Споделена история от Секс и интимност

Кога е най-безопасен сексът?
Здравейте, имам един въпрос. Исках да попитам кога е най-безопасно да се прави секс? Тоест в кой период от месеца, вероятността от забременяване е най-малка? И също така, ако по време на овулация, се прави секс с презерватив и за всеки случай момчето не свърши в теб, не би трябвало да има опасност, нали? Благодаря предварително :]

Коментари

1.   Преди 12 годишна възраст...

2.   Подкрепям с резерви No. 1!!! :))))
Историята познава доста изключения.

3.   Да, № 1 е прав, но сериозна - по принцип има такива дни, но този метод е крайно несигурен, защото познавам жена, забременяла едва ли не в последния ден след цикъла, кгато по принцип са т. нар. "безопасни дни". Така, че зависи от жената, някои много лесно забременяват и не си прави експерименти, ако не си готова или да раждаш бебе или да правиш /недай си Боже/ аборт. Има: презервативи, хапчета, спирали и изобщо лекари, които ще те консултират, което не е срамно, а проява на висока сексуална култура.

4.   ПО ВСЯКО ВРЕМЕ МОЖЕ ДА СЕ ЗАБРЕМЕНЕЕ! Няма вероятност да забременееш, ако го правите С презерватив и той не свърши вътре в теб /докато е с презерватив/, но ако е БЕЗ, дори и да не свърши в теб, пак може да забременееш, тъй като той отделя предеякулационна течност по време на секса. Пазете се, хора!

5.   Кога е безопасно ли? !
След 15, 18, 30 или 50-годишна възраст. Или по-точно - тогава, когато си наясно какво точно правиш, какво се случва и какво МОЖЕ да се случи!

Не разбирам как така правите нещо, без, дори да знаете какво е то, какви последици могат да станат и най-важното - какво очакваш ти от това нещо!
В едната ръка държи кукличката, в другата пениса, но иначе се усмихва глупаво.

Е, извинявай, но как ти се струва въпросът "мога ли да забременея, ако той НЕ свърши с мен и сме с презерватив"..
Същото, като - мога ли да забременея, ако седна с поличка в трамвая, на седалка, където преди малко е стоял мъж? !
Еми можеш, ако все още не е станал.. Тцтцтц.

6.   А, бе, 4, ти малоумен ли си? ! Говоря ти в мъжки род, щото, ако пък и жена, то вече ще ми увисне ченето!!!

Как така може да се забременее по всяко време? ! Я ми покажи къде го прочете това? !
Та ти искаш да кажеш, че жената е НЕПРЕСТАНЕН източник на яйцеклетки, които да бъдат оплодени? !

Боже, Господи! :X
Тотално липса на каквато и да е сексуална култура. Развитието на някои хора е спряло в мига, в който са разбрали, че щъркелите носят бебетата..

7.   До 6 е защо мъжки род? Та мъжете са много по-компетентни от повечето жени дори за тези неща. Да не кажа, че жените са много по-доле от мъжете интелектуално.

8.   Аз се предпазвам с противозачатъчни и съм много доволна :) Ако се вземат както е указано сигурността е много голяма. Но разбира се трябва да са предписани от гинеколог.

9.   Аз също бих казала противозачатъчни, но не знам на колко години най-малко ги предписват. Ако момичето има поне 16 мисля, че може. Само не знам дали не трябва да се ходи с придружител :? А иначе, след като е с презерватив и момчето не свършва в момичето въпреки това, аз не мисля, че въобще има как да стане. Не се притеснявайте за глупости.

10.   6, проблемът е с това, че не се знае точно кога може да е настъпила овулацията, това се има предвид под "по всяко време". Към това трябва да се прибави и дължината на живота на сперматозоидите.
Много хора познаваме жени забременяли в "безопасните" дни.
Ако беше сигурно, че се забременява САМО в 13, 14, 15-тия ден от цикъла, нещата щяха да са доста по-прости.
Най-много са ми интересни хората, които мислят, че знаят много, а на края се оказва, че не е така.

11.   7, еснафските ти подбуди, изобщо не ме вълнуват. Задръж си ги за село.

Сексът е безопасен в сухите периоди.. Сухи - когато НЯМА яйцеклетка и няма какво да се оплоди..

12.   11, хахах гражданке, ти започна със сексистките подмятания.

13.   12 - куца ти разбирането. Сега видях за какво си се хваналА (нали така? ) - точно ти написа, че мъжете са по-компетентни, нали така? !

Е, оборвам те, защото всеки ТРЯБВА да е компетентен първо за собственото си тяло. Ако си момченце - за пенисът, ако си момиченце - за вагината си. Ето така, ще ти обясня, като на олигофренче, за да ме разбереш. :)

Ченето ще ми увисне, ако кажеш, че си жена, точно заради мнението ти. На подобно нещо му се казва еснафщина, но ти всъщност на колко 11 години си? !
Дано не си на повече, защото тогава вече ще е много страшно!

Никой мъж не е длъжен да знае кога ти идва, кога ти свършва и кога тялото ти отделя яйцеклетка. Както и никоя жена не е длъжна да знае за колко минути свършва един мъж, колко качествени са сперматозоидите му и т. н.
Затова ВСЕКИ има глава на раменете си, за да МИСЛИ с нея, за да се предпази, ако е нужно и да избере най-доброто за себе си, а със сигурност не-познанието на собствените ни тела НЕ е най-доброто..

П. С. Е'баси, два класически пола сме на тая планета, толкова ли е трудно поне телата да си опознаем? ! :X
Ужас!

14.   Към номер 11... Жените са създадени с 2 яйцеклетки... Едва ли и двете изтичат по време на менаструация...

15.   искам да разбера слет спотланен аборт коко време не се прави секс много иска сапругами каза да попитам че имам 1 спотален аборт

17.   За секс ,,слет спотланен аборт,, попитай гинеколога си,а не тук...ако знаеш какво е гинеколог де?!Сигурно съпругати още чака нетърпеливо отговора пред екрана.Иначе единствения сигурен начин да не се забременее е само да го миришете като цвете.