Споделена история от Секс и интимност

Отворена без секс?
Здравейте! Искам да попитам дали може момиче да се отвори без секс, а само с мастурбация, ако си напъха пръста до плочката на нокътчето, горе-долу 1,5см? Опасявам се, че при мен е така понеже от както започнах да мастурбирам големите, както и малките срамни устни станаха по-големи от преди, а съм чувала, че така се получава при момичетата, които вече редовно правят секс. Никога не съм правила секс, просто от известно време ме възбужда най-малкото нещо и започвам да мастурбирам. Е, не го правя всеки ден, но в седмицата ми се случва два пъти.

Между другото преди две години с дамска самобрасначка си порязах едната малка срамна устна, но нито болеше, нито имаше кръв, нито нищо и не сметнах, че е нещо сериозно. Дали това е повлияло на уголемяването на срамните ми устни. Ох, този факт много ме притеснява.

Постоянно мисля какво може да си помисли мама или приятелките ми, ако ми се случи да се преоблека например пред тях. А какво ли ще си каже приятелят ми, когато реша да легна с него? Дали няма да помисли, че вече съм била с някого? Не съм сигурна, но химена май е на 8 см във влагалището. Ако е така няма от какво да се притеснявам, но все пак искам съвет от вас, защото не мога да го споделя на никой друг!

Коментари

1.   Възможно е да се дефлорира без секс, но не и ако си вкара само плочката на нокътя. Доколкото знам с пръст много трудно става. Ако пъхаш разни по-дълги и по-големи предмети /химикалки, краставици, дръжка на метка, например/, тогава вече може да си разкъсаш химена. Не е препоръчително сама да го правиш, защото може да се нараниш много лошо.
*Яса

3.   Здравей от мен.
Според мен само с пръст не можеш да се "отвориш". Не при всички, но при повечето при първия полов акт има наличие на кръв. При някои е по-обилно, а при други 1-2капки. Все пак мисля, че това, че устните ти са уголемени не означава, че си се "отворила".
Това е от мен. Притен ден и по-спокойно нанещата.

4.   Леле-леле... А при някои няма и една капка кръв... миличка, когато си възбудена срамните ти устните се подуват, клиторът също увеличава размера си... не си се дефлорирала спокойно :)

5.   Абе вие с родителите се за най-елементара сексуална култура не общувате ли? И какво като си помисли приятелят ли, че може да си била с друг? Да не живееш в Саудитска Арабия? Да не ти пука, и вземи почети малко :)

6.   Не се притеснявай просто порастваш
ръстат ти не само гърдите но и срамните усни ставаш си жена
при някой жени малките срамни усни са доста големи и се показват на вън това не е от маструбирането спокойно
не се притеснявай как изглеждат така даже е по възбуждащо за повечето мъже,

А за това че химананата ти е на 8 см навътре в теб НЕ не е вярно тя е на самия вход на влагалището
Не слушай глупавите си приятелки а вземи прочети нешо за това
успех.