Споделена история от Секс и интимност

Никога не съм се възбуждала!
Здравейте, аз съм момиче на 15..
Преди седмица правих секс за първи път, но изобщо не ми направи добро впечатление. Никога не съм мастурбирала, защото мисля, че е загуба на време, а и не смятам, че имам нужда..Но, когато си вкарам един или два пръста не усещам нищо, все едно не са в мен! Дори ми е глупаво да се целувам с някое момче, колкото и готин да е той, не знам не ми е яко..

Миналата година, едно момче, което много ме привличаше ми направи френска любов ;д, защото не исках секс...но нямаше абсолютно никакво удоволствие! Никаква възбуда, нищо! Та мисля си, че и цяла ръка да си пъхна вече, пак няма да усетя нищо :Д ! Не знам, странна работа, според вас нормално ли е? Явно ми е рано за секс, това иска да ми подскаже тялото... Мисля повече да не се занимавам, има време, но всеки казва, че сексът е уникално чувство, полезен е, а и е спорт, не е лошо нещо, а при мен е сбъркан явно...Ако някой знае на какво може да се дължи това, моля да сподели :)

Коментари

1.   Може би си хетеро и не изпитваш удоволствие от момчета. Пробвай с момиче! Ако не, има много такива жени. Не знам каква е причината.

2.   Добре де, защо си тръгнала да правиш секс, като не знаеш нищо за секса? Нямам предвид умствените ти знания за секса, а усещанията ти....езика на тялото, който да те провокира да се пипаш отдолу, да ти се иска...нали разбираш. Сама казваш, че никога не си изпитвала възбуда. Тогава как самия секс да ти достави удоволствие, като тялото ти не го е поискал?! Може би още си малка и бавно се развиваш, но започни да се пипаш долу, да гледаш порно примерно, докато се пипаш...ти сама ще усетиш как и къде ти е най-хубаво!

3.   1 хубаво е преди да напишеш нещо да се увериш че има смисъл, а с авторката пак ще си говорим след някоя друга год ;)

4.   Нямaш оргазъм -_-'

5.   Голяма част от жените са фригидни. Генетично е и каквото и да направят секс-а остава за тях неразбрана тема и щял живот се чудят за какво е тази голяма врява около темата секс.

K-Man