Споделена история от Секс и интимност

Приятелят ми дори свирка не иска!!!
Здравейте ето и моят проблем... Имам някакво чувство, че не ме желае.. не ме иска... отхвърля мее.. от година и нещо имаме проблем с кондиломите.. ок.. разбирам не правим секс от тогава... направо не е за вярване.. да не ме заразил отново.. и все ги лекуваме все някоя нова кондилома му се била появявала... Еми той дори не си прави труда да ме погали кадето трябва... говорили сме и вика че съм си била измисляла. Ами поне нали като няма секс свирка пожелая да му направя оправданието е следното.. или е изморен, необръснат, не бил ходил в банята.. нямало мокри кърпи.. или като се стигне като му е надървен трябва изведнъж да отиде да види нещо в другата стая да сварши някаква работа..

Искам да ви кажа, че вече тотално се чувствам срината.. не е нормално млади хора да не се задоволяват помежду си.. опитвала съм какво ли не... какви ли не изненади.. ами то на сила хубуст не става казват хората... И той уж като всички мъже искал секс.. а каде е е той незная... Иначе съм засичала да е влизал сутринта като спя в порно сайтовете, но да дойде при мен не иска :) Чувствам се като някоя която постоянно моли за секс или нешо си... Жена съм и аз имам нужди и те да бъдат задоволявани.. На 22 съм а той на 28 г! Млади хора.. и съм си казала и дала някакав срок, че ако няма промяна ще търся щастието другаде въпреки, че го обичам ужасно много трудно си представям за в бъдеще как ще е нашия сексуален живот.. Направо немога да го проумея и акъла ми не го побира просто защо се дъжи така.. и говорили сме по тази тема и пак нищоооо

Коментари

1.   Ако при теб симптомите на гениталната брадавица /кандилома, Condylomata acuminata/ са се появили първо, мисля че те обвинява поне подсъзнателно за доживотното си заразяване и лечение. В 70% от случаите именно жената първа има брадавици, после партньорът ?.
Твърде възможно е да е успял да се „излекува“ т.е. да е останал без симптоми и да му е дошла абсурдната мисъл, че ти пак ще можеш да го заразиш. Е, абсурдна е, защото лечение няма - и двамата сте носители до края на живота си и ще ви излизат брадавици, когато ви е слаб имунитетът.
Може и да си има и друга вече, която да не е (била) инфицирана и да си въобразява, че така ще остане чист. И остава чист, защото като не се стресира имунитетът му е силен и няма симптоми.
Мисля, че не те обича щом връзката ви не е издържала това. Намери си друг партньор, но нека първо се ваксинира с Gardasil.
Кондомите по принцип не защитават, но намаляват вероятността да заразиш следващия си партньор с около 70%. Не ползвай общи кърпи, гъби за баня и т.н. с партньора си - заразата се предава не точно по полов път, а и по този начин. Успешно лечение и намиране на нов партньор! Тази връзка е свършена.
Доктор Ох Боли

2.   ОТ авторката: Ами по скоро той ме зарази мен :)) защото от мн мн време имаше някаква брадавица отдоло но си мислеше че е обикновенна докато в един момент не му се разпръснаха и ми сервира че било кондиломии и аз имах една и с лечение се махна но при него излизат отново и отново :) И въпреки всичко твтърди, че ме обичал адски много.. е да ама нещо сексуалността му куца дали от притеснение че не иска и мен да зарази отново вече незная... :))

3.   Добре де, обичал те адски много, ама прегърнал ли те е, целунал ли те е, погалил ли те е и задоволил ли те е по някакъв начин? Нали си даваш сметка, че щом дори не се опитва да направи нещо по въпроса - значи му е все едно, че обезателно в един момент ще си го получиш от друг. А по-голяма антилюбов от такива отношения - здраве му кажи.

4.   От Авторката: Ами целува ме и прегръща и толкоз :) А номер 3 много добре го каза и аз се чудя не си ли мисли, че накрая може да реша да си го получа от друг... Незнам като го гледам май не се трогва от факта "не е така мило.. " вечния отговор :Х

5.   Виж сега, не че съм много ЗА секса, за мен е прехласване правенето на секс всеки ден или пък 5 дена в седмицата, но това че не правите секс, в смисъл, ти каза че от година не правите секс, еми много е, а и той както не проявява желание и се дърпа от теб, винаги когато му намекнеш за секс или си пожелаеш-това е проблем. По-добре го напусни за добро.

Добре е хората като се обичат да правят любов от време на време. 2-3 пъти в седмицата, по някой път да попреливат чашата със всеки ден, или пък на ден по 2 пъти и т.н. но пък да ти бяга и да не показва желание- не е нормално.

Едно Момче-20г.

6.   Зарязвай го!

7.   Аз също съм имал, мъж на 34 съм, преди около 7-8 години, отстраниха ми ги с азот, мина за около седмица. От тогава насам, не са ми се появавали. Посъветвай го, да пие някакви имуностимулиращи или нещо подобно. На жена ми, не са и се появявали никога, а правим само секс без презерватив.
Явно се се психирал човека, просто трябва да си говорите и да разрешите проблема.