Споделена история от Спорт и красота

Корем и паласки
Здравейте! Момиче на 16 години и половина съм 1. 59 висока и тежа 53. 5 кг.. Харесвам си всяка част от тялото без корема и паласките от страни както ги наричат някой "любовни дръжки".. Януари месец тръгнах на фитнес бях 59 кг свалих около 5.. 6.. кг.. Но корема и паласките не се махат да изчезнали са 10 см от корема но как да го сваля напълно.. :х.. Писва ми вече краката са ми много хубави и като ми излязат паласките и ми пада самочувствието.. :х.. Как да премахна корема и паласките???

Коментари

1.   Хм, и аз съм в същото положение, но за да свалиш корем и паласки трябва да имаш силна воля. Аз един път успях и след месеци отново си ги върнах. ;D Тайната е във спорта и хранителния режим. Тичай! Най-вече за да махнеш паласките трябва да тичаш! За корема ти предлагам коремните преси. Ще го стегнат. (: Прави коремни преси на ден сутрин и вечер по 100, тичай на пътека ако имаш у вас или на свеж въздух навън в парка по 20-30 минути и ще ги разкараш. ; ) За храната - Яж от всичко, но в умерени количества!

2.   по 200 коремни преси и за 2/3 дни си готова

3.   Не е всичко до фитнес. Аеробика трябва или упражнения. Потърси, в интернет има много. Завъртания на кръста, задължително коремни преси и други. ;)
Късмет! Дано след някой друг месец да напишеш как са намалели. :)

4.   Ядеш много, това става само от ядене

5.   Само с упражнения за корема и за паласките, там поначало най лесно се качва и най трудно се сваля.

6.   Ами то това зависи и от яденето.. не яж хляб, ограничи сладкото.. не яж и пържено... и след 1 месец ще видиш че ще има и по - голям напредък.. а също можеш да се сложиш и на 90 дневна диета.. много е ефикасна.. за 2 месеца.. една моя позната свали 14 кг.. и казва, че дори не изпитва глад.. корема зависи най-много от яденето :))

7.   Номер две се изказа неподготвен(а), паласки и корем се свалят най-бавно и трудно с месеци, дори години са нужни за добър резултат.

8.   Авторката : Искам да кажа че от 2 месеца не ям хляб.. Ям по 1 2 пъти на седмица.. Не обичам сладко.. Ям много рядко.. Но много обичам пържени неща.. Като (пържени картофки, печено пиле, пици и т. н.. ) Това е проблема.. :х.. И всичко отива в корема никъде другаде само в корема.. :х :Д

9.   Номер 2. Де да ставаше за 2/3 дни... Правя по 300 всеки ден вече в продължение на седмица и още си стоят, само мускулна треска имам. :Д Но продължавам и дано до края на юли да стане както искам. А иначе от другата седмица започвам с бягането и карането на колело! :)

10.   Здравейте, Първо да уточня: никой не се е изказал правилно и всички те подвеждат! Има едно правило - корем се сваля в кухнята! 30% фитнес и 70% ядене! Най-важно е какво ядеш, кога го ядеш и по колко ядеш. Коремните преси и завъртанията тренират мускулите, а не подкожните мазнини ( които ти не искаш ). За да свалиш подкожна мазнина тренировката трябва да е АЕРОБНА и да е поне 30-40 мин. умерено темпо. В началото се изразходват въглехидратите, а след като те свършат почват да се изразходват мазнините като източник на енергия! Обобщено: аеробни тренировки: бягане, скачане на въже, колело, аеробика и т. н. подходяща диета ( ДИЕТА, а не гладуване), въглехидратите се приемат в ранната част на деня и трябва да НЕ са от сладки неща, бял хляб, пържени картофи и т. н.... овесени ядки, кафяв ориз, пълнозърнест хляб и т. н. са препоръчителни.. плодовете също, но не прекалено много.. до около 300 грама на ден. Гледай да ядеш по-често и малки порции. Ядките също са препоръчителни до 50 грама на ден. Поздрави,

11.   Водата също е много важна за организма и спомага всеки един режим в него, включително и правилното разнасяне на мазнините, които са нормални за всеки човек. Трябва да се пие много вода. Аз съм на 15, висока съм 163см. Килограмите ми определено са малко, но това е структура. Тежа 45кг... Само за протокола, майка ми е тежала малко повече до двадесет и шестата си година, така че ме разбирате, защото се дължи на тънки кости. Така де... Водата е много важна. Аз имах корем, но вече почти изчезна. Точно сега не спазвам диети или нещо подобно. Имах период, в който ядях само сурови зеленчуци. Хората, които го правят постоянно, се наричат суровоядци. Аз не съм, просто е хубаво да даваш почивка на организма си. След този период бях отслабнала, а сега просто ям често, но малко. Така и трябва. А пия минимум 3 литра вода на ден. Препоръчвам го на всеки и определено има резултати. Успех и на теб. Пропуснах да кажа, че бягам и танцувам, но бягането не го правя толкова редовно, колкото танцуването, което правя всеки ден.

12.   Авторката : Проблема при мен е че не пия много вода.. Не мога не ми се пие.. ако изпия 500 гр на ден това ще е постижение.. Имало е и дни в които изобщо не пия вода.. Ако е сок окай мога сигурно 3 кг да изпия но вода не ми се пие.. И не знам какво да правя.. Лятото свалих корема и малко ми остана.. Но пак се отпуснах и ся пак.. старата песен на нов глас..

13.   Номер 2 пълни глупости говориш, скрий се. Трябва да тичаш или да скачаш на въже да правиш упражнения за корем и ще го намалиш за 1 месец, но трябва постоянство

14.   Оф всеки си пише квото си иска! Номер 10- 20% спорт и 80% храна*, а другите.. аз точно паласките ги махнах най-лесно за 2-3 седмици ми изчезнаха, та сега помен няма от тях. Не ядеш много сладко и готово. А аз от миналата седмица тичам и за крака и седалище, че лоша работа, но определено паласките първи изчезнаха! ;д

15.   №14- При всеки е различно! На някои хора по. бързо им отслабват краката, на други корема, така че и ти се изказваш неподготвено! Аз мога да ти препоръчам тичане!

16.   Аз тренирам редовно, правя кардио, не се храня с мазни и вредни храни, но така или иначе имам леко отпуснат корем.

17.   То човек трябва да завърши едно висше, специално за това да е наясно как да тренира правилно и с какво да се храни, за да изглежда добре. Но все си мисля, че зависи много от отделният организъм и се съмнявам, че за всички е възможно да изглеждат добре и в същото време да не гладуват. "Здравословната" храна не е вкусна, а за да бъде ефективна една тренировка трябва да е натоварваща т. е. след нея да се чустваш като пребит. Както казах, зависи от човека. Например, моето тяло е предразположено към напълняване, ендоморфна структура. Ето например, за мен е много по-трудно да направя стегнат корем и плочки. Трябва едва ли не да погладувам малко. Но от друга страна аз трябва и да работя, имам други неща за правене не само да изглеждам добре.

18.   №14 - На всеки организма е различен! аз колко то и да правя по 200 коремни преси корема ми не се маха!!!
В началото на миналата година почнах да тренирам волей и бях ми се появили плочки на корема от само себе си!!! така че и без коремни преси става най- важното е да пиеш много вода да спортуваш и да ядеш по-често по малко!!! Успех авторке!!!

19.   !Според мен тя на 16 трябва да е 57 килограма.Но е много нисичка.Така и така растеж на мен са ми казвали че волейболът и баскетболът ускорява растежът,но това не е по темата.
Може би по 20 коремни сутрин,обед,следобед и вечер по-малко сладки повече плодове и зеленчуци и си чук за около 3 месеца.
Не е гарантирано но аз свалих 500-800 грама за около 5 дена ;д като изключим че не ям толкова плодове и зеленчуци..

20.   И отново се изказват едни "разбирачи" които само могат да ти изгубят времето. Прави по 200 коремни преси? Скъпи/а тя и по 500 на ден да прави, ако има подкожна мазнина те няма как да излязат. Трябва да правиш кардио и да бягаш за корем, след като свалиш подкожната мазнина вече ще ти излязат плочките, ако ги искаш ( ако си ги тренирала) както и да се храниш що годе добре. За паласките не знам..

21.   Така, първо да кажа че съм момче :д Всички в семейството ми сме ''закръглени'' и искам да попитам, това има ли нещо общо с факта, че за 1 седмица, пиене на вода, ядене на 1-2 кроасана на ден, разходки и по 2 часа усилен футбол свалих 7 кг. но и сантиметър от корема и паласките :D да не говорим, че корема ми е по скоро за стягане :/ Ако някой има решение, готов съм да не ям с месеци, по принцип глад не усещам почти.. също така искам да питам, ако започна да пуша, това ще ми помогне ли? Понеже някой приятели от както пропушиха, станаха доста по слаби :/ Давам линк към моя снимка, горе долу да добиете представа колко съм кръгъл :D благодаря предварително :)
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xft1/v/t1.0-9/1965028_454944977986449_1730125395063157973_n.jpg?oh=51178cafc6577d94c7d14e3881a19266&oe=55A64364&__gda__=1437091906_8a9da46c0022697c2c5835a5fe0b1cf1