Споделена история от Секс и интимност

Въпрос относно първия ви път
Здравейте, интересно ми е има ли все още девствени момичета на 25, 26 години, аз съм на толкова и още не съм го направила. Сега ще кажете, ами какво си чакала толкова? , да може би е така, вече обаче се чувствам готова и има едно момче, с което искам да го направя. Въпроса ми е, колкото и банално да звучи-дали ще изпитам удоволствие или само болка? Как е било при вас? , наистина ми е любопитно и ще съм благодарна на повечко отговори, дано това не ви звучи нахално:))

Коментари

1.   Много е индивидуално. Най-вече зависи дали си емоционално узряла, т.е. дали усещаш, разбираш, владееш възбудата си. Повечето момичета го правят по-рано (аз бях на 16) и вероятно не изпитват удоволствие (поне за мен беше така). Правиш го, щото си мислиш, че искаш. Аз самата доооста по-късно осъзнах какво е всъщност сексът и съответно какво представлява всъщност желанието за секс. За истински секс.

Но както казах, индивидуално е. :)

Хубав първи път ти пожелавам все пак :)

Д.

2.   Първия път беше ужасно. имаше много болка и малко удоволствие.. но след 5, 6 път всичко ще е 6 ;)

3.   Здравей! :)

При мен първият път беше доста болезнен.. даже не само първия и втория и третия.. но после вече всичко беше окай и изпитах удоволствие.. Но всеки организъм е различен едни ги боли други малко трети изобщо :)

4.   На мен първите няколко пъти ми бяха странни.. не ме е боляло, но не разбирах какво се случва, какво трябва да изпитам.. На 20 бях... Но го направи, няма какво да чакаш! Смело! :) То хубавото ще дойде! Една позната първият й път също беше на около 20, като тя го направи с гаджето й (а аз с някакъв си) и беше разправяла, че даже била свършила.. предполагам е възможно, защото когато има чувства сексът е наистина съвсем различен!

5.   При мен пък болка почти нямаше. Не зависи само от организма а и от партньора :) трябва да е внимателен с теб и всичко ще е ок! Успех! WaliNka `

6.   При мен първият път имаше съвсем малко кръв - може би една - две капчици и то доста разредено. Беше само първия път, след това вече нямах проблеми - нямаше кръв, а болка нямах дори първия път - зависи колко внимателно е момчето - по принцип усещането е като разтягане... няма остра болка, няма удоволствие... ще трябва да минат поне 1 - 2 години, докато свикнеш със секса, докато съзрееш и тогава ше изпитваш уникално удоволствие. Аз започнах да водя полов живот на 18г., а едва на 23 се почувствах жена и бях каестчено възбудена и изпитвах оргазъм както трябва да е.

7.   Здравей :) Първият път при всеки е различен. При мен нямаше болка и кръв, но и удоволствие нямаше. Приятното чувство дойде след 5-6 път. Не мисля, че трябва да се притесняваш за нещо. Просто го направи ;)) С пожелание за безболезнен първи секс :))

8.   От авторката-благодаря за отговорите, така е, сигурно е различно, всички сме си различни по-принцип, ами малко ме е страх честно казано, но щом се обичаме, знам че и да боли, ще си струва, той не е девствен и има опит и мисля, че ще успее да ме предразположи, надявам се да е хубаво:))

9.   Авторке какво стана, имаше ли секс? На коя поза го направи и болеше ли?

10.   От авторката-ами не, няма все още секс, ще ви информирам когато се случи, а на коя поза най-малко боли, че нещо се замислих номер 9:)))

11.   Аз мисля, че ще е най - добре първият ти път да е в мисионерската. :)

12.   При мен имаше непоносима болка но я изтърня много ме болеше :(

13.   От автарката-а дали няма да е по-добре аз да съм отгоре:)), за да контролирам дълбочината на проникването, как мислите?

14.   Аз го направих на 16, и не съжалявам. Беше с момчето "на мечтите" ми, с което съм и до сега. Въобще не ме болеше, той се погрижи да ме предразположи добре за да ми е хубаво.
Успех!

15.   Ами да ти кажа при мен интересното беше, че нито имах кръв, нито кой знае каква болка. :) Приятелят ми е на моята възраст (17), беше ни първият път и на двамата. Нямаме никакъв опит и не знам на какво се дължи, но удоволствието доминираше още на 1 път. Не мога да си го обясня, но е факт! :)

16.   Болката и кървенето зависят от химена. Химените са 12 основни вида. Има и такива, които се разкъсват едва при раждането. Така че, нищо чудно, че е индивидуално.

17.   Здравейте! Миналия месец правих секс веднага след като ми свърши цикъла. Беше ми за първи път. Не използвахме презерватив. То и не беше секс, само проникна и спряхме, защото имаше много кръв. Следващите 2-3 дни ми течеше много кръв придружена с големи тъмни съсиреци. Сега ми закъснява и почти всеки ден имам нещо като менструални болки. Знам, че ще кажете да отида на гинеколог, но се страхувам.. и аз не знам от какво. Приятелят ми е много притеснен, аз също. Възможно ли е да съм забременяла или ми закъснява от стрес? Вече е минал месец и не забелязвам никакви симптоми на бременност.

19.   Ем бременна си.

20.   Мен доста ме боля, но до един момент.. след него цялата силна болка изчезна и беше приятно :)