Споделена история от Секс и интимност

Орален секс
Здравейте! Аз съм на 17 и имам един въпрос.
Ако си девствена и нямаш приятел, но адски много ти се прави секс, к*рвенско ли е, ако позволиш на някой твой приятел да ти прави орална любов?

Коментари

1.   да к*рвенско най-добре си намери си приятел. Ти си на 17 можеш да отидеш на дискотека да видиш някое момче да отидеш да го целунеш. Ето така вече ще си имаш гадже.

3.   Не! Ама защо само орален - направете за да сте задоволени и двамата. И какво значение има дали е курвенско или не? ! Важното е как ти се чустваш. В крайна сметка имаш си нужди и ги задоволяваш - курвенско или не, важното е на теб да ти е приятно. Също курвенско е много субективно понятие - за едни повече от 1 партниор те прави курва, за други и 20 не са проблем. Използвай предпазни средства и успех!

~M28

4.   Номер едно - ходи на картинг бате... Вижда се че те влече Генерал Бат Бойко, чалгата и Азис! Номер 3 е близо до истината!

5.   Прави секс само, ако обичаш партньорът. Не слушай маймуните, които ти казват, че имаш нужди. Не сме животни, а хора и сме израснали за да потискаме елементарните си нужди за нещо възвишено. А на въпросът ти - естествено, че е курвенско.

6.   Номер едно, аз на дискотеки не ходя. Ако ми беше толкова лесно да си намеря гадже, което няма да ме иска само за секс, щях ли да пиша тук?

7.   5, първо нека те успокоя, хората са животни като всички други, и ти също си животно, не се притеснявай. Разликата при хората е, че се имат за нещо повече от другите животни, за по-специални и по-важни и оттам произлизат много други проблеми, но те са извън темата.

На авторката мога да кажа да не се интересува много какво казват хората, защото всеки ще ? каже нещо различно. Всеки си има виждания за живота и си живее неговия както сметне за добре. Стига да не пречи на другите да си живеят техния както те преценят, всичко е наред. А номер 5 прави точно това - има претенцията да казва на хората как да си живеят живота, да им определя кое е правилно и кое не, и по тоя начин изглежда меко казано смешна.

Авторке, след като те влече и след като си съгласна с това - направи го! Като цяло и аз като номер 3 бих те посъветвал да не останеш само на оралната, ами да си направите истински качествен секс, но това е само мое мнение! В крайна сметка ти си преценяваш. Ако не искаш секс, а само орално - тогава направи само това.

8.   №7 Някой хора са по зле от животните. Никое животно не прави свирка на партньора си освен човека. Никое животно не прави анален и не си пъха чужди тела в тялото, никое животно не е гей. Значи в нас хората е проблемът. Само ние ли имаме сексуален нагон като биологична единица.

№5 има предвид, че любовта е нещо възвишено и сексът заради нагон не бива да съществува. Поне аз така го разбрах.
Авторке запази тези моменти за момчето което ще обичаш.

9.   8, глупости говориш. Две непознати животни като се срещнат първата им работа е да си помиришат ония работи, хората още не сме стигнали до там, макар че подсъзнателно бихме го направили, възпират ни някакви обществени норми на "благоприличие". Също не знам за теб, но на мен лично куче ми се е качвало с две лапи на крака и почва да го "ебе", отстрани е много смешно, но според теб какво е това? Нагон. Виждал съм и как женско куче се качва на друго женско куче и почва да прави движения все едно го ебе (естествено няма с какво). Това какво е? Нагон.

Любовта е възвишено чувство, съгласен съм, и сексът с любов е върховен. Но да твърдиш, че сексът заради нагон не трябва да съществува е просто неприлично смешно. Еле пък на 17 години като авторката. На тия години всичко е нагон.

10.   Авторката : айде да не ми спамите темата! Знам, че сексът трябва да е с любов и имам намерение да чакам, но сексуалното желание е много силно и ме убива!

11.   Авторке, моя съвет е не обръшай вниманйе на монахини като номер 5, а се вслушай в себе си, ти най-добре знаеш какво искаш!

12.   Номер 5, аз съм номер 3. Не разбрах коя част от съвета ми ме прави маймуна. Може би това, че осъзнавам приоритетите на човешките нужди. Не съм го измислил това аз, погледнете пирамидата на Маслоу, вижте къде са физиологичните нужди (секс) спрямо нуждата за принадлежност (любов) и тогава може да говорим допълнително. Моля да се въздържате от обидни квалификации, защото те само свеждат стойността на вашето мнение до нула.

Иначе съм склонен да се съглася, че секс комбиниран с любов е най-добрия вариант, но не отричам и нуждата да се задоволява сексуалния нагон, когато няма любов. Ако и двете страни са наясно с това, не виждам никакъв проблем, морален или социален.

Желая успех на авторката!

13.   Към Номер 5- защо пък трябва да правиш секс, само ако обичаш човека? Това са пълни глупости, аз правя секс с наи-добрия ми приятел, обичам го много, но не по този начин, по който ти имаш предвид, но какво от това? Курва ли ме прави, това че правя секс с най-добрия ми приятел и че изпитвам най-голямото удоволствие с него, животно ли съм? Ами добре.

14.   До авторката! Въпросът ти е добре зададен! Ами, ако сте приятели, то това си е чист секс! Тук няма значение дали е орален, анален или ще си има "класическо" вагинално полово сношение (коитус)!!! Според теб няма ли да е изневяра, ако видиш гаджето ти например да прави "френска" на непозната?
Аз например мога да правя на приятелката ми без да се стигне до контакт, ако тя не е готова за него! Така опознава тялото си и стига най-бързо до клиторен оргазъм!!! Мога да чакам колкото тя иска и след това да е готова на по-дълбока стъпка при положение, че сме гаджета, но ако сме само приятели това няма как да стане! Отношенията между приятели са такива, а аз свързвам секса и любовта!!! Между приятели това не е любов като за мъж и жена!!!

15.   Авторката : мина време от както написах темата и искам да ви споделя нещо.
Не съм девствена вече и можете да ме осъдите, ако искате, НО! Номер 14 свързва секса с любовта, е правилно, но аз отдавна вече не я търся. Влюбвала съм се, но май още не ми е писано да бъда с човека за мен, обаче реших да се отърва от девствеността си и спах с един приятел. Това беше секс, не любов. Но не виждам нищо лошо вече.
Не бих изневерила, когато имам някой до себе си!

16.   Прави секс с приятеля ти само ако му имаш доверие. ;-)