Днес изневерих, чувдтвам се странно
Аз съм жена на 26 години с едно детенце и мъж, заедно сме от 6 години. Всичко между нас вървеше добре, но с времето охладняхме един към друг. Много пъти съм влизала и писала в сайтове за запознанства, имала съм много покани, но никога нищо не съм предприемала. Вчера изпратих мъжа ми и детето на почивка, аз не отидох, защото съм на работа. Така, излизах, свърших си домашните задължения и ми доскуча. Реших да вляза в един сайт и да си початя малко с някой да ми мине времето. и просто така видях един мъж, харесах профила му и му драснах един-два реда. След няколко часа ми отговори но нищо интересно. И се започна голямото писане от 6 до 1 през нощта. Чухме се и много ми допадна тембъра на гласа му и се възбудих. Реших че ще направя крачката и ще правя секс с него. Разменихме си снимки и мръснишки думи. Разбрахме се днес да се чуем и да се видим. Аз от страх да не ме притеснява в последствие му се обаждам със скрит номер-И така днес мислих да се видим, но приключих работа късно, разколебах се, но все пак му се обадих. Той така сладко ме омая че приех да се видим. Уговорих му среща не далеч от нас и се качий в колата му. Беше готин и ухаеше прекрасно. Още като се качих вътрешно започнах да съжалявам, не бях сигурна дали да си тръгна или да остана. Тогава той ме целуна така, че свят ми се зави. Отидохме направо в неговия апартамент, беше страхотно, но се чувствам виновна.
Хареса ми, но не трябваше да го правя, сега иска да продължим да се виждаме, а не знам какво да правя?

Коментари

1.   Авторке, не мога да те разбера - защо си се омъжила и си направила дете толкова млада, щом искаш да ходиш с мъже?
Второ - как така мъжът ти отиде сам на почивка с детето?
Изобщо - семейството ви е един път. Единият с детето, а другият си търси хора по нета.
Каквото и да правиш това няма да ти е първият и последният любовник. Един ден ще лепнеш някаква венерическа на мъжа ти (кондомите не предпазват от всичко) и ще имаш проблеми.
Веднъж щом си изневерила - край, ще продължиш. Поне взимай някой лев, за да не трябва да работиш и да можеш да се грижиш за дето си.

2.   Така или иначе вече си го направила и се причисляваш към групата на жените изневеряващи на мъжете си! Според мен вече трябва да се чувстваш зла и жалка!
Няма значение дали ще го направиш с тоя мъж още един, два или пет пъти... вече е факт, че си изневерила на мъжа си, докато той ти води детето по почивки....

3.   Като не знаеш какво искаш, къде си тръгнала по срещи? Реши за себе си какво е редно и какво не е редно да правиш, прецени си дали можеш да понесеш всички евентуални последствия от решението и тогава действай.
И още нещо - не оставяй друг да решава вместо теб, както е станало с този мъж.

4.   честито сега някой ден мъжът ти ще разбере. Жалко, че на твоето дете ще му бъде гадно ще мама и тати са разведени, защото мама обича да кръшка с други мъже.

5.   Оф, поредната измислена история, изкарана от калъпа, за да има народа кво да пише и по кой да плюе...

6.   Не мога да разбера жени като теб. Да беше някоя хлапачка на 18, добре. Обаче ти си женена, имаш дете и какво излиза? В първия миг, когато се почувстваш "свободна", започваш да ровиш из нета и да търсиш мъже, с които да си легнеш. Помисли ли за детето си, което като порасне и разбере каква всъщност е майка му, няма да е много щастливо?

И един съвет - поне като ги правиш тия неща, не ги споделяй в интернет. Знаеш ли колко момчета като прочетат историята ти, ще се запитат "Какъв е смисълът да имам жена и дете, като и на мен може да ми се случи същото? " Такива като теб насаждат комплекси. Аман вече!

7.   Когато се появи в една жена желанието и сърбежът отдолу нищо и никой не може да я спре да се изчука с друг.

8.   Офф, не ги слуашй тея светци дето само знаят да критикуват. Виж и аз също критикувах хората, които изневеряват, докато не ми се случи и на мен. Е, ние нито сме женени, нито имаме дете. От 3 години сме заедно и вече няма същата тръпка както преди. Аз нямах очи за друг, докато не се появи ТОЙ. Само сме се целували, но си изгарям от желание и за нещо повече. Пък и откъде знаеш, че и мъжът ти не кръшка?

9.   Като казваш, че с времето отношенията с мъжа ви са охладнели, някой направи ли опит да спаси положението или продължихте да живеет в рутината на семейство с малко дете? Не е това решението. Не може всеки път, когато нещо не върви и да ходиш да се чукаш с други. Този левент, дето те е свалил по интернет, ще ти се понарадва още 2-3 пъти и ще си намери друга като теб, ти ще си тази, която ще се чувства употребена и ще се върне при мъжа си. Трябало е да наприте опит да оправите нещата с мъжа ти, преди да ходиш по чуждо. Това не е решение или по-скоро е временно такова, което носи само главоболия, особено пък, ако има и малко дете. Колегата по-горе е прав. Щом вендъж си го направила, ще има и втори и трети и пети път и всичко ще замине на кино. Прецени си сама колко държиш на семейството си, обичаш ли мъжа си и искаш ли да си с него. Ако вече не изпитваш същите чувства към него, по-добре е д се разделите и да не се унижавате така, защото бъди сигурна, че мъжът ти (ако още не го е направи) то със сигурност ще почне да хойка и той в даден момент. Тежко е за едно дете в ранна детска възраст да има разделени родители, но от това не се умира, даже напротив, по-скоро ще израстне по-силно и самостоятелно.

10.   Много грубо ще прозвуча, но винаги съм казвал, че браковете между толкова млади хора са направо трагедия. Не се обиждай, но нямаш прилики със зряло и майчинско поведение.
Като захвърлите куклите си мислите, че сте зрели, но представата ви за зрялост е далечна от реалната. Продължавайте да се жените и на 14 години. :X

11.   Нормално е да се чувстваш виновна. Според мен скоро ще ти завърти главата/ако не го е направил вече/ и е по-добре да не лъжеш мъжа си, а да се разделиш с него и да останеш с този, с който си му изневерила. Принципно изобщо не съм на твоя страна, но, винаги идва един такъв момент, в който чувствата един към друг охладняват... и тогава винаги съм се питала какво следва? Раздяла или търпимост един към друг, докато чувствата отново не се върнат към началния си етап, защото вярвате или не - винаги след омръзването идва и моментът, когато отново се чувстваш много влюбен и дори още повече от преди. Не знам... по -добре е да спреш да се виждаш с него, защото ти казах как предвиждам нещата между вас... но ако си се влюбила, тогава вече трябва да решите и двамата какво да правите. Само дано и той е толкова влюбен колкото си ти.

12.   Според мен, да тръгнеш да изневеряваш е много глупаво и неуважително към другия. Или сядаш и говориш, за да оправиш връзката си, или кой от къде е.
М20

13.   какво толкова сте налазили авторката, не се е случил края на света! и аз еднократно изневерих на приятеля ми и макар че сексът определено ми хареса, мога да кажа, че впоследствие точно това беше причината, поради която отношенията и сексуалният ни живот се подобриха.
Авторката да си прецени добре ситуацията, това че е с малко дете въобще не следва да бъде мотив да стои при мъжа си, ако не я удовлетворява. Но пък от друга страна не само сексът прави отношенията, така че и предстои тежък избор. пожелавам и да направи правилния избор!

14.   Ма-али-й! Съдниците се нахвърлиха като лешояди на мърша! Евала, маце! Заради хора като тебе животът е все още интересен! Какво по-интересно от една неочаквана щуротия?

15.   Защо я осъждате така??? Моралисти такива! Сякаш никой от вас никога не е изневерявал на някой! Може искрата между тях е позагаснала, но един ден пак да разпалят страстта по между си! Това, че е кривнала веднъж от правия път не означава, че ще се разведат, или ще става курва... по-ограничено милене от вашето-здраве му кажи! А на авторката ще кажа сама да прецени-няма нищо по-хубаво от добрия секс, но добрия секс не гарантира покрив и храна за детето ти...
Кат

16.   че и съвест нямаш...

18.   Всички ли, които казват истината са моралисти бе, номер 15? Подкрепям мнението на № 6 с две ръце нагоре.

19.   Изневерила си изневерила си няма смисъл в това, но ти го решаваш много жени като спят с друг се чувстват желани възбудени подмокрени само от мисълта, но знай истината стара всичко скрито да остава. Но грешката ти до някъде е първият срещнат ти го търсиш и го намираш ама какво нали си се забавлявала малко от малко.
Само ще те помоля не казвай на приятелките си защото можеш да издадат.

20.   от Авторката, доста се позабавлявах с някои от коментарите. Днес един ден по-късно се чувствам прекрасно. -като презаредена.
доста мислих и рабрах, че обичам мъжа си, въпреки постъпката си. Нямам намерение да се срещам повече с онзи другия. Признавам че го направиих по-скоро от любопитство.
Благодаря на всички изразили мнение.

21.   Ами какво да правиш... Чакаш рогоносеца да се завърне вкъщи и забравяш за случилото се. Това в случай, че искаш да си запазиш брака. Пък ако не, продължавай в същия дух. Изборът е твой!

22.   Не те ли е срам поне заради детето ти.... имам дума с която да те нарека, но ще замълча... щом искаш да ходиш по мъже, разведи се мъжът ти не е длъжен да търпи подобно унижение, а ако той изневеряваше на теб, ти как щеше да се чувстваш, а?

23.   Струва ли си за 1 нощт удоволствие да загърбиш семейството си... много хора не си отговарят на този въпрос и затова има толкова нещастни семейства, които ги свързват само децата! А струва ли си едно дете да живее в къща с безразлични и преструващи че се обичат родители...??

25.   до 14 точно заради такива хора семейстава се разпадат.И децата страдат най-много.

26.   14 до 25: Да! Все някой друг виновен! Ако няма хора като авторката, семействата няма да се разпадат и ще си живуркат мирно во век и веков!
Му-ха-ха-ха-хааа...!

27.   Тук дават акъли главно такива без житейски опит. За всяко действие си има причина. Изживяла си нещо което ти е харесало, няма връщане назад. Действието е факт. Не си първата, не си и последната. Все пак бъди разумна.. ти сама си решавай!

28.   Реши какво искаш. Ако смяташ, че е било грешка, не казвай нищо на мъжа си и продължи. ще ти е трудно и ще се чувстваш виновна, но всеки греши (пък и ти си само на 26 до някъде разбирам). Но ако смяташ, че не се чувстваш комфортно с мъжа си по-добре не продължавай така. Няма да стигне до никъде.

29.   Голям морал, голямо чудо, повечето хора изневеряват в даден момент от живота, поради различни причини, това не прави нито жената проститутка, че да и се предлага да взема поне пари за секса, както е споменато в преден коментар, нито я прави жалка. ДА, гадно е, не е честно спрямо другата страна, но това е - стореното, сторено! Според мен не повтаряй с него, повечето жени сме така устроени, че не можем да сме с някого само заради секса, както повечето мъже, когато изневеряват, ние рано или късно се влюбваме, а аз не мисля, че този мъж, с когото си преспала, търси любов, той просто си търси някой, с когото да преспи. Не казвай на мъжа си, забрави за случая и продължи напред

30.   От всичко това ще страда най-вече детето ви, а така като чета май много, много не ти пука за него - жалко! Къде си тръгнала да се омъжваш като още си с тийнейджърски акъл, по дяволите! Да бъдеш майка е отговорност, грижа и всеотдайност, все неща, който още не са ти понятни. Помисли за съпруга си, как би се почувствал той? ! Като семейство трябва да решавате проблемите си заедно, а не да се чукаш наляво и надясно. И най ме е яд на детето ви, което е потърпевшо в случая. Да си мислила като си се омъжвала, сега ще си носиш последствията.

31.   световен проблем направихте.. :)

32.   Поредната недорасла жена...

34.   Абе, защо всички намесвате детето и, какво общо има то с изневярата? Нито ще разбере, нито това я прави лоша майка. Мъжът и е този, заради който тя е изневерила, а дори и да не е той, какво толкова се е случило. Разнообразието е нужно на всеки, щом я е взел за даденост, част от интериора, какво странно има, че е погледнала встрани. Аз съм жена на 46 и ми се е случвало да бъда с друг мъж, без децата ми да научат никога, нито мъжа ми. Имаме 24г. брак и не сме разведени. Спазвам максимална дискретност, така и никой не разбра, нито мои, нито негови познати и приятели. Нямам намерение да му казвам никога, така, че мила никому не казвай и живей живота си, както ти харесва и се чувствай желана.

35.   Младо момче съм на 21г и заради такива жени като теб се питам-Струва ли си да създам семейство? Започвам да мразя жените. От кога станахте толкова развратни? Да не говорим, че и секс правят на 14 години.
Страх ме е от едно, че може да попадна на свястно момиче/жена и да я нараня, защото вече си мисля, че няма жени, които да не изневеряват и защо да не го правя и аз?

37.   Изневери днес пак, но с друг и ще ти мине

38.   Ми така са повечето жени - безкомпромисни курви в същността си..!