Споделена история от Секс и интимност

Освен секс на плажа?
Здравейте. С приятеля ми утре сутрин тръгваме на море. Моля кажете ми какво интересни и различни неща можем да направим там освен секс на плажа. Какви други възможности ни дава това, че сме близо до морето?

Коментари

1.   Ъ-ъ-ъ, плуване? Или не, това ти се струва задръстеняшко, щом първото нещо за което се сещаш е секс. Бог да пази България!

3.   Може да построите мост над морето! Сигурен съм, че ще бъде незабравимо преживяване! :D

4.   Зависи къде ще ходите на море, а и да знаеш сексът на плажа е забранен, води се нещо като хулиганство. Може и да ви е странно, но за подобно действие можете да бъдете арестувани от патрулиращи полицаи. Дори "извършителите" да са под 18 със сигурност родителите ви ще бъдат повикани и ще стане по-кофти от колкото да ви бяха сгащили със свалени гащи у вас. Но ако сте над 18... ще трябва освен срама да понесете и някой друг акт или дело за хулиганство или нещо подобно. Все пак законите са си закони... Един от Сандански за уриниране на обществено място, лежа в затвора 30 дни и плати глоба 500лв. Така че правете си сметката.

6.   Идеята ви е супер, само че преди да ти го вкара е добре хубаво да го овъргаля в пясъка, гарантирам ти, че ще ти хареса много!

7.   Сигурно си мислиш за секс във водата. Ще те разочаровам и в тази насока. Не е добре от хигиенна гледна точка конкретно за теб - при акта влиза морска вода в... Чистотата й специално по българското черноморие, предполагам си чувала, че не е на най-високо ниво... Друг проблем е водата отмива овлажняващата течност, проникването е доста трудно и се "жули" почти на сухо... Съвсем не на последно място е опасността от удавяне. Това нещо обикновено се прави малко по-навътре в морето... При наличие на дори и слабо мъртво вълнение се получава една неусетно завличане навътре и в един момент при осъзнаването му настъпва опасна паника... Иначе е запомнящо се преживяване! Всичко това го казвам от личен опит! Така, че - умната!
Пожелавам ви най-прекрасното и незабравимото лято на море!

8.   Коментар 1 и 2 ме разбиха, хахааа :))))))

Палав Мечок

9.   Ами странно, поне за мен морето се води почивка. С приятелят ми бяхме по цял ден на плажа - кафенца, приказки, плуване, закачки във водата. Вечер си вечеряхме заедно, някои от вечерите навън, а други оставахме в стаята, имахме си запаси, дори умишлено останахме едната вечер да гледаме олимпиадата, беше изпълнена с българско участие и финали. Секс навън не сме си позволявали на морето де, тъй като не е никак удобно, а и не ни се иска да имаме допълнителни проблеми. Не знам може да звучи задръстено за млади хора в разцвета на силите си, но ние предпочитаме да се откъснем от всичко и всички и да си почиваме. Не сме се напивали, пийвахме си нормално и избягвахме по-шумните местенца.

10.   Много ми хареса идеята с пясъка, ще я пробвам обезателно!!!
Представям си как ще го поеме такъв, като, , галета", на плажа!

11.   Като се върнеш от плажа в София, я ни разкажи как е било, а???
За да се посмеем заедно!