Споделена история от Секс и интимност

Нека споделим изцепките си :D
Здравейте, писна ми да чета трагедий, затова нека споделим изцепките си, свързани със секс, мастурбация и всичко от този род.. такаа да започвам аз, започвам по хронологичен ред, тоест първо с мастурбацията :D

Понеже живея само с майка ми, чакам първо да легне да спи и тогава пускам порното. Но един път бях на палатки и не бях лъскал 3 дена и като се върнах бях жаден за злобарки. Та чакам аз майка ми да легне и даже си изтеглих филм а не да гледам от интернет, за да може да е с по-добро качество и да се изкефя повечe (devil) та свалил съм си гащите, пуснал съм доволно високо звука, така че да не чуя, че по коридора минава някой и яко лъскам. Влиза майка ми след 10 минути да ми кажела, че по btv action давали хубав екшън и да съм го гледал.. аз съответно пробвах да си вдигна гащите, ама бяха от ония тесните с гадните ластици и ми дадоха контра. женицата се направи, че нищо не е видяла ама още срам ме хваща като се сетя.

Друг път майка ми бачка нощни смени и аз се прибирам към 12 здраво почерпен и незнайно защо реших да лъскам през прозореца, а живея на четвъртия етаж на центъра на града. Свършвам си аз работата, вдигам си гащите и тъкмо затварям прозореца и обърнах глава и видях някви от съседния блок ме гледали през цялото време, ама изобщо не ми пукаше.

Един път в 11 клас идва една студентка по някаква програма да ни замества по български, ама много секси мацка, нещо започна да вдига всички един по един на дъската, и като доиде моя ред бях със 110% ерекция направо щях да гръмна и яко личеше, защото бях с тесни дънки. Яко смях падна, ама кво да се прави като видя такива и не се издържа. После ударих една злобарка в училищния кенеф, защото в противен случай направо щях да се побъркам.

Айде ваш ред е :))

Коментари

1-50 от 81

1.   Приятелю, живота е прекалено кратък огледай се, всеки има живот освен теб, само ти си губиш времето, представи си сега , че си един от пътниците до Титаник и вече потъваш, какво би направил ако имаше тази възможност, сигурен съм, че няма да седнеш да пишеш небивалици

2.   Моите са малко гнусни но.. значи в банята на хотела развих маркуча от слушалката и с него направих клизма на много хубава дама с която бях за да си я изпраскам анално. Момичето си изпразни водата от гъза обаче като тръгнах да го пъхам се оказа че имало малко останала вътре и тя опръска чистото легло. Друго-тръгнал съм да лижа една дето обичаше да я хапя и тя все ми вика по силно по силно докато накрая олеле ще ми откъснеш клитора и в следващия момент усещам солен вкус от кръв-бях и наранил клитора със зъби но не ми беше гадно от това-течеше малко и го ударих на вампиризъм.

3.   Какво? На мен пък ми се струва забавна темата :). Сега аз ще разкажа нещо /момиче съм, ако има значение/: Преди ходех на частни уроци по английски при една учителка. С нея понякога си разговаряхме само на английски. Веднъж ме попита какво правим с приятелите ми, когато сме навън /на английски ме попита/ и аз исках да й кажа, че си говорим, тоест „ we talk“, но нещо се обърках и замалко да й кажа „we fuck“, тоест „чукаме се“, но добре, че веднага се усетих и се спрях, защото щеше да стане доста неловко. Може би съм имала и други, но сега не мога да се сетя :).

4.   Като се замисля, аз честно казано нямам такaва още :ДDeath_Blade ^ ( PerniciousSentinel )

5.   Аз нямам толкова дълбоки изцепки, а и не ми е на годините. :Д Но има една-две случки, за които като се сетя и срам ме хваща после да погледна тоз човек в очите. :ДД Та разговаряхме си с един познат веднъж и той каза нещо от рода на ток и жица. :Д Аз както си бях с наивността на малко дете не знаех какво е това и го попитах, а той просто кимна с глава и каза нищо. :Д Пак със същия този познат се изложих, пак. :Д Този път обаче беше във фейсбук чата. Той ми писа, че нямало вода, а аз познайте какво разбрах - че водата от чешмата я няма, а всъщност... :Д Сещате се. :Д Друг път пак със същия познат :Д :Д се разхождахме в даскало и един от другите класове дойде и му каза нещо от рода на ти ако можех еди кво си ще си отрежа ценната главичка, аз за да го защитя, въпреки, че не беше нужно, казах коя глава (бях го чула това някъде) като имах предвид, че той няма глава, мозък и ест няма какво да отреже. Погледна ме странно и си отиде. После познатия ме попита за изказа ми и аз му обясних какво имах предвид и той каза, че той не е имал предвид главата, а оная работа. Подобни изцепки станаха и с "ръчна пералня", таз историйка да не ви обяснявам, можете да се досетите. :Д Но все пак си бях детенце и как да разбирам от такива неща..

6.   Дет Блейд, да не би да е защото си девствен? :-)

Сори, не можах да се сдържа, нищо лично майтап да става ;-)

8.   Никога не ме е било срам от изцепките, но определено ги помня с весела усмивка.
Нещото, което определям като "най" (а и не знам защо, но не си взех поука и го повтарях) беше, когато сменяме позите и аз съм отдолу. Да си прехвърля крака на другото му рамо и така го шутирах в главата с петата си, че чак мен ме заболя. Затиснах си устата с пръсти и започнах да се хихикам.

Други изцепки сме имали, докато сме били на нетрадиционни места, но там са си били нещо като пресметнат риск. Примерно, в асансьора сме, вече сме започнали и ни викат от долния етаж. Няма такива бързи реакции - веднага "стоп" и после пращаш асансьора да пътува до последния етаж...

такива неща... но винаги е било забавно, не помня да ме е било срам от каквото и да е да речем

Плам

9.   браво! много добра тема. ето и от мен малко изълнения
Единият път бяхме в нас с едно гадже и отварям презерватива , хвърлям опаковката, но съм я хвърлил на леглото и правим секс ,свършваме и тя се облича да си ходи, обаче какво е станало нямам идея, но едната част от хвърлената опаковка и се беше заплела в косата :D
Втората случка е малко по забавна:
действието пак се развива в нас, но с друго гадже. правим секс с нея на моето легло, тя лежи по гръб а аз отгоре и усилвам темпото и по едно време без да се усетя леко се отместих и си заклещих крака (направо ми пропадна между пружината и дъската на леглото) голям смях падна :D:D
Сещам се и за още една изцепка пак със същата мацка.
спираме с колата на някакъв пуст паркинг, преместваме се на задната седалка и започваме играта и тъкмо сме се съблекли и тя ми прави свирка гледам идва една патрулка и ни бие къси, дълги право срещу нас:X добре, че се усетиха какво става та завъртяха и си тръгнаха :D
Абе големи истории ви казвам :D
М21

10.   Към 6- Не, просто защото съм THAT good. :РРР

Death_Blade ^ ( PerniciousSentinel)

11.   За по-стари изцепки не мога да се сетя, но ето една прясна, и може би най-голямата ми досега. Забивам мацка в дискотека, всичко точно, решаваме че ще си ходим да действаме по същество. За щастие бях с един познат, който живееше близо до дискотеката, та поисках от него ключовете за тях, да не се разкарваме надалече. Отиваме ние, най-напред се оказа, че той живее с техните, които спяха в съседната стая (ouch! ), та трябваше да се внимава да не викаме много, а пък ако решат да стават до тоалетна не знам...

Почваме ние най-напред с лизане, мадамата се оказа от лесно свършващите, свърши 3-4 пъти от лизане и пръсти, като всеки път викаше ужасно много, хем ? казах да е по-тиха, че ако събудим хората не знам кво ще обяснявам... Както и да е, това в графата "потенциална изцепка", която за щастие не се състоя. После решавам, че е мой ред да си получа порцията орални ласки и какво се оказва - "Ама аз не обичам да правя такива неща... " Ouch! Изцепка за мацката. Не съм предполагал, че ще чуя такова нещо от жена, която се сваля с хора в дискотеката, и изобщо се държи доста освободено и "отворено". А и беше яка пичка, не е да кажеш някоя задръстена...

Както и да е, решаваме да продължаваме нататък със същинската част. Може би тук е мястото да спомена, че през цялото време до момента дори за миг не се надървих - нито като се целувахме и натискахме в дискотеката, нито като я събличах, нито като я лизах, нито като я слушах как свършваше, което по принцип е доста възбуждащо за мен поне. Няма никой братче. За пръв път ми се случва такова нещо, досега винаги съм бил постоянно готов за действие, и дори ми е било много странно като слушам за хора, дето не са могли да го вдигнат. Е, сега се случи и на мене. Не знам дали беше от умора (беше 5 сутринта вече) или от това, че бях пил, а може би и двете, но тва е положението. Пробвах да сложа презерватива, е как да го сложиш на мек хуй? Не само да не е на 100% надървен, ами грам признаци няма, седи си увехнал надолу и тва е. А както казах момичето беше много красиво, перфектно тяло, много хубави гърди, абе всичко супер... Ако ми беше направила свирка гаранция щяха да са другояче нещата, ама тя не та не. А и нека да сме честни - не мисля, че един мъж трябва да има нужда от свирка, за да го вдигне, така че не ми е виновно момичето, аз съм си виновен.

Викам си няма такава каръщина братче, трябва да се измисли нещо. Казвам й, че ще да мръдна до тоалетната, което по принцип избягвам да правя на първи секс, защото действа доста разконцентриращо, но и тя преди това беше ходила, така че реших да се възползвам и аз. Отивам и пробвам да се надървя с чекии - няма братче, не мърда, пълен провал. Не знам колко съм се бавил, може би 2-3 мин, връщам се мислейки усърдно какво да обяснявам... и кво да видя - тя заспала! Е не мога да опиша колко се зарадвах като го видях това! По принцип сигурно бих се обидил, но в случая това беше най-изгодния възможен развой на нещата. Лягам до нея, прегръщам я, тя се събуди и почна да се извинява "Съжалявам че така стана, много тъпо от моя страна... " не знам кво, викам "Не се притеснявай, случва се, ако искаш може да спрем, като си уморена няма да те насилвам" и така нататък в тоя стил :-) В крайна сметка даже обърнах нещата в моя полза... А и вече беше станало 6 без нещо, а на моя познат техните в 6 стават за работа, така че трябваше да се омитаме.

Та такива ми ти работи, креативност му е майката :-) Само ме е яд за изпуснатия шанс, защото мацката си заслужаваше!

12.   до номер 11 - леле, мацката те е "употребила и захвърлила" като същински мъж! Първо си и правил френска, а после тя те е отрязала най-безцеремонно, след което е заспала :Д хаха, разменили сте си ролите, чакам не мога да повярвам, че така е постъпила жена с мъж, а не както обикновено - обратното :) Но иначе е добре, че и ти си нямал нишо против. И не целя да те обидя или нещо такова - даже много увлекателно си го разказал :)

13.   Номер 12, като краен резултат може би нещо такова се получава, както ти казваш, но не мога да кажа, че съм се чувствал употребен, едва ли го е планирала така. Напротив, тя сама си поиска да я чукам (на женски език "искам да те усетя в мен" или нещо подобно каза), но след като се издъних така или иначе нямаше как да се случи. При това положение предпочитам да заспи и да излезе
че е заради нея (макар че аз не го приемам така, защото знак какво се случи всъщност), отколкото аз да съм виновния и след това да ми излезе някакво име...

А че и тя се издъни доста също е вярно, но тук говорим за моите изцепки, не за нейните. Ако чете тя тука, нека си напише сама за нейните :-) Макар че аз и не очаквах да е кой знае каква кралица в леглото, имайки предвид възрастта й...

14.   номер 11 много ме развесели :)

15.   В казармата охранявах една ремонтна работилница с бойни машини и естествено бях нон стоп разгонен, така че само дебнех изгодния момент. Той не закъсня, обаче обикновеното лъскане с ръка ми беше вече втръснало, затова проявих креативност и намерих едно лагерче 204 и си го вкарах в него и така блъсках, докато свърших. Лошото стана после, когато не ми спадаше и изобщо неможах да го махна, буквално се заклещих в него. Намазах се с грес, но пак не стана, стъпих на една бака и го сложих между челюстите на едно менгеме, взех да се дърпам, но пак не стана, направо щях да си го откъсна.
Пробвах така да си го прибера в гащите, но се получи много интересна картинка отвън. :))))))
И накрая срам не срам отивам при доктора, той ме маза там пак с някакви мазила, бърса ме, а бе срам и ужас до небесата ви казвам. И пак нищо не стана, накрая ме прати при зъболекаря, той с финно шлайфче преряза вънщния пръстен, после сепаратора, а сачмите се изсипаха направо в чепиците ми. Обаче на вътрешния пръстен нещата пак се скапаха, от страх да не ме нарани буташе леко и изпотроши сума ти борчета, докато го пререже, накрая все пак успя.
Дълго след това още имаше тъмна ивица на патката ми и дори не си помислях за злобарки. Обаче бацила изклюкари и всички знаеха за изпълнението ми, даже ми викаха и "лагерфелд". Мои набори дори до ден днешен като ме виждат ме базикат. Както и да е, все пак това е живота, низ от възходи и падения, радост и сълзи, преплетени в едно.
:))))

16.   15, напомняш ми за тези мъже, които в компания винаги преувеличават или направо си измислят такива интересни историики. Бас държа, че това е плод на твоята фантазия. :)

17.   Е кво, тва ли ви бяха изцепките? Я дайте нещо конкуренция на темата за фантазиите, убеден съм, че всеки има повече изцепки от фантазии...

Кубрат

18.   Момиче съм ;)
Веднъж бяхме на планина група от с човека, включително и приятелят ми. И стоим си една вечер около огъня, а с моя не го бяхме правили от 4 дни и бяхме бая загорели, само с погледи се се разбрахме. Аз отидох до палатката уж да взема нещо, а после и той да ми помогне да го търсим. И се почнахме, тъкмо се бяхме разгорещили и ципа на палатката се отвори(крий се с чаршафи). Били се притесни. и за нас и палатката се клатела силно: DD Умрях от срам:D

19.   до 17 Кубрате, искам тук да видя поне 300 коментара с изцепки и тогава ще приема, че темата ми е конкурирана :)))))

Май фантазиите ни наистина са повече обаче - те са с ив нас, сутрин, обед и вечер по една.. а понякога има и извънредни емисии:), докато секса в крайна сметка не го осъществяваме толкова често и нямаме всеки път "изцепки"

Плам

един лаф за мастурбацията
Попитали радио Ереван "Кой орган с напряга най-много, когато мастурбираме"
- ушите! - без да се замислят отвърнали от радио Ереван

май е стар лаф, ама се сетих :)))

20.   Плам, точно там е, че трябва да станат 300 :-) Ма явно за изцепки на никой не му се говори. За фантазии може да мислим по 15 пъти на ден, но си повтарят едни и същи. Изцепки две еднакви няма.

Иначе вица не го знаех, не е лош :-)

Кубрат

21.   ми-и-и-и да помагаме в бройката тогава :))

Така-а-аа не е изцепка относно секс, а относно мастурбирането. То има защо да съм го научила тоя лаф:)
В нашето семейство никога не е имало срам и т. н. и за всичко сее говорело. Примерно при някои знам, че не се преобличат пред родителите си. Че си чукат на вратите.. е при нас такива неща нямаше.
Майка и татко са ни учили от малки да бъдем себе си и да се изразяваме свободно.
И понеже, никой, никога не чукаше... къпя си се аз и съм си се заиграла. И тогава ми хрумна да пробвам какво ще е да седна на пода и да оставя струята на водата да тече точно... е точно, където трябва да тече :) Та картинката е следната, разчеперила съм се на мозайката в банята, водата тече, помагам си с пръсти и се извивам вече от прииждащото удоволствие и майка ми влита (защото нали знаете как в апартаментите банята и тоалетната са на едно място - поне при нас беше така) та влита нашата, понеже щяла да се напишка и ме гледа на пода. Само си събрах краката и я погледнах с гузна усмивка. Тя първо се стъписа (но пък после беше идеален момент да отворим темата за мастурбирането) свърши си работата и си излезе.. само се бъзна да не настина като седя долу на мозайката. и така

Плам

22.   Баба ви Пенка като беше малка на 6 години я бяха сложили да спинка следобед... и неината баба като влезна я свари как целува на любимата кукла Мери цицките. Обичах да целувам Мери, тя беше моето момиче:)

23.   Баба ни Пенка изключително много радва с коментарите си и начина по който ги поднася. Да е жива и здрава!

25.   Хаха, Плам, интересна гледка ще да си била :-) И при нас по принцип винаги е било доста освободено, но въпреки това единия като е в банята, другия поне чука да попита дали е удобно. (Става дума за мен и родителите ми, иначе с гадже няма такива работи. ) И това е хубаво, щото при мъжете дори няма нужда да стигаш до мастурбация, понякога и само като си го миеш и го дървиш...

Въпреки това и мен са ме хващали с хуй в ръка дето се вика, само че не в банята. Единия път беше в къщата на баба ми и дядо ми. Тях ги нямаше, бяхме с баща ми там, той излезе и каза, че ще се върне след няколко часа. Аз реших да се позабавлявам, само че незнайно защо избрах спалнята на баба ми и дядо ми, която е най-отдалечената стая. Трябва да се спомене, че къщата е на два етажа, входната врата е долу, спалнята е горе и нищо не се чува. Та баща ми решил да се върне по-рано за нещо си, мене ми се счуха стъпки, ама викам може да са комшиите, щото аз бях сигурен, че заключих. Е да, ама съм забравил да завъртя ключа. Чух го, когато вече беше на две крачки от вратата на спалнята и докато се чудя кое по-напред да прибера - хуя в гащите или порно списанията под одеялото, той вече беше влязъл. Та се получи малко сцена тип Американски пай, ама кво пък толко...

Има и още, ама по-нататък :-)

Кубрат

26.   Сетих се за една дето не е много за разправяне ама ще я споделя.
Прибрали сме се веднъж с мъжа ми по-рано от работа. Почваме да правим секс на кухненския плот. Врата заключена, ама ключа незнайно защо съм го дръпнала. Та разчекнала съм се, а мъжът ми, ми прави орален секс. В това време свекърва ми решила да дойде, като мисли, че сме на работа още. Отключила без да я чуем и влиза директно в кухнята да остави там каквото ни носи. Замръзнахме и тримата, доста конфунзно си беше. Но нито тя, нито аз сме повдигали темата. Това е, което се сещсм в момента.
Маги

27.   Е Маги, кажи нещо ново де... :-)Кубрат

28.   Тъкмо се бяхме запознали с моя мъж, който е с 9 години по голям от мен.... Доста страстен и опитен, а аз на 20, с по-малко опит и постоянно исках да го изненадвам с нещо ново.... Купих си една "каляска" и както се досещате на 20 без помощ, няма как да е мерцедес... И реших да го поразходя из забележителностите на нашия край... Бяхме къде ли не и решихме да се прибираме, оставаха ни някъде около 60 км до вкъщи и аз реших да му направя поредната изненада... Както си карах свих на дясно, страхотен черен път близо до реката, скътано, направо мечта за секс... Хванах го за пакета и той моментално ме награби, правихме луд секс в моята каляска.... Секс, цигара, глътка въздух и хайде към вкъщи... Да ама не, колата не иска да пали.... Само се чуваше един странен звук и нищо повече, след това тръгна, но беше страшно... Нито аз нито той разбираме от коли... Оказа се, че докато съм му правела френска съм натиснала копчето за газта... Не бяхме правили секс в кола много време и при следващия пак имаше издънка, но този път желана, направихме си бебок :)...
vvv

29.   Ето, Кубрат, нещо ново.
Бях в детската градина и са ни извели следобед да играем. На едно момченце от групата му се допика. Вади го и пикае на двора, при което аз го зяпнах с интерес. Как може той да пикае прав, пък аз клекнала. Протегнах се и го гепах за пишката. Аз дърпам, той пищи, аз дърпам, той пищи. Дойде учителката и ми вика "Какво правиш веднага го пусни", на което с най-невинния детски поглед и отговарям "Само да го видя, другарко, и ще му го върна"
Маги

30.   Много ми хареса историята на "лагерфелд" :))
Не знам защо се усъмниха някои...
Бас ловя, че е съвсем реална, друг е въпросът дали той самият е лагерфелд или някой негов набор :)

31.   Маги, и това не е ново :-)

30, за Лагерфелд не знам дали е истинско, но не знам как ще си нанижеш лагер на хуя и няма да можеш да го извадиш поне като ти спадне? Това с менгемето също ми звучи доста нереално :-)

Кубрат

32.   Aз май съм го казвала някъде, ама винаги за изцепки се сещам за една брутална, с която определено никак не се гордея.

Една бурна вечер, бях прекалила със секса, то беше някакъв тридневен маратон де. Толкова бях прекалила, че ако кажа, че не можех да седна на дупето си, би било най-меко казано. Всичко ме боли, едвам дишам, ама искам още.. и мятам се аз отгоре, след сигурно... абе доста време мина, избухнахме в смях - била съм не на правилното място, ами малко по... надолу тц.. и си охках и пъшках.. Просто кръвта ми вреше, ама там долу направо бях изгубила чувствителност в някакъв момент. Много кофти ми стана, дори сега като се сетя.

Сещам се как веднъж както си лежах на леглото разкрачена и нали партньора ми реши да ме придърпа по-надолу ( към края на леглото), обаче той е доста голям мъж, а аз доста мъничка и не си усети силата и ми наби коляно където не трябва хаха.

Иии веднъж, докато свършваше се изсипа от леглото и го гледам нашия на земята си държи онази работа и вика от кеф хаха. Пак много се смях.

Та, като се замисля има весели историийки, нормално, това е в реда на нещата.

Лоша

33.   Значи моята най-голяма изцепка беше като бях малка разбира се (някъде на 5-6 годинки) и бяхме на ресторант с родителите. Аз отивам до тоалетна и виждам там няква голяма червена машина с розички по нея и пише за еди-какво си сладко удоволстие(аз бях малка тогава, откъде да знам какво означаваше ''сладкото'' удоволствие :Д) и си мисля ами сигурно трябва да има бомбони вътре(ето колко съм проста, да ми хрумне да има машина за бомбони в тоалетна)и пускам едно левче вътре и машината ми дава малко пакетче. Отварям го аз и вместо бомбони някакви АМА УЖАСНО ЛИГАВИ пликчета. И аз много се погнусих щото се облепих цялата с тая лиготия и рещих туй да го хвърля просто щото какво да ги правя. И такива изцепки като малка са ми се получавали xD

34.   Кубрат и Плам пак са тук и пак са същите-извратеняци !!!ха-ха

35.   Лоша, верно си го казвала... Ама беше отдавна :-)

34, аз какво извратено съм казал?

Кубрат

36.   Майка ми разправя, че веднъж като малък ме хванала да си слагам отдолу от нейните дамски превръзки. На въпроса защо го правя съм отговорил "ами мамо за да ми е мекичко, ти как си слагаш". :))))))

37.   36, не знам какво правите във вашето семейство, но майка ми никога не си е слагала дамска превръзка пред мене...

38.   Хахаха забавна тема. Момиче съм и веднъж зимата излязох с едно момче на кафе. Нямам много спомени кое как се случи но си спомням че след 30 минути вече ме чукаше в тоалетната. Беше ме надупил над тоалетната чиния, аз се бях подпряла на казанчето и той ми го набиваше. Имам доста дълга коса, която започна много да ми пречи по едно време. Отметнах рязко глава, за да я оправя и да не ми пречи вече. Не знам как се е бил навел той, на такава глава му набих, че чак изпука. За късмет това не му попречи и тай продълже да ме чука още но-настървено.

39.   38, и къде е изцепката тука, че си му набила глава ли? Още колко глави и крака има да набиваш ако знаеш... :-)

40.   Ето една прясна-прясна изцепка от преди половин час. Изцепката не е от моя страна, но аз бях потърпевшия. Наложи се да прекъснем секса за малко, след което тя каза, че на нея ? стигало и не иска повече. Само дето аз не бях свършил. Съответно изразих незадоволство от този факт, и какъв беше отговора? "Е добре де, виж аз колко пъти свърших, ти що не свърши? "

Нема такава наглост. Това директно влиза в личния ми топ 3 на най-груби реплики по време на секс.

П. П. Няма да оставя нещата така, очаквайте продължение...

41.   Така от доста време не съм се смяла, давайте още ;д

42.   41, ами дай ти да се смеем и на теб? :-)

43.   Аз пък се сещам за две изцепки от моя страна.
Значи с приятелят ми сме в една детска градина. Почваме ние, ама глупаците толкова нагорещени, че... Още ме е срам. Целува ме той, направо ме разгорещява и... минава едно момченце. Надигаме се и се пооправяме. Почваме пак да се натискаме и обарваме и минават някакви двама мъже, ама им чухме гласовете от далеч и се пооправихме. Викам аз - ех ма*а му. У нас не става, има ремонт, у тях не става, той дойде в моя град, как да прескочим до там. И пак се започна - целувки, обарвания и бие 17:00 часа. Целува ме той, направо бяхме гледка. И излиза една жена с очила и като се провикна - Хей, сладурчета, време е да спрете. Спукахме се да се хилим. Ама...

Другата изцепка е в апартамента ми. Майка е на работа, вуйчо ми на гости в нас, а сестра ми в съседната стая. Ние правим скес, ама леглата от пружина и така се чуваше и аз - намали темпото, много се чува, моля те.

Веднъж пък, понеже нямахме пари за Дурекс и вземаме презарвативи от 25 стотинкки. Не можахме да правим секс, защото тези кондоми или бяха от нещо различно или нещо май... дефектни бяха. Слага си го той и члена му спада, слага го, члена му пада. Той така се ядосва, така псува, а аз се чудя да се смея ли или да плача.

Веднъж бяхме в кухнята ми, когато той ме обработва с пръсти и братовчед ми като нахълта вътре... С гръм и трясък си извади пръстите от там, ама... кой му е виновен.

44.   Здравейте (на 28г. съм), та така най - голямата ми издънка беше свързана с мъжа на сестра ми (имам близначка, а ние страшно много си приличаме). Та тя е женена, а аз не съм и веднъж нещо се бях скарала с приятеля ми и отидох до работата и да взема ключ от апартамента и за да остана там.. та отивам аз и нали мъжа и се връща от работа и въобще не съм го усетила и само по едно време го усетих как ме хвана за гъза и когато се обърнах го гледам със смъкнат панталон и надървен... направо още ме е срам като се сетя! И само нали аз му викам, че не съм сестра ми и той като го хвана срам и само почервеня някакъв и ми вика "Алеле" :D

45.   Номер 44, кво ти трябваше да се обаждаш, можеше да пробваш мъжа на сестра си, и без тва нямаше да разбере :-) Знаеш ли на колко хора, и мъже и жени, им е мерак да пробват с близнаци/чки, или самите тях да ги объркат с брат/сестра близнак. Ти си имала късмета и не си се възползвала, пфу!

46.   Момиче съм XD
Значи ние с братовчедката като се напием и се качваме на столовете и танцуваме... Обаче тя едвам изпива една чашка вино, а аз си пия ракията с колата на екс и се напивам... и ся к`во бутам брачетката на дивана който е точно до столовете и започвам да я "изнасилвам" XD XD XD XD /добрече нема с кво / и така. :D :D :D

47.   Скоро не бях се смяла толкова много :D :D
Като цяло аз нямам кой знае какви смешни моменти по време на секс. Редовния номер е без да искам по време на смяна на позата да го ударя или блъсна :D :D При един такъв случай, не знам какво точно направих, но такъв шут му бих, че милия падна от леглото и се държеше за корема :X :D.
Друга случка.. принципно щяхме да оставаме в нас, защото живея сама, да ама не. Родителите му нямало да ги има у тях, та решихме там да отидем. Правим ние секс на дивана, на леглото в стаята му... После влезнахме малко в банята да се изкъпем и пак секс.. Да ама баща му решава да се прибере и в такава поза ни спипа на коридора, много ме досрамя :D :D
Мимс :)

48.   Моите изцепки все се свеждат до едно- неволен тупаник над партньора ми :D Или в ташаците ще го ритна и ще се гъне от болка половин час... Или ще си избием зъбите взаимно и дружно ще ни се клатят половин ден. Или ще го цапардосам с крак в главата, или ще ме удари неволно в рамката на леглото... :D

49.   Един път правихме секс с приятеля ми у един познат след парти запой. Той си ни даде на разположение цяла стая със спалня. Всичко хубаво... Направихме го 2 пъти... ама като си тръгвахме на сутринта, слизаме ние по стълбището надолу и ми вика:
-Ти знаеш ли, че забравих да изхвърля ползвания презерватив?
Аз го питам:
-Къде е?
-Зад вратата. Върни се да го вземеш уж си забравила нещо.
Връщам се аз, правя се на ударена... Опитах се незабелязано да го прибера, ама онз ме видя и като разбра, се скъса да се хили, щото ние отричахме да сме правили каквото и да е на сутринта, колкото и да ни питаше той. Би ни по един плесник зад врата, задето сме се изцепили така и ни изпрати поживо-поздраво :D

50.   Комунизъм, студентска бригада. Обстановката е потискаша, скуката е необятна, седим в стаята и се чудим каква дивотия да измислим. Накрая решаваме да направим съревнование кой ще свали най-грозната мадама. Тук трябва да въведа образа на Макето - мой пръв приятел и главен съперник в сваляческото изкуство. Аз действам по стандартната процедура - отивам в дискотеката, правя оглед на обстановката, избирам най-големия дзвер, след танци и елементарно остроумие я водя в общежитието. Другите вече са се събрали, всеки е довел по един урунгел, но моята определено печели. Да, обаче Макето го няма още. А преди той да се появил, нещата са меко казано неясни... В един момент вратата се отваря и се появява нещо ... абе нямам думи!!! Неописуемо! Зад нещото стои самодоволната физиономия на Макето. Влизат и минавайки покрай нас му прошепвам:

- Къде я намери бе?

- Беше се заключила сама в в стаята си!

Това не е просто победа, това е нещо като ипон в джудото, аз обаче не се предавам. В общежитието имаше една кухничка, която ние с Макето още с пристигането бяхме преоборудвали в място за чукане - с легло и заключване. Вземам си горния чаршаф от леглото, гушвам моята девойка и я завеждам в чукателницата... В общата стая купонът продължава. След известно време се връщаме с девойката и се присъединяваме към купона. Срещам погледа на Макето и очи му показвам посоката към кухничката. После впервам замечтан поглед в нещото до него. Той също я гледа замислено известно време, после обръща поглед към мен и поклаща отрицателно глава. Е - смятам ясно - поне до реми го докарах....

51.   50 нищо не ти разбрах :D

52.   Oх, сещам се една изцепка от 15 годишна... тогава си имах едно гадже, пълен хахо - със синя коса, руснак, ама човечеца според мен си беше абсолютен гей. След даскало отивахме в нас и аверите му се счупваха от ревност, понеже си мислиха, че едва ли не мърсуваме... а то ние к'во - играем на Сегата и пиехме бири. Един ден ме беше хванала лигнята, та го бях гримирала с едни безумни цветове, нашия хич и не се дърпаше, ама същевременно съм го обкрачила така "еротично" дорде му слагам сенките... е баща ми като се върна по-рано и като видя тая гледка аз и някакъв гримиран със синя коса.. като се ядоса и го изгони (без да му даде шанс да се измие човечеца) ама до ден днешен баща ми ме бъзика за случая...

Друг случай е с едни презервативи, които бяхме намерили на съквартиранта - не си спомням каква беше марката, ама беше с едно ледче на тях. та по време слизам надолу на пича да помогна орално... и по едно време осещам, че тея презервативи са все едно намазани с лидокаин, понеже цялата ми уста почна да изтръпва а аз избухнах в смях, та трябваше да мине време да започнем пак с опитите...

И друг случай за крокодилите - известна съм с това, че като се напия всичките грозили ми се виждат като изключително готини мъжаги. И една вечер в едно заведение съм се разплула на едно сепаре, сестра ми срещу мен и двете пияни-заляни. До нас на другото сепаре сяда някакъв грозил явно и почвам да го гледам влюбено... в същия момент решавам да питам сестра ми (на висок глас, понеже музиката беше шумна) "абе, сестра МНОГО ли грозен тоя? "... нужно ли е да казвам, че оцелих момента на пауза между 2 песни, та грозника стана и си тръгна. Това обаче не ме спряло, понеже после съм го последвала и съм му предложила да ми купи още 5 бири, барем ми стане по-симпатичен :D

Punks

1-50 от 81