Споделена история от Секс и интимност

Главичката на пениса ми и презервативите
Здравейте, много ми е притеснено, значи купих си презервативи от тези тънките за упражнения да си го поставям правилно, НО не мога да си го поставя както трябва, просто презерватива не може да влезе през главичката на пениса ми ( не се хваля, не смятам че е огромна, но не е и малка), мъча се, бутам, не става...
Вторият ми въпрос е при мастурбация нормално ли главичката на пениса да почервенее леко и при самото свършване? Благодаря предварително, моля се темата да бъде публикувана и да бъда посъветван, тъй като искам да бъда образован млад човек на тази тема СЕКС!

Коментари

1.   Авторе, добре си се сетил да тренираш първо „на сухо“, преди да се изложиш пред някоя мадама. Купи си следните предмети
- банан
- гел-лубрикант
- 10 презерватива от най-евтините.
Упражнението е следното - взимаш презерватива и банана. Поставяш презерватива върху „главичката“ на банана, така че да може да се развие от външната му страна. Пробваш, докато не успееш да навиеш целия презерватив върху банана. След като си успял в това упражнение намазваш члена си с гела и упражняваш, докато се получи. Останалите кондоми носи в себе си, може пък някоя мадама да ти пусне. Гелчето е много добро при мастурбация и секс с кондоми, нормално е главичката ти да почервенее след свършване.

2.   Главичката ми почервенява и преди да свърша, но не е чак червено.. някакси бледо червено, дали има проблем?

3.   Авторе - няма проблем! Съвсем нормален си си, упражняваш ли се с кондомите?

4.   Да и утре пак, но сигурно ще си взема Durex защото тези 2 вида презервативи, които пробвах просто не искат да минат през ''прословутата'' ми главичка -твърде тесни са.

5.   Дa не си купил балони, вместо кондоми? :D

6.   Не, не съм си купил балони, просто казвам човешки, че презерватива не ми влиза през главичката, явно е малък, пробвах 100 пъти и не става, става едно яко дърпане надолу за да се развие, но не...

7.   Aбе каква е тая твойта главичка бе :D по принцип презервативите се разширяват доста...но явно твоето приятелче е доста голямо :D (момиче)

8.   Ами, не знам не ми изглежда доста голямо :Д, но явно щом вече 2 вида презерватива не успяват да се промъкнат :Д...
когато тръгна да го развивам надолу , презерватива просто не минава през главичката ми. А иначе надолу по тялото на пениса мисля че няма да има проблем, диаметъра ми е около 13. 5 14 см.

9.   Авторе, преди да се занимаваш със сериозни неща като секса вземи си научи уроците по математика. Няма начин да ти е 14 см ДИАМЕТЪР

10.   Да бе да... "и в буркана не влиза", нали?

11.   Обиколката не диаметъра моя грешка.

12.   Ако все още не си си намерил твоя размер презервативи durex имат всякакви размери,отстрани на кутииката има размери за дължина и диаметър, просто ги прерови всичките и намери най големите
http://www.durex.com/bg-bg/Pages/default.aspx

13.   Не зная с какво я сравняваш главичката си та я приемаш за голяма. По-добре се загледай по от близко и ще видиш, че презервативите имат две страни, явно буташ откъм опаката.