.   Мисля, че си имат основателни причини за това и не е задължително да им хлопа дъската. Излез навън и преброй с колко от минувачите би си леганал/а. Освен това не всеки е способен на връзка и разделите на тия с връзка го доказват. А а на някои им е по-добре без връзка.

7.   А пък може и жените да не ги харесват заради външният вид.

8.   Връзката с жена ли е критерий за успех и просперитет в живота? Връзката е подражание, да правим като хората, за да не ни мислят, че сме нещо по-така.

Хората, които са били значими и съществени за живота на едно общество по принцип са били самотници, непризнати, хулени и осмивани. Такива са били повечето откриватели, народни будители и революционери.
А тези с връзките както казваш ти обикновено са умирали под чехъла или женската фуста, нахранени вкусно с постна яхния, край която се е носила миризмата от близкия нужник.

9.   Зависи от причината една или друга е много общо казано. Но като цяло имат някакаъв проблем

10.   Аз мисля, че такъв тип мъже трябва да бъдат по-уверени в себе си и по-упорито да търсят подходящата половинка, защото тя е някъде там и може би се чувства по същия начин-отхвърлена и пренебрегната!
За протокола аз съм момиче на 15 години :)

11.   За себе си ли питаш?

12.   Мисля, че трябва да отделят повече време, да ходят по срещи, запознанства, да оптват да изградят връзка с непроститутки. Възможно е, ако силно вярваш.

13.   аз съм години сам... не съм ходил по проститутки, не че не мога да си го позволя.... а просто няма да намеря това от което имам нужда, а то е не просто секс, а топлина.... но, тия които ходят го правят заради много причини... не ги съдя...

14.   Че нещо не им е наред....

15.   Да за себе си говоря. Установил съм, че повечето момичета с удоволствие ме имат за приятел или пък ме използват за да им върша услуги. За първи път го правих с проститутка. Наскоро бях влюбен в едно момиче, но тя си има приятел и ме отряза. Честно казано вече не вярвам в любовта. Иначе коментара на номер 10 най-ми хареса. Въпреки, че реалноста не е точно такава (и все пак благодаря за топлите думи напомниха ми времето когато бях на 15 )

16.   Мисля, че си изживяват живота непълноценно.

17.   А бе номер 4, нали и "нормалното момиче" трябва да иска да отдели същото време на ухажора си, че да се получат нещата... И пак не е сигурно...!
За тази работа трябват двама души, които да мислят като един.

18.   Номер 16 при някои психиката и/или външният вид са такива, че и да искат не могат да имат връзка.

Автора

19.   Абе номер 2 имай малко повече съчуствие, ако ти беше на мястото на един такъв мъж нямаше да ти е много забавно нали?