Споделена история от Секс и интимност

Студент съм, а не си изживявам годините пълноценно
Здравейте, чудех се къде да пиша и попаднах на вашият форум...
Това, което ще ви кажа може да го приемете за изповед, но ще очаквам съвет от вас...

Ще правя 21 години след няколко месеца, а съм девствен ии тъпото е, че съм се целувал само 2 пъти и то съм бил
в нетрезво състояние. Путка съм виждал - лизал съм, но само до там ... ПРИЯТЕЛКА СЪМ НЯМАЛ ДО СЕГА ...
Харесвали са ме момичета, които са били много готини, но тъпата ми глава не знае как да ги завърти - щото нямам опит :( ии чак ми се е плакало заради последното момиче, което не можах да хвана :(

Сега тука имам шанса да хвана едно момиче ама почвам да си набивам някви психарии, тя ме вика да излезем аз почвам да я лъжа, а в същото верме не бих отказал да съм с нея ; :o обещавам и да излезем, а не се чувам с нея изобщо от страх да не да излезем и да ми каже, че не мога да се целувам или, че ми е малък и нещо от сорта ....
(той наистина си ми е малък де ...)

Друго момиче, което е 96 набор ЗАБЕЛЕЖЕТЕ 96 не ме е виждало никога (запознахме се в некаф сайт за запознанства иии ни делят има няма едно 200 км ..) иска да прави секс с мен 0.0 не е девствена, но не мога ... като цяло ме устройва офертата да отида при нея дори и само да се поцелуваме (бахти колко смешно звучи ии изпаднало ..)
но поне ще понатрупам още малко опит в целуването (или поне така си мисля) ...
Пределно ясно е и за двамата, че няма да се обвързваме най-много да си поначешем крастата.

Извода до който стигнах е, че не съм интересен на жените ... може би от страх да не се влюбя или от страх да не загубя още една ... тъпо е някво ... студент съм, а не си изживявам годините пълноценно ...

Обмислял съм вариянт и за проститутка - парите не ме спират, но и там започвам да си набивам някви психариии за разни венерически болести ии недай се Боже - спин... (единственото нещо, което ме спира ...)

Та тука ако някой ако мисли, че може да ми бъде полезен с приказки - нека да го направи ще се радвам да чуя мнението му ...
БТВ ии относно тва пишлеме, което е 96 какво да правя с него?

Коментари

1.   При толкова комплекси, нерешителност, неувереност-няма да те огрее скоро.

2.   Пич аз съм по-зле не съм челувал момиче (поне не и уста в уста), а за първи път правих секс с проститутка когато бях на 18, момичетата ме смятат за развалина. Никоя не иска да излезне с мен на кафе и никоя не поиска да ми бъде дама на бала. Така, че давай по-смело

3.   Само като ти прочетох изречението "Путка съм виждал - лизал съм, но само до там... " и ми стана ясно защо си нямаш гадже.

4.   Е пак върви при проститутка обаче с презерватив. Тогава няма страшно, а колкото до пишлемето отиди и при нея. А колкото до проститутката най много да ти вземе 20-30 лв. че и по малко. Особедно ако са много и има конкуренция, казваш и че е скъпо, отиваш при друга и тя веднага ще ти каже "Чакай, чакай ще ти намаля! ". Това е една реална случка, която се случи с един познат. Но когато и отказваш, защото ти е скъпо, бъде твърд и сериозен! Карол*******

5.   Колко ти е малък? :) Това за венерическите болести не е никава психария, всеки разумен човек би внимавал за тия неща.

6.   Ми брато кво да ти кажа и аз бях същия и да ти кажа напълно те разбирам. Аз се отвращавах от това че всичките ми състудентки са от другаде и са настанени в мизерни квартири с още по мизерни и общи тоалетни там и съответно как да ми се иска да лижа състуденка колкото и да е хубава като знам че същия тоя гъз влиза редовно в тая мизерна обща тоалетна. А и освен това да ти кажа по-голямо отвращение от млади хора не съм виждал от състудентите-някакво недоносче дето допреди година в средното сме се целели с тебешири тръгнал да ми се прави на официален и да ме нарича колега. Повръщаше ми се тия. А жените колко бяха зле-първо отвсички краища на страната смесица от манталитети дето нямаш нищо общо с тях, второ тотални зубърки-натоварили я с куп есета и яде ли яде материала женицата че сакън да не и пишат 4 а не 6-ца и стреса и подтиснал либидото напълно. Повечето дори не говореха с момчетата от класа. Въобще това студентския живот е невероятна простотия не само в сексуално а и във всякакво друго отношение.

7.   Авторе, разкажи малко повече за себе си. Първо, от София ли си? има разлика, дали идваш от някое провинциално градче или от столицата или голям град. После, къде учиш, кой е университета. Ако е НБУ, да кажем - никакъв шанс да забиеш някоя. Там са разглезени и наточени, а по-обикновените няма да ги погледнеш. Ако си техническа специалност - също мацките са малко и странни, не се мъчи и там. Не се зарибявай с 96 набори, потърси си някаква мацка на твоята възраст или поне по-близко до нея. И пробвай дискотеки, напивания. Ако се напиеш и се направиш Мата Хари, ще спреш да ги мислиш всички глупости и ще се отпуснеш.

8.   Aвтора: До номер 3 - малко вулгарно се изразих, но това си е самата истина... До номер 4: Човек, не ме бъркат парите ако ще и 100 да дам... само да не е носител на някви болести.. ако ще и грозна да е! До номер 5: Мии 15 и с обиколка около 14. 5(ама като не е еректирал сигурно е 4 см ;((( )И да се самосъжалявам и да не се самосъжалявам - факт е, че съм девствен и, че приятелка съм нямал.. трябва да се направи нещо по въпроса, само остана да видя какво ще е то и как ще бъде направено.

9.   номер 6 напълно подкрепям това дето каза за студентския живот, просто няма такава глупот, то е даже жалко като се замислиш. Иначе по темата ами авторе не си изпуснал нещо кой знае какво то голяма работа като не си правил секс, то секса кой знае какво, нищо повече от начин за размножаване. Това че си нямал гадже си е все тая, то най много да те прецака ако имаш, така че като цяло не мисля, че имаш проблем

10.   щом онова момиче иска да правите сек - не се мисли, няма какво да загубиш и без това едвали ще се срещнете отново :) освен ако не иска отново да правите секс което е добре за теб :)не се мисли а тренирай върху такива, а не вурху момиче с което искаш нещо сериозно!

11.   Ще задам един въпрос на всички интересно ми е Как всеки 20 годишен циганин има поне три деца, а поне 20% от българските момчета имат проблем като на автора, тея роми да нямат тайно училище за сексуално развитие?

12.   Вярно непълноценно живееш, ама не заради липсата ти на сексуален живот, а защото не учиш, а само комплекси трупаш. Първо си намери момиче към което имаш чувства, а и то да е влюбено в теб, а след това всичко ще се нареди от само себе си. Толкова ограничен студент не бях срещала и опазил ме господ дано си единствен!

13.   Към номер 7: Ами от провинциално градче съм, уча във Варна в университет в който почти няма момичета ... в мойта специалност няма момичета, а в целият факултет едва ли има повече от 10/15...
ххх чоек 2 пъти съм се правил мата хари и ми разправяха за единият, че 2 танцьорки са ми играли и са ме събличали в някое кише на бара 0.0 ама за жалост нищо не помня :D::D:D ааа относно вторият път са ме намерили колеги в близка до унито улица :Д и в двата случая секс не съм праил

12 номер: ... в интерес на истината съм един от най-добрите студенти в групата само 1/2 ме бият по успех иии то защото в момента уча това, което не съм го учил до момента, но тези дето идват от такова даскало масово съм ги издухал :)

Имам аверчета стабиларки не се имам за задръстеняк ама ... кофти

14.   Мога да ти помогна само с едно - изтегли ето този филм http://zamunda. net/details. php? id=245595&hit=1, изгледай го целия и всичко ще се нареди. Друго полезно нещо - стани чалгар, шансовете ти ще се утроят.. В попфолк заведенията винаги има навити.

15.   Автора: номер 14 прощавай ама не си дал името на филма а линка не ми го отваря :?

17.   "The Secret" от 2006.