Споделена история от Тинейджърски

Приятелят ми не успява да ме отвори ?
Почувствах се готова и с приятелят ми го направихме поне така мислим мен много ме болеше и спряхме след 4/5 дена пак опитахме и пак ме болеше, нямаше кръв и незнаем дали сме успели моляви кажете нещо по случая ако знаете много съм уплашена незнам какво става срам ме е да споделя с майка ми защото ще ме убие нищо че сам на 18 вече а цикълат ми пропусна един месец преди да го направим и сега ако не ми доиде ще изсперкам използвали сме предпазни мерки такаче смятам че всичко ще е наред дайте някакъв савет моля ви ;(

Коментари

1.   Щеше да е хубаво да кажеш на майка си преди да го направиш, но и сега да й кажеш, няма да е лошо. Така или иначе - вече е свършено. Тя ще те разбере и ще ти помогне. Нали ти е майка! Иначе трябва да знаеш че първите няколко пъти ще те боли, ако не тече кръв, може би ти е еластична ципата - ще те боли повече пъти - докато се разшири малко. После на приятеля ти ще му е по-хубаво, отколкото на теб. Но и на теб ще ти е гот! Сега трябва да го правите няколко пъти под ред - всеки ден. След една седмица - 1 седмица почивка и пак по-често, но не всеки ден. Но все пак кажи на майка си - тя ще ти каже повече! Ако не те разбере, жалко за нея. Така или иначе не те е учила както трябва. Вече си свършила детството сама. Станала си жена - за добро и зло. Кой каквото прави - за себе си го прави!

2.   Почуствала си се готова? А да се беше информирала преди това ли? Като си на 18, това не те прави много компетентна на тема секс.
Да си "готова" не означава да достигнеш някаква определена възраст, а да си готова физически, психически и МНОГО важно - да си добре информирана за всичко и да знаеш какво правиш.
Сподели с майка си и посети лекар, защото тука ще ти кажат много неща, но ако не сме запознати точно с това, което се случва няма как да ти дадем точен съвет или да ти изясним "какво става".

Passion

3.   Аааааааааайде пак изречение от 10 реда! Пак без главни букви! Пак без точки и запетайки. Току що в новините съобщиха , че България е на предпоследно място в Европа по грамотност. Голям срам!!! На теста са били подложени ученици от гимназиите. Почти като авторката-тя е малко-по голяма. Уффффффффффффф. МНОГО Е ИЗНЕРВЯЩО ТОВА.

4.   От начин ти написане се разбира,че не си на 18.Ако си наистина на 18 си много неграмотна и неинформирана.Има хиляди сайтове с теми за секс,прочети преди да правиш нещо.Как може да казваш: Майка ще ме убие ако разбере?Това ми подсказва ,че не си на 18 а може би с 3-4 години по-малко,а ако не си по-малка 18 не значи ,че си голяма или че си хванала господ за****. Абе момиче ти малоумна ли си?Защо не пита някоя приятелка първо?Те не са ли опитни?или всички са монахини?Относно за писането дори да си бързала ,това не е оправдание за пропуснатите знаци.Айде ся катоси много голяма оправяй се сама,защо сега искаш помощ от някой и тоот непознати хора?

5.   Това заглавие прави темата несериозна. Сигурно вече са се събрали 20-тина кандидата да довършат това, което приятеля на авторката не е успял, но не ги виждаме, защото коментарите им не са били публикувани от благоприличие.

И какво става сега? Някое момиче решава, че тя е измислила секса(или поне в предишния си живот е написала Кама Сутра) и действа. После съвсем очаквано нещо се обърква - пусни слон в стъкларски магазин и гледай какво става. И въпросите тук не закъсняват. Значи ние да оправяме гафовете на самоуверени тийнейджъри? Защо направо не ни снабдят с пейджър и да ни викате преди да започнете, за да следим за гафове в реално време? Кажи на майка си - поне това можеш да направиш, след като си направила другото. Никога не е късно да се поискаш съвет от по-възрастните.

6.   И мен така беше 1 път много ме болеше, но 2 път ми хвана ръката и ми го бутна по - силно много ме болеше много ревах, но не се притесняваи то ще те боли 1 2 път после вече не

7.   О боже ако неможете да кажете нещо адекватно по темата не пишете! Така аз няма да ти кажа много, но ще ти кажа да отидеш на генеколог!

8.   Оф аз от едно друго място бях чела, че дори само ако си пъхнеш пръста можеш сама да ске отвориш и ще протече кръв

9.   Здравейте, бих искала съвет защото с приятвлът ми го, правихме отпред но няма никъкъв признак че, ме е отворил. Няма и кръв и болки защото..??

10.   Здравейте, бих искала малко помощ,
Защо не може приятелят ми,
Да ме отвори правихме го отпред но не е имало нито кървене,
Нито болки защо..??

11.   Момичета, задавайте ги тези въпроси на гинеколога си!
Той е лекар и ще ви обясни всичко, което трябва да знаете - това му е работата!