Споделена история от Секс и интимност

Съседката прави секс на стълбите
Писна ми постоянно да лежат по стълбите и дори имат наглостта да очакват да не ги зяпам. Къде е моралът на младите хора, само аз ли имам такъв от младото поколение? Ако толкова се обичат - да си наемат стая в някой хотел или да го правят на по-скришно място. А ако толкова искат да го правят на публично място като площадката на стълбището, тогава защо се дразнят, когато човек ги хване? Както те имат право да се награбват на публични места, така би трябвало и аз да ги зяпам, нали така? Какво да правя с тях. Да докладвам ли това поведение (семейството на момичето са под наем) на домоуправителя или да се правя, че не ги забелязвам като сега и да си мълча? Все си мисля, че в нормалните държави хората на мое място биха взели някакви мерки но не знам какво да правя.

Коментари

1.   Просто ползвай асансьора, ако няма такъв - прави се, че не виждаш. Хората са млади, натиска им се, не вярвам да правят секс.

2.   Така е.
Имат си апартамент, има и гора за тая работа.

4.   обади се на полицията!
може да мине малко дете или възрастен човек, това е недопустимо! за всичко си има граници!

5.   Не разбрах мъж ли си? Ако си мъж, на твое място го вадя и отивам да ми лапа и на мен, иначе кажи ще викам полиция. Другия вариант е да ги запишеш на клип и да го пуснеш в нета, пиши имена адрес всичко, че да се знае кои са ;)

6.   Пхахаха номер 5, много порно гледаш, миличък ;D. Авторе, ако историята е истинска на твое място бих ги прекъснала, докато го правят и бих им наговорила куп неща, които да ги накарат да се почувстват неудобно и да бъдат по-дискретни оттук нататък. Тая твоя съседка родители няма ли??? Сама ли живее? Така ли няма срам, целият вход я е видял вече сигурно... Разбирам да е 1път, 2пъти... ей така за да направиш нещо щуро, но ако е системно... или нямат морал тези хора и са пълни непукисти, или страдат от ексхибиционизъм. Ако е второто, нищо не можеш да направиш :D, но понесе опитайте да ги накарайте да се показват на друго място :D примерно в парка, като искат внимание ;D

7.   Посъветвай ги да идат на центъра! На една пейка и готово!

9.   Скарай им се. Натовари ги да им стане сконфузно и на пича да му спадне от притеснение. После ще си идат. :D

10.   Присъедини се и ти! Може би това искат?

11.   Намажи стълбите с лепило или по-добре с грес ;-)

12.   Може също малко преди мъжа да свърши да излизаш да викаш съседите,нещо като - Бързо излизайте Светла се е** на стълбите....