Споделена история от Секс и интимност

Не го усещам в себе си
Здравейте! Водя полов живот от скоро, отначало чувствах само болка мислейки че ще отшуми от втория, или третия път. Вече не изпитвам болка, на лошото е че не изпитвам и удоволствие.. никакво все едно нещо влиза и излиза в мен и просто се докосва, незнам това отшумява ри с времето, какво всъщност се случва, и нормално ли м началото да е така?

Коментари

1.   Не е нормално. Секса трябва да носи взаимно удоволствие. Ако водиш полов живот от скоро, бих те посъветвал да опознаеш тялото си първо. Става ли ти хубаво като масторбираш сама? Ако да, значи трябва повече да експерементираш с партниора ти. Пробвайте различни пози, някои стимулират сексуалното удоволствие повече от други. Прекарвате ли достатъчно време в любовна игра? Това също влияе на удоволствието. Знам че много хора ще кажат обратното, но и размера на твоя приятел има значение за твоето удоволствие ако е много под средния. И за това има упражнения, тактики, пози и техники които помагат.

Желая ти успех и определено трябва и на теб да ти е готино.

М28.

2.   и аз съм така, вече 6 месеца по -късно :( от първият път

3.   Пробвай с аналната любов. Винаги ще усещаш неуписуемо удоволствие!
Марио

4.   Марио, когато на теб вземат да ти тикат член в задника, тогава коментирай :)). Сега по темата, съгласна съм с номер 1, опознай си тялото, може да опитате орално или просто проучете позите.

5.   Има жени, които свършват от акта на проникване. Има и жени, които свършват от клиторна стимулация. Може си просто от втория тип. Колко пози сте пробвали? Що не седнете някоя вечер да експериментирате, барем се намери нещо, което наистина да ти доставя удоволствие?

6.   Кубрат може да поясни какво е чувството да имаш член в задника. Кубрате?

7.   Трябва да те разочаровам, колега. Но нали беше мераклия да ми обясняваш разни неща, може това да ми обясниш. Кубрат

8.   Kажи как да те намеря Кубрате и ще ти създам много приятен анален комфорт?

9.   До номер 4, аз съм гей от 50г. и прекрасно да ти правят анален секс. Аналната стимулация, е най-върховното сексуално удоволствие. Един ден всички мъже и жени ще правят анална любов, защото предрасъдаците ще отпаднат и тази любов е лечебна. Марио

10.   Ех явно си яко загорял, френд. Бързай да търсиш правилната тема, че да ме намериш по-скоро, преди да си се пръснал. И айде избери си една тема и там пиши, да не спамим на хората историите. Ако искаш отвори и нова (май най-добре). Кубрат

11.   До Марио:За кое е лечебна? Хемороиди лекува ли?

12.   То големи дебати се заформиха.
Авторке, малко информация си дала за адекватен съвет, но ще пробвам. На всяка поза ли не чувстваш нищо, ако е така значи или не си намерила правилната за теб, или имаш нужда от клиторна стимулация. При орална любов би трябвало да се възбуждаш достатъчно много, пробвайте секс след това. И накрая опознай тялото си, за да знаеш кои ти са ерогенните зони и кое ти доставя удоволствие. Дано да се получи.
Кубрат, много мераклии имаш за запознанства.
Маги

14.   Просто не си достатъчно възбудена и отпусната, заради това не усещаш нищо. Трябва партньорът ти да се постарае да те възбуди хубаво преди същинския акт. А и също така да си достатъчно овлажнена.

15.   Момичета, какви са тези дървета, които не могат да ви доставят удоволствие.
Аз със моя 16 см. съм просто невероятен.

17.   До номер 15.. ама тъй като гледам освен невероятен си и скромен.. Хубаво се хвалиш, ама дали приятелката ти би казала същото..? Много е лесно да плюеш.. То бива самочувствие, ама чак пък толкоз..

18.   Авторката: Хораааа кажете ми какво да правя, не се карайте или доказвайте под темата ми, така или иначе спя с един ;D

19.   Просто трябва да си достатъчно възбудена, сигурно приятеля ти не може да те възбуди достатъчно, или пък ти не може да се отпуснеш достатъчно. Трябва да си напълно отпусната и отдадена в този миг, да не мислиш за нищо, сякаш че нищо друго около теб не съществува, само ти и приятеля ти. Щом от скоро го правите е и нормално. За съжаление няма точна рецепта, понякога трябва повечко време и много любовна игра и би трябвало да го почувстваш удоволствието. Успех!

20.   Много от жените не могат да изпитат сексуално удоволствие независимо от броя сексуални партньори или позите. За теб още е рано да се каже дали си от тези, но ти трябва да си опознаеш тялото. Ерогенни зони, фантазирай, научи какво те възбужда... K-Man

21.   Здравей. Имах абсолютно същия проблем. С прителят ми имаме полов живот от скоро, но моята точка на възбуждане е малко по - нагоре. Това означава, че трябва много да си е играел с мен, за да ме накара да свърша. Така й става. Но... преди 2 - 3 дни се случи нещо невероятно за мен и него. Купихме си ( или по - точно той купи) едни презарвативи. Той взе от 25 стотинки, защото с Дурекс му е по - сложно да свършва. И... той се възбуди и сложи презарватива. Проблема бе, че нито той ме усещаше, нито аз него, а кондома бе толкова сух, колкото съученикът ти по - чин не е бил. Секса бе ужасен и се отказахме. Пробвахме 3 пъти и провалът бе на лице. Тогава решихме без кондом да я караме. Само за момента. Беше страхотно и той на десетки пъти щеше да свърши. Накрая обаче аз се панирах, защото чаршафа бе на малки мокри петънца. Попитах го дали е свършил и той каза, че не е. Вярвам му, защото никога не ме е лъгал. Може и да е от мен, но на другата сутрин взехме хапче за 30 лв. Да, може и да е прахосване на пари, но както казва приятелят ми - Сигурността на първо място. Та... идеята ми е, че може или проблема да е в кондома или в него. Може би му са малки размерите или ти си прекалено дълбока. Това е от мен.

22.   "Тогава решихме без кондом да я караме" и "Сигурността на първо място" се изключват взаимно, нали осъзнаваш?

23.   До ''номер 22'' - след половият акт, взех хапче. Платихме 30 лв, но съм се предпазила. И това, че го правихме без кондом, бе предварително обсъдено от двама ни. И да, сигурността на първо място, защото някой го правят без презарватив, като се надяват единствено на партнъора си и после... , нямат пари за хапченца или за нещо друго. Кажи ми ти как действаш?

24.   Номер 21 само да знаеш, че тези хапченца могат да се пият само веднъж годишно, пи повече може да имаш проблеми след това

25.   Хах... за първи път чувам това... Ама, че нелепости.

26.   Авторе, не си уточнил дали си жена или мъж. Доста различно си е дали ти го мушкат в ануса или във вагината.

27.   Жена съм естествено