Споделена история от Секс и интимност

Първият път - как да действаме?
Здравейте :) Момиче съм, на 18 години. С приятеля ми сме заедно от почти 2 години, до сега не сме правили секс. И двамата сме девствени. Вече стигнахме до там, че искаме да го направим, дори се разбрахме кога. Проблемът е, че аз дори не знам как да действам. Порно съм гледала, но на дали има нещо общо с първия път. Осъзнавам факта, че в нета е пълно с такива теми, а аз като тоталната глупачка питам отново. До сега сме стигали единствено до това ръцете ни да са в бельото на другия, но до там. Таа имам няколко въпроса: трябва ли да му правя френска любов, за да се възбуди или не? Трябва ли да ме отвори задължително с пръсти? Кога да поставим презерватива и кога да го сменяме? Изобщо някой може ли да ми каже последователността на действията. Знам, че на дали ще стане така, но искам да знам основното. Ще ви бъда изключително благодарна ако ми помогнете без да ме обиждате :)

Коментари

1.   Важното е и двамата да го искате, и ти да си много възбудена и мокра, за да те боли най-малко (при всяка е различно), когато те отваря, и той трябва да е много нежен с теб, и си зависи от теб дали искаш да му ближеш близалката :ДDeath_Blade ^ ( PerniciousSentinel )

2.   Искам да ви поздравя, че сте девствени и сте се чакали толкова дълго време! Вероятността връзката ви да е хубава и за цял живот е голяма. :)

3.   Много ви се радвам, и аз бях така навремето с големите надежди, които още не са умрели, де :)
Желая и на двама ви едно много хубаво преживяване, но сигурно ще ви е трудно след като така сте го насрочили - като час при фризьор или екзекуция. Най-хубавите неща стават без предварителен план. Направи нещата както ги чувстваш. Ако нещо те притеснява - не го прави. В случая - френската. И не се притеснявай, ако не му стане на него, от напрежението ще е.

Последователност на действията - почнете от презервативите. Сменят се на всяко свършване или когато имате съмнения, че е повреден по някакъв начин.
Иначе последователност на действията - няма. Прави както искаш. Не вярвам да не си си мечтала какво точно искашда стане, направи го реалност :)

5.   Първо се започва с любовната игра, нежно събличане, целувки навсякъде. Не е задължително да му правиш френска, той може да се възбуди и само от едно твое докосване. Ако искаш да го възбудиш повече можеш да си поиграеш с малкия му приятел. Когато сте се съблекли вече, слага презерватива и бавно и нежно го вкарва в теб. След акта махате презерватива и слагате нов :) Мисля че е това

6.   Аз съм на 17, тази година ще ставам на 18 и още съм девствена, също искам да знам как минава първият път, за да не се излагам като някоя.. Ще следя темичката :)

7.   "Първият път - как да действаме? "Като за Световно ;-)

8.   Някои го казаха преди мен, но все пак. Не бързайте - ще имате много време след това да го правите "набързо" "диво" и т. н. Целувайте се както попринцип, пипайте се. Трябва да си максимално овлажнена, при мен се случва относително бързо, но не при всички момичета е така. Помисли за лубрикант. Когато решите вече да пробвате проникване, приятелят ти нека си сложи презерватива(ако не знаете как- гуугъл ;д)и бавно да го вкара. Ако не се получава или много те боли-пръсти и лубрикант. Може да се наложи да изтърпиш няколко секунди болка, но не се отказвай, преминава и става по-добре :) Това е горе долу, като свърши той по-добре е да го извади от теб докато не му е спаднал напълно, за да не се изхлузи презерватива. Приятно прекарване :)