Споделена история от Секс и интимност

Сега ме е обвзела параноя като някоя ученичка
Добър вечер! На 22 години съм. Преди 9 месеца направих аборт в много ранен стадии поради здравословни причини. С приятелят ми не водихме полов живот 7 месеца след случилото се, защото го изживяхме много трудно, особено аз и все още не мога да го преодолея. Днес ми беше 6-тия ден от мензиса, нямахме презервативи, а още се пазим, тъй като, както споменах аз не се чувствам още готова, защото все още ме е страх да не би да стане като предишния път и го отлагаме. Днес той влезе в мен без презерватив, но не целия и за някакви секунди, тъй като аз го спрях. Просто още не съм готова, страх ме е да не стане като предишния път и да го загубим ... Сега ме е обвзела параноя като някоя ученичка, защото наистина засега не съм готова и не ми се иска да се повтори. Само за уточнение, че когато забременях първия път, той дори не беше свършил в мен и решихме да го запазим въпреки всичко, но съдбата явно друго беше намислила... и именно за това ме гони този страх сега ... Съжалявам, ако малко звучи тъпо, но в момента съм в алергичния си период от пролетта... Благодаря ви предварително!!!

Коментари

1.   Еми, миличка, след като все още не сте готови и не искате да се повтори случилото се, защо просто не използвате презерватив?

2.   Не бой се бре! В нашто семейство всички сме с по 6 аборта и си имаме деца. Маика ми ме е раждала след 3 аборта. После е имала още един докато дойде брат ми /и то го роди на 38/Леля ми е от онзи тип дето доктора й гарантирал че е невъзможно да има деца, пък роди две. Аз също имах такъв аборт на 20 и втори на 22, а сега си гледам здраво детенце. Късмет!

3.   Не се притеснявай! Доведената ми майка е имала един аборт на 12 заради изнасилване (а на тази възраст е мн опасно) Роди моята полу сестра която сега е на 6 месеца жива и здрава чрез секциу при положение че има миоми или нещо такова и на двата яичника.. Стига да искаш Господ няма да ти отнеме тази радост (: Пожелавам ти много щастие и не се притеснявай травмата ще мине.. времето лекува всичко (: Сигурна съм, че след няколко години ще си имаш здраво детенце