Споделена история от Секс и интимност

Той обича да ми смуче гърдите
Здравейте! Момиче на 17 години съм, и си имам гадже от 7 месеца. Отношенията ни за сега са чудесни. Секс сме правили 2 пъти до сега, само защото все още сме неопитни и двамата. Правила съм му свирки 3-4 пъти, той ме е близал няколко пъти. Не се гнусим един от друг, поддържаме добра лична хигиена и се обичаме. Единственото, което ми е странно у него, е че много обича да ми смуче циците. Доста често имам смучки там, включително и по зърната, защото когато му дам много се увлича... Гърдите ми са нормални, чашка С. Това не е голям проблем, но той всеки ден иска да го прави и ми вика, че му доставяло неповторимо удоволствие. Често му давам, но ми е супер странно откъде идва това огромно желание? Дайте идеи, особено момчетата на какво се дължи това и наистина ли е голям кеф за мъжете? Ще съм благодарна за всеки коментар!

Коментари

1.   Просто има фетиш към гърди. Но ИЗОБЩО не се притеснявай, това не е страшно. Аз съм мъж и според мен не трябва да му отаказваж щом се харесвате, а и едва ли е толкова много неприятно за теб

2.   Хахааа, явно не е кърмен...
Дедовия

4.   Ами нормално е. Харесват му гърдите значи! Няма лошо. Аз съм момче. Аз от време на време и аз правя така! Но не редовно!

5.   Напълно нормално е за момче, и аз съм момче и на мен ми харесва това. Проблем щеше да е ако не го прави нали? Какво толкова се чудиш не мога да разбера, както ти харесваш мъжкото тяло така и той, дори е безсмислено от подобна тема

6.   Кажи му да внимава, за да нямаш смучки, иначе всичко си е наред.

7.   Мажи си зърната със люта чушка...

8.   Аз съм момиче но ми доставя огромно удоволствие да ми смучат гърдите. Много обичам да ми хапят и дъвчат зърната да ми ги дърпат и смучат. Според мен няма нищо лошо че на приутелят ти му харесва. 593

9.   Точно вчера и аз изживях страсти , така да се каже , бе сме правили секс , но това не му беше оправдание да не ми хапе гърдите , даже сега имам синини и следи и не знам как да ги махна , на 13 съм все пак. И ги стискаше също и в момента ме болият адски много...Мисля , че няма от какво да се притесняваш ...аз съм изключително учудващо доказателство ...:Д на 13 :ддд

10.   Махай го тоя! Сигурно те бърка с маминка.
ПС. За смучки по зърна не бях чувала

15.   Възбуждащо си е.. а мъжете са по привързани от бебета към смученето... доказано е това

16.   И аз да се включа, на 39 г. съм, вече дърт кърмач, смуча женски гърди с голям кеф, даже няма да имам нищо против, да ме накърми някоя хубавица с големи гърди!

17.   Не е само при мъжете. И жените обичат да смучат гърди. Имах една приятелка, която много харесваше да ме празни с ръка, докато ми смуче гърдите. А друга ми призна, че в гимназията са си смукали взаимно гърдите с най-добрата си приятелка. Имам и още няколко подобни. И много често се заглеждат жените по циците на други жени. Какво ли си мислят, а?

18.   Така е, защото още не се е научил да ти смуче клитора, но ще стигне и да там!

19.   Такива мъже се наричат "цицомани" (може и "цоцомани" :D). Мисля, че е нормално. Имаш нещо (гърди чашка С), което го кефи. Няма лошо. Млада и неопитна си и затова ти е странно.

Black Sabbath

20.   Здравей! Нормално е да ти е странно, защото сте млади и неопитни, че приятелят ти обича да ти смуче гърдите, но бих те уверил, че в това няма нищо смущаващо. Аз съм на 23 години и колкото и приятелки да съм имал, също обичам сладко-сладко да им смуча пичките и гърдите, но разбира се, внимавам да не прекалявам, защото става досадно на моменти за момичетата и предполагам как може да се почувстват. Любете се, смучете се, ебете се, правете секс на макс навсякъде и не крийте чувствата си. Животът е любов.

Поздрави!

И приятно чукане!

21.   Аз съм мъж на близо 40 и също обичам да смуча женски гърди. Нищо смущаващо няма. Общо взето, момчето си те харесва и се възбужда. Гърдите са едно от най-привлекателнит неща в жените. Мъжете харесваме цици, а още повече харесваме да ги пипаме, лапаме, смучем, ближем, да си слагаме оная работа между тях и да се празним върху тях. Също така у жените ни влудяват дупенцата, крачетата, глезените, ходилата, ръцете, вратлетата (като млад, освен циците, много обичах да целувам мацките по врата).

24.   Всички обичаме да смучем зърната на жените си. Моята обаче не ми дава, защото я било гъдел. Само когато е в оргазъм ми дава. А иначе е с чашка D към Е, ареоли колкото чинийка за чаша за кафе и зърна колкото фас на цигара, само да ги видя и пощурявам.

25.   До н. 24-обичаш да смучеш, защото това ти е останало, като навик от пеленаческа възраст, когато си сукал от гърдите на майка си или на старата си баба-дойка.

27.   Интересно на какъв процент от жените това им допада? Смятам, че значителна част от мъжете го правят с идеята да възбудят дамата на макс. И може би често грешат? Набъбването на зърната обикновено е индикация за възбуда, но май не винаги? Споделете, моля, ако се случва да ви набъбват зърната от други дразнители (не възбуждащи) и това не е никаква индикация за нещо. Или обратното - наедряването им е винаги следствие от възбуда, дори без пряко въздействие (от нахлуване на мисли например)?

28.   Ако ти е писнало със смученето, зариби го на турски чикии.

29.   Човека е жаден за млякото ти и чака с нетърпение да бъде накърмен !!!
Иначе и аз обичам да смуча цици,особенно ако са големи,а не увиснали !

30.   Всеки мъж обича да смуче цици, особено ако са с голями и тъмни ореоли.