Споделена история от Секс и интимност

Фетиш към женски стъпала
Здравейте мъж съм на 20 години, имам фетиш към женските стъпала, много бих искал да масажирам стъпалата на някоя дама и да и ги целувам и ближа, проблема е че в момента си нямам гадже, а с познати не искам понеже може да ме гледат странно и едва ли ще се съгласят, според вас какво мога да направя, да отида ли при някоя компаньонка и да я помоля да и целувам и ближа стъпалата и така нататък, просто това ми се прави страшно много....

Говорил съм с тях и са ми казвали че искат от порядъка на 30лв за половин час, мога ли да хвана нещо от стъпалата и? доста глупав въпрос ама.... се притеснявам малко, просто не мога искам да направя това, имам си приятелки ама както казах, не искам с позната, ще ми дадете ли съвети какво да направя? или поне какво да направя за да не сещам за това повече, да не ми идва тази глупава мисъл за стъпалата и това нещо което искам, все пак не искам много да постъпя така че да отида при платена жена

Коментари

1.   Не можеш да се заразиш от венерически болести при твоя фетиш. Добре измивай стъпалата от хигиенична гледна точка.
Все пак, мисля че партньорката ти не би възразила, ако ? правиш всяка вечер масаж на любимото ти място и признаеш за фетиша си. Повечето мъже имат някакъв фетиш - цици, крака и т. н., е - твоят са стъпалата. Не познавам жена, на която галенето на стъпалата няма да ? хареса. Не си перверзен, напълно номрален си. Опитай и ще срещнеш разбиране при жените. Защо да си плащаш за кефа, които могат и двамата да изпитат чудесно удоволствие?

2.   Отвори си студио за женски педикюр и работи на ниски цени. Вярно, че не става да ближеш клиенките си но поне ще масажираш всяка.

3.   Брат и аз имам фетиш към женски крачета, полудявам като видя хубаво женско краче! Обаче немога да навия никоя мома да ми даде да ги цункам! Или гъдел имали, или тва било гадно:((( Много харесвам когато крачето е обуто във силиконови чорапки, полудявам направо! Как искам някоя дама да ми подари един чифт такива чорапки! Този фетиш е много разпространен сред мъжете! Приятел нищо неможеш да хванеш като цункаш крачетата на някоя дама, спокойно! Ще следя темата с интерес!

4.   Лол, на мен са ми искали по 50-60лв за подобно удоволствие :P. Коя предлага за толкова малко, ако можеш да споделиш инфо?