Споделена история от Секс и интимност

Случвало ли ви се е продавачка в магазин да започне да ви опипва?
Здравейте, много съм изумена от това, което ми се случи.
Вчера посетих един магазин за бельо. Харесах си няколко комплекта и влязох в съблекалнята да ги премеря. Продавачката беше много любезна, усмихната и търпелива. Поиска да ме поглежда при всеки един от мерените комплекти и аз не се притесних от това. Показвах и се, тя си даваше мнението оправяше ми презрамки и т. н. след което по едно време започна да ми опипва гърдите все по настоятелно и настоятелно. Аз просто се изумих, притесних и не можех да повярвам че това ми се случва. Облякох се и си тръгнах. Може би известно време няма да стъпя там.

Коментари

1.   На мен ми се е случвало в магазин за бельо, но на мен ми е приятно и не ми пречи

2.   В магазин за дрехи е нормално да те опипват, не нарочно и настоятелно, но за да ви оправят панталона/блузата, в случая сутиена.

3.   Бъди малко по освободена.... какво като те е пообарвала? да не си умряла? малко по освободени бъдете.... а и ако примерно ти си бисексуална и имаше привличане към жените как щеше да пробваш да се запознаеш с някоя и да видиш дали няма да отговори? нали първа стъпка трябва да направиш? ако продавачката е била бисексуална е нормално да е пробвала дали няма да и отвърнеш на ласките й и ако се запознаете да имате и срещи след това сексуални. така че... е нормално това да се случи.... лошото е че всички май са толкова задръстени... и вече като са те обарали голяма работа станала

4.   Аз веднъж като бях в един хранителен магазин до даскало , той е такъв семеен и там работят една баба , дъщеря й , мъжа на дъщеря й и техния син и веднъж на смяна беше тоя сина й и нали влизам и той след мен и ме хвана за кръста и аз нз защо малко с е притесних ама после в забравих , така че не се безпокой, по-добре жена от колкото мъж :).

5.   Ж40г. Това никога няма да го забравя и а ако пак ми се случи, ще го повторя. Никога не съм си помислила даже да позволя на жена да ме лиже. Тази как ме омая, незнам. Неможах да определя възрастаи но нямаше повече от 20-25г. Та да ми услужи, помогне, да ме докосне, дими и т. н. Даже не се притесних, че преди малко бях чишкала. Жени, жена да ви лиже е върховно. Мъжете въобще не знаят как да го правят. Ходих пак там, но я нямаше вече. Някоя моралистка сигурно се е оплакала и са я изгонили. Жалко.

6.   Ако номер 3, очевидно лесбийка я обара мъж, ще го съди до дупка, ако може би го пребила. Но си защитава правото да опипва другите жени, за да види дали ще и излезе късмета.