Готови ли сте да кажете на една жена, че я обичате само за да спите с нея?
Въпроса ми е кратък, точен и ясен. Готови ли сте да кажете на една жена, че я обичате само за да спите с нея? Дори да знаете, че тя има такива чувства към вас и ще я нараните. Ж-20

Коментари

1.   Ти как мислиш - разбира се!!!
Готови сме да ? кажем, че е Богиня на Земята, да ? свалим всичките звезди, за да чунем хубава жена.

2.   He

3.   Странно! Никога "приказките" не са ми влияли... Или искам да спя с един мъж, или не... пък какво ще да ми говори... по-добре музика да пусне ;)Ако една фраза, може да ти промени мнението за това... мисля, че нещата не са много розови...

4.   Не съм мъж, но имам множество наблюдения - когато един мъж иска просто да спи с една жена, може да се прецака и да каже че я обича, НО само ако няма никакъв опит. Защото след това следват такива драми и усложнения, че си плюе в пазвата и следващия път много внимава да не подлъже някоя. Даже въобще не пристъпя към флирт, ако я види, че е много сериозна и чувствителна. Познавам няколко красиви момиченца на по 18-19, които си стоят сами, защото на младежите край тях сърце не им дава са злоупотребят с интелекта и добродетелността им. Много ги е страх младежите дори от временно обвързване. Затова се занимават само с по-безсрамните и непретенциозни техни приятелки за по 1 нощ. Съветвам те наистина да не злоупотребяваш с това момиче, защото може да станат такива драми, че да ти се отще после и секс, и всичко - за дълго време напред. Или започни връзка с нея едва, когато си наясно със себе си.

5.   Номер 4,
въпросът е зададен от жена, даже си го е написала. :D

Да, мъжете са склонни да преувеличават или да лъжат, за да имат някоя жена в леглото си. Не всички, само тези, на които трудно им връзват.

6.   Ако нямахме нужда от секс никога не бихме им го казали.

7.   Ако нямахме нужда от секс никога не бихме им го казали.

9.   Аз не бих и казал такова нещо. Всеки мъж е различен, но повечето биха я излъгали за едното ебане.

М-24г

10.   А има ли нещо по-глупаво, смешно и невероятно от това някой да каже, че е влюбен на първата среща, и на всичкото отгоре да му повярват?

11.   Да, естествено! Ако сексуалното привличане е достатъчно силно е напълно възможно някоя мадама да остане излъгана. Наистина мъжете са различни, има и такива, които не биха го сторили, но е вярно, че по-голямата част от мъжете имат такава склонност.

12.   Изобщо не става въпрос за първа среща, 10 коментар, за да има момичето чувства значи не става въпрос за първа среща.
Авторке, има и мъже, които не биха го направили, но повечето...

13.   Не, не бих. Според мен подобни лъжи са жалки и съжалявам хората, които ги ползват.

14.   Авторке, що питаш? :D

15.   Да представям си ако някой мъж започне да баламосва някоя жена само за да спи с нея, но тя иска да ''забавят темпото''. После му се лепне и иска сериозна връзка (хахахаха).!

16.   Не, чк толкова не мога да си изкривя душата. :D То не е инужно да се стига чак до там. Има напълно номрални реплики, които вършат работа.

17.   Жена съм, но с повече опит от теб и ти казвам-да, мъжете са готови да кажат всичко, за да получат секс, може да те прегръщат, целуват и какво ли още не, а всъщност да не чуватсват абсолютно нищо.

18.   Отдавна не вярвам на думи. Каквото и да каже или обещае няма да промени решението ми ако го искам. Авторке, способни са от девет кладенеца вода да донесат само и само да има секс. :):).

19.   Мъжете са долни-те могат всичко:)

20.   Ако беше питала преди десет години, отговорът ми щеше да е положителен. Сега вече категорично е отрицателен. Защо ли? Защото както казва голямата и ерудирана познавачка на мъжкия пол - № 19 - мъжете могат всичко... могат и да се променят.

22.   Пропускате и третия вариант - да ви каже че ви обича и да го мисли днес, а утре да го е забравил или да срещне нова обич :) Има такива индивиди, които си вярват и са много убедителни, но лесно превключват на следващата.

23.   Той хубаво ще го каже, ама трябва да го докаже