Споделена история от Секс и интимност

Оргазъм?
Здравейте, надявам се историята ми да не ви изгежда тъпа, но имам нужда от съвети и малко информация относно секса. С приятеля ми сме от близо година заедно, аз съм на 16 и не разбирам много по тема секс... знам само как да се пазя и такива най обикновени неща, но имам един проблем с ОРГАЗМА! Когато мастурбирам е само клиторно и винаги преди това отивам да пишкам, защото когато "свършвам" тече нещо течно което мисля че е точно оргазъм или както там се нарича, но имам друг проблем за който няма от къде да взема информация а и няма кого да попитам освен вас.

Когато правим секс със приятелят ми съм много възбудена и всичко е както трябва, но се налага поне 2, 3 пътя да ставаме и той да си избърши пени*а, а аз от доло защото повреме на акта върху пени*ат му оства някаква бяла течност и той започна май да се гнуси от това.
И освен това нищо друго не исхвърлям така да го кажем. Е надявам се някой от вас да ми обясни за това как жените се "празнят" по време на акта и какви оргазми получават клиторно и вагинално.
Моля обяснете ми всичко със подробности.

И още един въпрос относно приятелят ми...
Защо според вас той свърша за няма и 5 минути при положение, че правим редовно секс и примерно ако не се видим 2, 3 дни той си мастурбира. Преди не беше точно така, но от близо седмица дори сам се чуди какво му става, че иска да свършва бързо?

Коментари

2.   Значи знаеш как да се пазиш, ама докато правите секс се налага приятеля ти да си бърше пени*а, понеже си го ''поизцапала''... което ще рече, че не ползвате презерватив, което пък ще рече, че явно изобщо не се пазиш! И между другото пазенето не мисля, че се води ''най-обикновено нещо''. Както и да е. Когато мастурбираш, не ти тече оргазъм :D Това е вагинална течност, която жените отделяме при възбуда. При някой е повече, при други много малко, а при трети - дори може да липсва. Бялата течност, от която се гнуси приятеля ти е точно такъв секрет. (между другото няма от какво да го е гнус приятеля ти, но ако имаш бяло течение по принцип, със странен цвят, мирис - тогава може и да му е гадничко, но смятам, че нещата са си нормални). Не е задължително да изхвърляш нещо. Аз например на твоите години дори не се овлажнявах, камо ли да ми тече нещо. Ако гледаш порно сигурно си забелязала, как някой жени, докато свършват все едно направо пишкат. Това е т. нар скуирт, но много малко жени могат да свършат така, да не говорим, че много зависи и от опита и действията на партньора ти. Клиторен оргазъм вече си получавала, за вагинален не знам, но ако не си - изобщо не се притеснявай. Първо напълно е нормално е на тези години да не можеш, второ отново не всички жени могат да получат такъв оргазъм. Аз например съм получавала всичко на всичко 5 пъти с един единствен партньор, а като цяло секса е супер, просто зависи от много неща. Има жени, които могат да свършат по 5 пъти само на вечер. От доста места знам, че с годините нещата си идват на мястото.

4.   От авторката: Номер 1.. забравих само да оточня че от начало го правим малко без презарватив и после си слага, но вчера се случи така че нямахме а и сека не продълйи много само около 1 или 2 мин. защото тъпите му авери звънаха и го чакаха доло а той е има оговорка да излезе с тях. Затова станахме измихме се и всеки си тръгна по пътя... а аз не пожелах да изляза с тях.

5.   Олеле БОЖЕ опази!

6.   Авторке, не е хубаво 16г. момиче да прави елементарни правописни грешки-уточня и уговорка се пише с у, а звъннаха с две н., и се пише долу, а не доло.
Сега на въпроса ти. За вагинален оргазъм не си достатъчно съзряла, с годините всичко ще си дойде на мястото. А ако говориш за скуирт( пръскам, бликам означава), той се получава само вагинално, чрез стимулиране на определена жлеза, която изхвърля течността, но го могат само малък процент жени. Клиторен оргазъм всяка жена е в състояние да изпита, докато вагинално при пенетрация( т. е. само при акта) могат не всички. Аз мога по много пъти на тек, но това се получава с половото съзряване, а мои приятелки така и до сега не са стигали до оргазъм, освен самосиндикално.
Ами това е, за друго не се сещам в момента.
Маги

7.   От номер 1 - явно доста ''най-обикновени неща'' не са ти наясно. Мъжът изпуска от време на време една прозрачна течност, в която има сперматозоиди. Дори и без да се изпразни в теб, ''благодарение'' на тази течност, шанса да забременееш е доста голям. Нали не искаш следващата ти тема да е ''Бременна на 15, какво да правя? ''?
И не искам да се заяждам, но преди да си мислиш, че си наясно със секса, по-добре се поинтересувай малко, защото ако стане някаква беля (нежелана бременност, болести) ще ревеш, ама сама ще си си виновна.
пс. Приятелят ти е еб*си тъпото лапе, да си прекъсне секса или подобието на секс, за да излезе с приятелите си. Друг път преди да почнете да правите каквото и да е, поне се Оточнявайте дали няма Оговорка с аверите му да го чакат долО :)

8.   От авторката: Мерси на всички за коментарите.
Към номер 6- Да на 16 съм и пиша неграмотно, защото от малка живея в друга държава, уча, пиша, говоря и чета повечето на чуждият език, а български говоря само в къщи, а за писането и четенето по-български е само и единсвено в интернет. ;]]

9.   Здавей момиче от Варна живеещо другаде :)Така като гледам никой не ти е отговорил на въпросите. Това което получаваш при маструбиране си е оргазам. Течноста която се изтрелва при оргазма ти не е урина. Този оргазам се казва squirt orgasm в интернет има доста информация за това. Процента на жените които го получават е малък, но изглежда ти си една от тези. Не е по силен от оргазма на другите жени но на някой мъже им харесва да виждат това. Относно това което остава по цлена на приятеля ти разбирасе е от теб. И името на това е бяло течение или можеби гъбички. За това най добре отиди на гинеколог за да разберът какво е и да ти предложат лечение. Относно вагиналния ти оргазам едва ли си го изпитвала но ще разбереш като го получиш :) (и да се похвалиш тук) :)По време на вагиналният оргазам е възможно също да имаш тови така наречен squirt оргазъм (за който понякога казват че това е нещо като женска яеколация)Относно бързото свършване на приятеля ти.... Трябва да порасне и да се научи да се сдържа (май много го възбуждаш) :)това което може да одължи секса ви е примерно малко алкохол преди това, но малко че ако е много може и да не стигнете до секс и да не го вдигне въобще. Другият вариянт е 10-15 мин. след като свърши да се опитате да правите отново секс. Той сигурно няма да има желание но ти си настоявай и си търси твоето, не го оставяй :)Това е от мен радвам се ако съм помогнал.

10.   От авторката: Към номер 9, мерси много за информацията, но от къде разбра че съм от варна? Интересно ми е такаче ако може ми отговори.

11.   Номер 9, явно и ти като авторката се нуждаеш от малко пояснение относно скуирт-оргазма. Парауретралните жлези се намират в областта на G-точката близо до уретрата. Жлезите са снабдени с 30 на брой каналчета и при стимулация образуват секрет, който при изхвърлянето наподобява бликаща струя, оттам и името-скуирт. Получава се само ако парауретралните жлези са по-силно изразени т. е. при малък процент жени. Няма начин обаче да се получи при клиторна стимулация, просто е невъзможно. Това е разяснението ми относно скуирта.
Маги

12.   От номер 9 към номер 11
по принцип е така, всичко което казваш е така и го знам, трябва стимулация на Г точката, но рядко понякога е възможно само с клиторна стимулация както при момичето да се получи този оргазъм.

Към авторката
От къде разбрах че си от Варна ли?
:))))
Че в кой друг град ползват думата авер? :):)))

Поздрави
И пак да пишеш.

13.   Авер най-редовно я чувам от софиянци

14.   До № 11 - Маги, Маги, Маги... моля не бъди толкова категорична мила, относно това че скуирт оргазъм не може да се получи при клиторна стимулация! Напротив, аз съм от тези жени които го могат и то почти 100 процента при клиторна стимулация. Да, вярно е, че ми трябва повече време и то непрекъснато стимулиране на клитора, но оргазма си заслужава, повярвай ми, и колкото по дълго продължи стимулацията, толкова по мощен е оргазма и толкова повече са струите които се изливат от мен... Иначе за другото си абсолютно права, течността идва от парауретралните жлези :))))

15.   Евала на номер 7...!!! Аз съм мъж, на 37, изкефих се максимално- хем изчерпателно написано, хем казано, точно каквото трябва!!!