Споделена история от Секс и интимност

Въпрос към жените - бели петна по бельото
Въпросът ми тук е изцяло към женската аудитория защото спешно трябва да си отговоря на важен въпрос засягащ отношенията с дългогодишната ми приятелка. Ще карам на кратко. Значи всичко започне преди няколко месеца-като пъхах прането в пералнята хващайки поредните дрехи-една от тях бяха черните и бикини които е носила. Бяха обърнати наопаки точно пред мен и там точно където се пада цепката и видях едва забележима бяла засъхнала ивичка. Започнах да гледам редовно точно това по носеното и бельо и я видях отново още доста пъти. По принцип и имам доверие обаче това не ми дава мира. Въпросът ми към жените е когато носите тъмни бикини остават ли такива петна там? Например от секрета на влагалището или нещо друго? Питам защото ако женското влагалище не оставя такива петна то единствения вариант да ги има там е от сперма. Дали е възможно да ми изневерява и това да е засъхнала сперма и някой да и се празни вътре преди да се прибере? Рових и в чантата но не намчерих противозачатъчни.

Коментари

51-55 от 55

53.   от 49. Ооо, вие сте невинни душички, всички женички. Само дето е пълно с женски приказки моя ми мирешеше на чужд парфюм, имаше следи от червило по ризата, проверявам, ама нищо не намирам.. и други такива подобни. Нали така, ти подозираш твоя в изневяра и отиваш и го питаш ти изневеряваш ли ми, защото... , и ще очакваш той да ти каже даа, изневерявам ти, или пък ако не ти изневерява ще си каже много ревнуваш и като знае, че няма свобода сам ще си намери друга. Стига, стига, тия работи дето тук ги дърдорите са от ясни по-ясни, а човечецът пере, пък може и да готви, не че има лошо, но не знаем и жена му каква е, хаха : ))

54.   53, не зная коя ти е изневерила, но много злоба има в теб. Като чета темата се радвам, че не съм на мястото на приятелката на автора. Това са прекалено интимни неща и е доста унизително да се задават такива изключително глупави въпроси, които са по-подходящи за момче на 14-15. Не мога да си обясня как може да имаш дълга връзка с жена и да не знаеш тези неща. Мъжът до една жена обикновено знае най-много относно тях, тъй като тя просто е пред него....
Влагалището е влажно(от къде ли му идва името)... , от него изтичат не до там приятни неща, защото сме хора, не надуваеми кукли с дупки.

55.   Спокойно всяко момиче има бяло течение.

56.   Миличак спокайно не ти изневерява момичето това е вагинално течение. А трябвало е да я попиташ пък и мъж си не може всичко да знаеш.

57.   Леле, леле... Това е нормален вагинален секрет! Всяка жена го има, в някой момент повече, в друг - по-малко. Особено си личи на черни бикини. Няма нищо общо със сперма, как може да си помислиш такова нещо изобщо!? !? Спри да гледаш мръсните гащи на момичето и да си въобразяваш глупости!

51-55 от 55